מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מה זה גוגל אדוורדס ואיך זה יכול לשמש אותי?

לפני עשרים-שלושים שנים כשרצית לפרסם את העסק שלך לא חשבת פעמיים. שני טלפונים וסיימת את הסיפור. הטלפון הראשון שהיית עושה הוא לדפי זהב והטלפון השני היה למערכת העיתון המקומי ובזה באופן כללי תמו 'החיפושים' אחר אפיקי הפרסום.
הבעיה העיקרית בפרסום המסורתי הייתה ועודנה היעדר יכולת למדוד את ההשקעה ולדעת לאן באמת הולך הכסף. ידעת שאתה משקיע סכום כסף מסוים, אבל לא באמת יכולת לדעת מי האנשים שנחשפו לפרסום שלך, כמה מהם פנו אליך בזכותו ומה החזרי ההשקעה שלך.
מאז עברו הרבה מים בירקון והפרסום עבר ברובו ככולו למישור האינטרנטי, שכבש את חיינו והפך זה מכבר לזירה החברתית והצרכנית בה אנו מבלים את מרבית זמננו. יש הרבה מאוד שיטות לפרסום ואחד מכלי הפרסום הממומן היעילים והמשתלמים ביותר הוא גוגל אדוורדס.

המהפכה כבר ממש כאן

אם במהפכות עסקינן, אין כל ספק שגוגל נכון להיום הפכה לרשת המידע הגדולה ביותר בעולם, שגולשים בה מעל שלושה מיליארד משתמשים.
ידוע שכדי ליהנות מפרסום חכם אתה חייב לפרסם איפה שהלקוחות הפוטנציאליים שלך שוהים ומכאן שפרסום בגוגל זה משהו שאסור לך לוותר עליו.
מערכת הפרסום של גוגל, המכונה גוגל אדוורדס, מאפשרת לך לפרסם את העסק שלך בהתאם לדרישות ולצרכים שלך מול קהל יעד מוגדר מראש, בכל שפה שרק תרצה ובכל תקציב שתבחר.

לשלם רק על קליק הזהב

הכלי הממומן של גוגל לפרסום עסקים נקרא Google AdWords. מדובר למעשה במודעות טקסט קצרות או באנרים אשר יכולים להופיע במנוע החיפוש או ברשת המדיה, GDN, של גוגל וכן ביוטיוב ובאפיקים נוספים בבעלותו של גוגל.
המודעות במנוע החיפוש כמובן אינן מופיעות בצורה אקראית, אלא רק כאשר המשתמש מקליד ביטויי חיפוש הקשור לתחום של העסק שהגדרת מראש.
אם לדוגמא אתה רופא שיניים, ביטויי החיפוש האפשריים שעשויים להתקשר לעסק שלך יהיו רופא שיניים, השתלות שיניים, בעיות חניכיים, עששת, סתימות בשיניים ועוד. עליך להחליט מראש עבור אילו מונחים אתה רוצה שהמודעות שלך ייחשפו.
התוצאה תהיה שאם גולש יקליד את מילות החיפוש הללו תופיע מולו בדף התוצאות גם המודעה הממומנת שלך. אם וכאשר הגולש יבחר להקליק על המודעה שלך, מה שיעביר אותו לאתר שלך או לעמוד הנחיתה, רק אז תשלם לגוגל על הפרסום.
כשמדובר על פרסום ברשת המדיה, גוגל בוחר מתי לחשוף את הפרסומים שלך בהתאם לצרכים של העסק שלך ולדרישות שאתה מגדיר. זה תקף גם לגבי יוטיוב וערוצים נוספים.

איך אני יודע כמה זה עולה?

מערכת Google AdWords מאפשרת לך לקבוע מראש מהו הגבול הכספי היומי שלך לתשלום פר קליק, PPC. אתה זה שקובע כמה כסף אתה משקיע על הפרסום ואתה יכולה לשנות את ההגבלות שלך בזמן אמת.
התשלום בגוגל אדוורדס נקבע בשיטת מכרז. ככל שתשקיע יותר כסף בתקציב היומי ובמקביל, ככל שהמודעות שלך יהיו יותר איכותיות, שזה אומר התאמה בין מה שאתה מפרסם לעמוד שאליו מועברים הגולשים, כך תשלם פחות כסף לגוגל ותמוקם גבוה יותר בעמוד תוצאות החיפוש.
מיותר לציין שבשונה מהדוגמאות הקלאסיות של דפי זהב או המקומון, אתה לא מבזבז כסף על קהלים לא רלוונטיים. אתה היחיד שמגדיר מי ייחשף לפרסום שלך ובאפשרותך לפלח את קהל היעד לפי קריטריונים מאוד מדויקים של אזור, מין, גיל, השכלה, תחביבים ועוד.
חשוב שתדע שאתה יכול לעקוב בזמן אמת אחר קמפיין הפרסום שלך, למדוד את האפקטיביות של הפרסום עבור כל מודעה בנפרד, לנתח נתונים, להפיק דוחות ולבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל את ה-ROI. אדפטיביות היא שם המשחק אם רוצים למקסם את החזרי ההשקעה מהפרסום בגוגל ובכלל.

