מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

פרסום והפצת תוכן בטאבולה מביאים תוצאות בטוחות!

חשבת פעם מה עומד מאחורי הקישורים התמימים לכאורה המוצעים לך בתחתית הכתבות בפורטלים השונים? לא מדובר על המלצות אקראיות בלבד, אלא על מערכת משוכללת המתאימה את הקישורים הללו לפי נתוני הגולש ותחומי התעניינותו.
תחום הקישורים לכתבות שמופיעות בתחתית העמודים, נקרא בשוק הדיגיטלי: המלצות תוכן ממומנות. יש מספר חברות מובילות להפצת תוכן ואחת החברות הגדולות ביותר בתחום היא טאבולה (Taboola). מנוע המלצות התוכן המשוכלל שלה מציע לגולשים בפורטלים הגדולים ובאתרי נישה תכני טקסט או וידאו מומלצים ומעניינים לקריאה נוספת.
חכמתה של הפלטפורמה היא ביכולתה להתאים לכל גולש באופן אישי תכנים נוספים שיכולים לעניין אותו, בין אם מדובר על תכנים חדשותיים, בין אם מדובר על תכני פנאי ובין אם בתכנים שיווקיים-מסחריים. כל זה כמובן נעלם מעיני הקורא התמים, שרואה לנגד עיניו אך ורק הצעה ידידותית לקרוא כתבות חדשותיות ופרסומיות נוספות, מה שפועל לטובתך.
הכלי הזה מאפשר לכל בעל עסק שרוצה לפרסם כתבות תדמית איכותיות, להגיע לקהל יעד רחב ורלוונטי וליהנות מיותר חשיפה ובשאיפה גם להפוך יותר גולשים ללקוחות.

אז איך זה בעצם עובד?

טאבולה בנתה אלגוריתם חכם שמתאים תכנים ספציפיים לקוראי הכתבות על פי תחומי עניין, העדפות, היסטוריית קריאה, פעילות ברשת, אזור מגורים, מצב משפחתי ופרטים נוספים, שנאספים על ידי מנוע החברה.
ההשלכות ברורות: קוראים שונים יראו קישורים שונים המותאמים להם באופן אישי וזו הסיבה המרכזית להתלהבות הגדולה בשוק מטאבולה. האלגוריתם שלה מעלה את הסבירות שקהל פוטנציאלי אופטימלי ייחשף לתוכן שיווקי או פרסומי, יקרא אותו ואולי אף יהפוך ללקוח בהמשך הדרך.
חשוב לציין כי חברת טאבולה אינה פועלת לבדה בשוק המתפתח של המלצות התוכן. יחד עמה בפסגה נמצאת חברת אאוטבריין הישראלית, שמראשית דרכה שלטה בשוק המקומי. הדבר גרם לחברת טאבולה להפנות את מבטה אל מעבר לים.
עם זאת, בשנה האחרונה ובעקבות הצלחתה הגדולה בחו"ל, החלה טאבולה לבקש את חלקה גם בשוק הישראלי. טאבולה פיתחה מהלך להשתלטות על נתח מכריע גם בשוק הפצת התוכן בישראל, מה שגורם לדברי המומחים, לתחרות בריאה בתחום.

ומה המודל הכלכלי?

המודל העסקי של טאבולה וגם של אאטובריין הוא די פשוט והוא מבוסס בגדול על שיטת התשלום פר הקלקה. לעיני הגולש מופיעים מספר קישורים לקריאה נוספת. חלק מהמלצות התוכן הללו מפנות לכתבות נוספות של הפורטל וחלקן לכתבות באתרים חיצוניים.
לרוב מדובר בכתבת תוכן שיווקי של חברה או מפרסם. אלה בתורם משלמים לחברת המלצות התוכן עבור מספר הגולשים שנכנסו לאתר שלהם, קרי מספר המקליקים על הקישור.
ההכנסות אגב מתחלקות בין חברת המלצות התוכן לבין הפורטל שפרסם את הקישור החיצוני.
על התפתחותו המטאורית של התחום תעיד העובדה, כי רק ב-2014 תחום המלצות התוכן בישראל גלגל כ-40 מיליון ₪ בשנה והמספרים נמצאים בעלייה מתמדת בשנתיים האחרונות.

מה אני מקבל משימוש בטאבולה?

בין מנועי המלצות התוכן טאבולה ואאוטבריין אין שוני מהותי, כיוון שהטכנולוגיה והאלגוריתמים של שתיהן די דומה. ההבדל המהותי שאמור לעניין אותך כמפרסם הוא מהי החבילה שכל אחת מהחברות מציעה לו ובאיזו עלות.
טאבולה מאפשרת לך להפוך את התוכן שלך באינטרנט לאפיק מכירות נוסף לעסק. היא עושה זאת באמצעות קישורים לתכנים ודפי נחיתה של החברה באתרי חדשות ותוכן מובילים בארץ ובעולם.
היתרון הגדול של השירות הוא שהאלגוריתם יודע להגיע באופן מדויק לקהל היעד שלך ולעניין אותו בתכנים שלך, מה שיוביל לחשיפה, לתנועה מוגברת לאתר ובסופו של יום לגיוס לקוחות חדשים.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לפרסם ולהפיץ תוכן?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום והפצת תוכן באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך פרסום התוכן יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד בצמתי המידע המרכזיים, על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום תוכן חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום והפצת תוכן באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

צוות המפרסמים בחברה מתמחה בניהול תקציבי פרסום והפצת תוכן באינטרנט של עסקים קטנים ובינוניים ואנו רואים את ההצלחה שלך בראש סדר העדיפויות תמיד.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום והפצת תוכן לעסק שלך!

מומחים להפצת תוכן ממומן באיטנרנט
תוצאותיו של פרסום תוכן איכותי ברשת
תוצאותיו של פרסום תוכן איכותי ברשת

מה יצא לך מפרסום והפצת תוכן?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי פרסום התוכן באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום והפצת תוכן יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום תוכן לעסק שלהם וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום והפצת תוכן לעסק שלך ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

איפה אפשר להפיץ תוכן וכתבות איפה אפשר להפיץ תוכן וכתבות

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים מגדילים את תקציבי הפרסום והפצת התוכן

אנו מפרסמים ומפיצים תוכן למאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות פרסום התוכן

פרסום תוכן מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס השקעה (ROI)

נמקד את פרסום התוכן לעסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – פרסום והפצת תוכן יביאו תוצאות מספקות ומהר

חשיבותו של פרסום תוכן באינטרנט
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!