מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

הגדלת חשיפה באינסטגרם באמצעות תגיות עדכניות

אינסטגרם הפכה זה מכבר לרשת חברתית עם מיליוני משתמשים ברחבי העולם ונכון להיום היא מונה מעל 300,000 גולשים פעילים. כוחה החברתי והעובדה שכל כך הרבה לקוחות פוטנציאליים שוהים בה, הם שמשכו את בעלי העסקים לפרסם את מוצריהם ו/או שירותיהם שם. הקהל שגולש באינסטגרם מורכב ברובו מצעירים, גילאי 16-36, אשר מחפשים תוכן וויזואלי זמין, מסקרן, מרגש וחדשני. אותם צעירים כבר מכירים את רוב הטריקים השיווקיים והם חשדנים יותר ביחס לאוכלוסייה ששורצת במקומות אחרים ברשת. הצעירים הללו הם צרכני פרסומות מתוחכמים וזה מאלץ את אלו שרוצים לפרסם באינסטגרם לחשוב על דרכים יצירתיות כדי להיכנס אל ליבם ותודעתם של אותם משתמשי קצה.

מה שחם זה מה שקיים ובעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים המשפט הזה מקבל משמעות כפולה. כדי ללכוד את עיניהם של הגולשים באינסטגרם, שחלק ניכר מהזמן שלהם מושקע בדפדוף מהיר בין הניוזפיד של אינסטגרם לאתרים אחרים ודחיקה לשוליים, במודע או שלא, של כל מה שלא עדכני, אתה כבעל עסק חייב לספק תוכן מקורי, ייחודי, מרגש ואטרקטיבי, כזה שבזכותו העסק שלך יקבל חשיפה רחבה ובאז חיובי.

אחת השיטות היעילות להגדיל את החשיפה לעסק שלך באינסטגרם ובכך להגביר את הסיכויים שאותם אנשים שיחשפו לתוכן שלך גם יבחרו להפוך לעוקבים, לסמן לייק, להגיב או לפנות באופן ישיר, היא להוסיף לתמונות והסרטונים שאתה מעלה תגיות ובפרט תגיות עדכניות. בכתבה הבאה נסביר למה מלכתחילה חשוב להוסיף תגיות, נברר מה הקשר בין תגיות עדכניות לחשיפה ונסייע לך להבין כיצד עליך להשתמש בתגיות עדכניות על מנת לשפר את אחוזי החשיפה בקביעות.

מדוע חייבים להוסיף תגיות?

כל דקה מפורסמים באינסטגרם 46,200 פוסטים שכוללים תמונות, סרטונים, תגיות ו/או תוכן טקסטואלי נוסף. יתרה מכך, מידי יום עולות יותר מ-25,400,000 תמונות חדשות ואם אתה רוצה שמישהו בכלל ימצא את התוכן שאתה מעלה בתוך כל הטירוף הזה, אתה חייב להוסיף תגיות, המכונות האשטאג ומופיעות על ידי הסימון #, מקסימום 30 תגיות לכל פוסט שאתה מעלה. צריכה להיות קוהרנטיות בין התגית לבין התמונה או הסרטון ובכל אופן מומלץ להשתמש בתגיות אוניברסליות, משום שרוב המשתמשים מחפשים באינסטגרם באנגלית ולא בעברית.

אותן תגיות ממיינות את התוכן שמעלים לאינסטגרם לפי קטגוריות, מה שמאפשר לגולשים לחפש ולמצוא מידע ולשחות טוב יותר בים הוויזואלי שקיים באינסטגרם. התגיות מסייעות לבעלי עסקים להפיץ את התוכן ברחבי הרשת וזאת משום שכאשר גולש מחפש תגית שקשורה לתמונה או סרטון שהעלית, יש סיכוי לא רע שהוא יגיע לפוסט שלך, גם אם הוא עדיין לא נחשף לעסק שלך קודם לכן, רק בזכות התגית שהוספת. מכאן עולה, שהוספת תגיות מגבירה את החשיפה לעסק, גם תחת קטגוריות שלאו דווקא מתקשרות אליו באופן ישיר. עם זאת, לא די בכך שתוסיף תגיות ותסתמך על 'יהיה בסדר ימצאו אותי כי כתבתי תגית פופולארית', אלא רצוי ואף הכרחי להוסיף תגיות עדכניות.