משחקי בילוש או שיווק מחדש

אמצעי נוסף וחשוב שמספקת לך מערכת הפרסום של גוגל, הוא שיטת השיווק מחדש ובאנגלית Remarketing.
הרעיון הוא להתחקות אחר אותם גולשים שביקרו באתר שלך או בעמוד הנחיתה בעבר, אך לא ביצעו פעולה בפועל, בין אם מדובר בהשארת פרטים, רכישה או כל פעולה אחרת.
השירות מאפשר לך לבצע מעקב אחר אותם גולשים שראו את הפרסומים שלך ובחרו לא ליצור עמך קשר ולפנות אליהם במסרים חדשים ומותאמים.
הרימרקטינג פועל באמצעות קבלת קוד מ-Google AdWords ומרגע הטמעתו באתר גוגל ידע לעקוב אחר כל משתמש שייכנס לאתר ולא יבצע פעולה. כך תוכל לדעת מי אלו אותם גולשים שביקרו אצלך אך בחרו שלא להישאר ולנסות לפנות אליהם שוב.
מרגע זה ואילך כל גולש שהתעניין בך ולא פנה הופך ללקוח פוטנציאלי לטווח הרחוק. המערכת תדאג לכך שהמשתמש ייחשף לפרסומים שלך בכל פעם שהוא יגלוש ברשת המדיה של גוגל, כלומר באחד ממיליוני האתרים שהם חלק מתכנית השותפים של גוגל.
ניתנת לך אפשרות ייחודית לקבל הזדמנות שנייה עם לקוח שלא התאהב בך כבר ממבט ראשון. מומלץ מאוד לבחון את הפרסום שלך בגוגל ובאפיקים נוספים כל הזמן ולאורך זמן ולנסות לפנות במסרים חדשים ומותאמים יותר לגולשים שהפרסום שלך לא צלח עמם.

מערכת הפרסום של גוגל לשירותך

בשורה התחתונה כולנו נושמים וחולמים אינטרנט כל יום וכל היום. הרשת האינטרנטית החליפה עם השנים את כלי הפרסום המסורתיים ואף התעלתה מעליהם בפער ניכר.
כבעל עסק אתה לא יכול להרשות לעצמך להתעלם מכך ואם אתה רוצה להצליח להתעלות על המתחרים ולהגיע לקהל יעד מדויק ורלוונטי, אתה מוכרח להתחרות בזירה שכולם משחקים בה.
מומלץ מאוד לעשות את הצעד הראשון בפרסום ממומן באינטרנט בעזרת גוגל אדוורדס, שכן המערכת הזו מאוד ידידותית למשתמש, מאפשרת לך לפנות רק לקהל יעד רלוונטי, לשלם רק על הקלקות ולבצע שינויים והתאמות אונליין כדי להגדיל את החזרי ההשקעה.
בעל עסק שידע להשתמש בצורה נבונה במערכת הפרסום של גוגל יזכה ליהנות מחשיפה ממוקדת ויעילה, לייצר יותר תנועה לאתר, לגרום ליותר גולשים לפנות ובשאיפה להרחיב את מעגל הלקוחות ולהגדיל את ההכנסות לעסק!
קרא ותדע: כל אפשרויות הפרסום בגוגל!
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (3)
5 stars - based on 3 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בגוגל ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בגוגל שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום שלך יופיע בעמוד הראשון בגוגל 24 שעות ביממה, כל יום כל השנה, על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם במנוע החיפוש וברשת המדיה של גוגל ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום בגוגל של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בגוגל!

wiseo. למה כדאי לך לפרסם בגוגל עם המומחים לפרסום שלנו?
קהל היעד שלך יחשף לפרסום שלך בכל יום כל השנה. wiseo.
הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בגוגל?

בכל יום מתבצעים בגוגל מיליוני חיפושים אחר בעלי מקצוע, שירותים ומוצרים שונים. כל המפרסמים שכבר מופיעים בעמוד הראשון בגוגל זוכים לפניות של לקוחות חדשים בכל יום והכל בזכות ההופעה בעמוד הראשון של גוגל.

המומחים שלנו יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל מעל המתחרים ויזכה לחשיפה ממוקדת בפני כל האנשים שמחפשים את מה שאתה מציע. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בגוגל וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בגוגל ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo. הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בגוגל

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בגוגל בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בגוגל

מחקרים מוכיחים כי ההחזר על ההשקעה (ROI) בגוגל הוא הגבוה ביותר

הפרסום שלך יוצג רק בפני קהל יעד מפולח שרלוונטי לעסק ולשירותים שלך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בגוגל יביא לך תוצאות מספקות ומהר

פרסום מעולה שמביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!