מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

הדרך ללקוח הבא עוברת במקומות שבהם הוא גולש!

עם ירידת קרנו של הפרסום המסורתי יותר ויותר בעלי עסקים שועטים אל עבר הזירה הדיגיטלית לפרסום, מה שמוביל לכמות עצומה של חומרים פרסומיים, שקופצים מול עינינו בתצורות שונות ומפריעים לנו מאוד בגלישה.
אין כל וויכוח לגבי העובדה, שזה אחד הדברים שהכי מציקים לכל אחד מהאנשים שגולשים באינטרנט. אם נשאל אותך אילו פרסומות ראית במהלך הגלישה בדרכך לכתבה שאתה קורא ממש עכשיו, סביר מאוד להניח שהתשובה תהיה – לא ראיתי כלל פרסומות.
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהגולשים החכמים בעידן המודרני, פיתחו מעין עיוורון לכל אותן פרסומות. הרגלנו את עצמנו להתרכז רק במה שמעניין אותנו ולהתעלם לחלוטין מבאנרים, דפי נחיתה מקפצים וכיוצא בזה.
כדי שאתה כבעל עסק תוכל להשתמש באינטרנט לשירותך, מבלי להוות מטרד ללקוחותיך הפוטנציאליים, חשוב שתכיר את האפשרות לפרסום תוכן ממומן בפורטלים ובאתרי נישה.

פתרון לעיוורון הפרסומות

באפשרותך לפרסם כתבות תדמית איכותיות שיוטמעו כחלק אינטגרלי מקטגוריית תוכן בפורטל גדול או באתר נישה. הכתבות הללו יופיעו לצד הכתבות הרגילות שמופיעות באתר כהצעת קריאה תמימה לכאורה. נתמקד כעת באפשרות לפרסם תוכן באתרי נישה.
פרסום תוכן איכותי באתרי נישה מאפשר לך ליהנות מאימפקט אדיר, אתה למעשה פוסח על כל סאגת הפרסומות ומעביר ללקוחותיך הפוטנציאליים את המסרים שלך ככתבה אינפורמטיבית לכל דבר ועניין, שאינה מזוהה עם תוכן שיווקי.
הכלי המהפכני הזה מסייע לך כבעל עסק לפרסם "בלי" לפרסם. הגולשים שקוראים את הכתבה שלך לא יודעים שמדובר בתוכן ממומן ולך זה מהווה יתרון משמעותי, שכן כל אותם גולשים שמתעניינים בתוכן שלך רואים בך מומחה ולא סתם איש שיווק.
ברגע שאתה קורא כתבה שעניינה אותך, שלא מופיעה בתצורת פרסומת, אתה מרגיש שהמסר שמועבר לך יותר מקצועי, יותר אמין ויותר רלוונטי. זו דרך מצוינת לעקוף את עיוורון הפרסומות שפיתחו הגולשים ולהצליח להגיע לקהל יעד ממוקד ומותאם באופן מתוחכם ויעיל יותר.