שימוש נכון בתגיות עדכניות

גם אם התוכן שתבחר להעלות יהיה יפה, חדשני ופורץ גבולות, זה לא יהיה מספיק כשלעצמו וזאת כיוון שגם הטקסטואליות משחקת תפקיד מרכזי באינסטגרם והכוח של תגיות ובמיוחד של תגיות עדכניות הוא עצום. הכוונה היא להוסיף תגיות חמות שקשורות בימים בשבוע, עונות השנה, חגים ומועדים, אירועים תקשורתיים, כנסים בתחומך וכל מה שיש לו חיבור ישיר לזמן, מקום או נושא מדובר ובוער. תרכב על הגל של מה שעכשווי או במילים אחרות תגלוש על הבאז ובתקווה תצליח לבסס נוכחות דומיננטית באינסטגרם בטווח הקצר וגם לאורך זמן.

לדוגמא, אם מחר יום האהבה, זה בכלל לא משנה מה העסק שלך מציע כי בכל אופן כדאי לך להעלות תמונה שקשורה ביום האהבה עם תגית של #ValentineDay ולאחל לעוקבים חג שמח ואז כל מי שיחפש את התגית לעיל, צפוי להיחשף גם לפוסט שלך. כמו כן, אם למשל יש לך עסק שמשווק ציוד לרוכבי אופניים והשבוע מתקיים מרוץ הג'ירו, אתה יכול להעלות תמונה של אביזר רכיבה מהחנות ולתייג #Giro וכך הלאה.

תגיות עדכניות מגדילות את החשיפה לעסק שלך וגורמות לכך שאנשים שלא נחשפו לתוכן שלך לפני ועכשיו מחפשים תגית שקשורה אל הפוסט שהעלית בצירוף התגית העדכנית, יוכלו להיחשף אליך בזכות אותה תגית. הגולשים הללו יכול מאוד להיות יאהבו את התמונה שלך ויבחרו לסמן לייק, להגיב או ליצור מעורבות כלשהי, מה שבשאיפה יהפוך אותם לעוקבים ומשם אולי גם ללקוחות מחוץ למציאות הווירטואלית.

להישאר בלב העניינים והתודעה!

לסיכומו של עניין, תגיות עדכניות מסייעות בקידום אורגני של העמוד העסקי באינסטגרם. בזכותן החשיפה לתוכן שאתה מעלה גדלה, הן משאירות אותך בתודעה של הגולשים ומעודדות אינטראקציה חדשה איתם, בתקווה שאלו בעתיד יבחרו לפנות אליך כדי לרכוש את מוצריך או לשכור את שירותיך, משמע יהפכו ללקוחות. לכן, אם תשכיל לנצל את מה שחם, מה שקורה כאן ועכשיו מחוץ לכותלי האינסטגרם כדי למנף את העסק שלך ברשת ולמתג אותו כחי, דינמי וצעיר, בהכרח תרוויח יותר מהעמוד העסקי שלך באינסטגרם ובכלל.

קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (1) | דירוגים (1)
1 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בפייסבוק ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בפייסבוק שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום בפייסבוק יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם בפייסבוק ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול עמודי תדמית עסקיים בפייסבוק של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בפייסבוק!

למה כדאי לך לפרסם בפייסבוק. wiseo.
מה יצא לך מהפרסום ברשת החברתית. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בפייסבוק?

מעל 3,000,000 ישראלים גולשים בפייסבוק מידי יום והסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום בפייסבוק יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח – על ידי ניהול עמוד עסקי ופרסום מדויק, מוכוון ובתקציב ריאלי. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בפייסבוק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בפייסבוק ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo. הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בפייסבוק

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בפייסבוק בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בפייסבוק

הביצועים של הפרסומות בפייסבוק עולים על אלו של שאר הפרסומות ברשת

אנחנו נציג את הפרסום שלך בפייסבוק רק בפני קהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בפייסבוק יביא לך תוצאות מספקות ומהר

תוצאות הפרסום בפייסבוק יפתיעו אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!