פה הגודל דווקא לא קובע

חשוב לבחור את הפלטפורמה הנכונה לפרסום בהתאם לדרישות, לצרכים ולתקציב של העסק וכמובן, בהתאם לקהל היעד שאליו אתה מעוניין להגיע. מומלץ מאוד להיעזר בשירותיהם של מומחים לפרסום והפצת תוכן.
הם יהווה את הגוף המחבר בינך לבין הפורטל או אתר הנישה שבו אתה מעוניין לפרסם. הידע המקצועי וההיכרות עם כלל הגורמים הרלוונטיים הם אלו שיסייעו להם, בשיתוף פעולה איתך, להחליט איזה תוכן לפרסם והיכן המקום הכי טוב לטובת חשיפה איכותית ורלוונטית.
כשאתה מפרסם כתבות תדמית באתרי נישה ולא בפורטלים, אתה מצד אחד "מפספס" את החשיפה האדירה שחוק המספרים הגדולים מספק ומאידך, נהנה מחשיפה הרבה יותר איכותית וממוקדת.
אם לך כבעל עסק יש שירות או מוצר ספציפי שאתה מעוניין למכור ואתה יודע לפלח ולהגדיר במדויק את קהל היעד שלך, סביר להניח שיהיה עדיף עבורך לפרסם את התוכן דווקא באתר נישה.
לקבוצת אוכלוסייה ממוקדת יש גם תכונות ספציפיות שמאפיינות אותה. פרסום התוכן באתר נישה מאפשר לך לדעת בדיוק למי אתה פונה, מה המאפיינים הברורים שלו ובמקום לפנות במסר כולל ורחב, אתה יכול להתאים מסר ממוקד וחד לקבוצה המיועדת.
יש כמובן כמה מודלים לפרסום תוכן באתרי נישה, אבל מה שבטוח לגבי כל אחד מהם, הוא שכל המסרים שאתה מעביר יהיו מדויקים ויגיעו רק לגולשים שאתה מעניין אותם ושמעוניינים במה שלך יש להציע.

חשיפה ממוקדת בדרך ללקוח הבא

בשורה התחתונה פרסום כתבות תדמית איכותיות, בין אם בפורטלים גדולים ובין אם באתרי נישה, זו אלטרנטיבה מצוינת שמאפשרת לדלג על המכשול שמכונה "עיוורון הפרסומות". זו דרך יעילה ומשתלמת לגרום לגולשים לרצות לקרוא את התוכן שלך ובאמת לגלות בו עניין.
אם את רוצה להגיע לקהל יעד ממוקד וספציפי כדאי שתבחר לפרסם באתר נישה שמתאים לתחומך ואם אתה מעוניין לפרסם שירות או מוצר שפונה לקהל יעד רחב מאוד, עדיף יהיה לבחור במודל שבו הגודל כן קובע, פרסום בפורטלים הגדולים.
כך או כך, באיזו דרך שלא תבחר, זכור שהמסלול הכי טוב להצלחה שלך הוא זה שמותאם בדיוק לצרכים ולדרישות של העסק שלך.
כדי ליהנות מחשיפה איכותית ומפרסום נכון באינטרנט בכלל ובפרט כשמדובר על הפצת תוכן ממומן, תגדיר מראש מטרות ויעדים ותתאים את המסרים שלך לקהל היעד שאליו אתה פונה. כל אלו בהכרח יסייעו לך להגביר חשיפה ובשאיפה להשיג יותר לידים איכותיים לעסק.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לפרסם ולהפיץ תוכן?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום והפצת תוכן באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך פרסום התוכן יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד בצמתי המידע המרכזיים, על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום תוכן חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום והפצת תוכן באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

צוות המפרסמים בחברה מתמחה בניהול תקציבי פרסום והפצת תוכן באינטרנט של עסקים קטנים ובינוניים ואנו רואים את ההצלחה שלך בראש סדר העדיפויות תמיד.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום והפצת תוכן לעסק שלך!

מומחים להפצת תוכן ממומן באיטנרנט
תוצאותיו של פרסום תוכן איכותי ברשת
תוצאותיו של פרסום תוכן איכותי ברשת

מה יצא לך מפרסום והפצת תוכן?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי פרסום התוכן באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום והפצת תוכן יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום תוכן לעסק שלהם וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום והפצת תוכן לעסק שלך ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

איפה אפשר להפיץ תוכן וכתבות איפה אפשר להפיץ תוכן וכתבות

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים מגדילים את תקציבי הפרסום והפצת התוכן

אנו מפרסמים ומפיצים תוכן למאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות פרסום התוכן

פרסום תוכן מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס השקעה (ROI)

נמקד את פרסום התוכן לעסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – פרסום והפצת תוכן יביאו תוצאות מספקות ומהר

חשיבותו של פרסום תוכן באינטרנט
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!