מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

כל מודעות הפרסום בפייסבוק חשופות לכולם!

בחודשים האחרונים געשה הרשת בשל מספר פרשיות של הדלפת מידע אודות משתמשי פייסבוק. על פי סקר שנערך בעולם, 25% ממשתמשי פייסבוק סגרו את החשבונות שלהם, אבל היתר המשיכו להיות פעילים באותה מידה. לאור הסערה ועל מנת להרגיע את הרוחות, בפייסבוק החליטו לשים דגש על נושא הפרטיות ולכל משתמש קפצה התראה שמזמינה אותו לעיין בהגדרות הפרטיות שלו ולעדכן אותן בהתאם לצרכיו.

טובי המומחים בפייסבוק עומלים באופן יומיומי על שדרוגים ותוספות, שתכליתם היא לשפר את חוויית המשתמש ובמיוחד לעודד שקיפות ולהגן על פרטיותם, או לפחות לתת להם הרגשה שמישהו שם למעלה מנסה לדאוג לנושא הפרטיות. בשבוע האחרון הוסיפה פייסבוק קטגוריה נוספת בעמודים העסקיים, שנקראת "פרטים ומודעות" או באנגלית "Info and Ads". בסקירה הבאה נסביר מה משמעות התוספת ואיך היא מסייעת לאנשים פרטיים וגם לעסקים שמפרסמים בפייסבוק.

"פרטים ומודעות" / "Info and Ads"

הקטגוריה החדשה מופיעה עתה בכל עמוד עסקי בפייסבוק ומטרתה, כפי שנכתב בפייסבוק "לספק יותר שקיפות בפרסום". ב"פרטים ומודעות" תוכל לראות את המודעות שהדף מציג כרגע בפייסבוק, באינסטגרם ובמוצרי חברת פייסבוק, גם אם אינך חלק מקהל היעד שאליו מופנית המודעה.

כדי להגיע אל הקטגוריה יש ללחוץ על כפתור "פרטים ומודעות", שיוצג בצדו הימני של הדף למטה ושם ניתן לראות מודעות ממומנות שאותו דף עסקי מציג במדינה שלך כעת, במידה וקיימות מודעות כאלו. יתכן שתוכל גם לבחור במדינה אחרת מהרשימה כדי לראות את המודעות שהדף מציג באותה מדינה וכמו כן גם מודעות עולמיות, כאלו שאינן מטורגטות למדינה ספציפית.

במידה ואינך רואה כלל מודעות יתכן שהעמוד העסקי המדובר לא מציג כעת מודעות ממומנות, או שהוא אינו מציג מודעות ממומנות במדינה שלך ואז, כאמור, תוכל ללחוץ על בחר מדינה ולבחור מרשימת המדינות כדי לראות את המודעות המוצגות כעת באותה מדינה.

נדגיש שלפייסבוק אין אפשרות להציג מודעות שמפעילות גרסאות מרובות ודינמיות וכמו כן, הפריסה והעיצובים של מודעות שמופיעות במוצרים שונים של פייסבוק, עשויים להיות שונים מאלו שיופיעו בעמוד העסקי. על אף שתוכל לראות את רוב המודעות שהדף מציג, במידה והמפרסמים ישתמשו בפורמט של מודעת ההצעה, יתכן שלא תוכל לראות חלק מהמודעות המכילות הצעות, תמחור מיוחד ופרטים אחרים.

פרטיות הגולשים או לפחות שקיפות

פרטיות גולשים בפייסבוק הפכה זה מכבר לנושא מדובר ובוער ואחת הטענות שנשמעו, מעבר להדלפות מידע, נסובה סביב נושא המודעות הממומנות בפייסבוק - יותר מידי פוסטים ממומנים ופחות מידי פוסטים מעניינים של חברים או כאלו הקשורים לתחומי ההתעניינות של אותו גולש שנחשף למודעה. נכון להיום, כדי לפתור את הבעיה ולהציג לכל גולש מקסימום תוכן מעניין ורלוונטי ובמקביל, להגביר שקיפות, עשו בפייסבוק כל מיני שינויים, שעל חלקם אנו יודעים וחלקם סמויים.

בכל מודעה ממומנת שקופצת בניוזפיד, כתוב "ממומן" או באנגלית "Sponsored" ומצד שמאל למעלה יש כפתור שעליו מופיעות שלוש נקודות. אם תלחץ על הכפתור תוכל לדעת מדוע נחשפת למודעה, או במילים אחרות, למה טרגטו אותך. ההסבר יכלול את הסיבות שבגינן אתה חלק מקבוצת הפילוח שנבחרה לאותה מודעה, בין אם הטרגוט נעשה לפי גילאים, אזור מגורים, תחומי עניין וכך הלאה.

בקטגוריה של "פרטים ומודעות" תוכל לראות את כלל הפרסומים הממומנים של כל עמוד עסקי שתבחר והאופציה הזו מעודדת שקיפות בנוגע לאותו עמוד עסקי בפרט ולגבי עמודים עסקיים בפייסבוק בכלל, כחלק ממגמה כוללת שרצה בחודשים האחרונים, להגברת השקיפות בפייסבוק.

כלי לניתוח הפרסומים של המתחרים

העובדה שעתה כל משתמש בפייסבוק יכול להיכנס לעמוד עסקי ולראות את כלל המודעות הממומנות שהוא מפעיל בזמן אמת, משחקת תפקיד משמעותי מאוד עבור מפרסמים. מדובר בכלי יעיל במיוחד לניתוח פעילות עסקית של המתחרים. היכולת לראות את כל הקמפיין באופן מרוכז, מאפשרת לך לאסוף מידע אודות המתחרים, לדעת איזה מודעות הם בוחרים לפרסם בתשלום, מה הם כותבים, באיזה תמונות הם משתמשים, איזה גרסאות הם בודקים במקביל וכך הלאה.

הכלי הזה משמש ועוד עתיד לשמש מנהלי עמודים עסקיים לטובת ניתוח ומחקר אודות המתחרים ומדובר ביתרון משמעותי למפרסמים, שלא היה קיים בעבר. עצם זה שכל מפרסם יכול לראות את כלל המודעות הממומנות של אותו עמוד, גם אם הוא לא חלק מקהל היעד שהגדיר המפרסם וגם אם אלו לא הופיעו באוסף החדשות שלו בניוזפיד, מסייע לשקיפות המיוחלת שפייסבוק רוצה להשיג עבור המשתמשים. מכאן והלאה, איסוף הנתונים, המחקר והסקת המסקנות, נמצאת בידי המפרסמים.

קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בפייסבוק ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בפייסבוק שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום בפייסבוק יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם בפייסבוק ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול עמודי תדמית עסקיים בפייסבוק של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בפייסבוק!

למה כדאי לך לפרסם בפייסבוק. wiseo.
מה יצא לך מהפרסום ברשת החברתית. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בפייסבוק?

מעל 3,000,000 ישראלים גולשים בפייסבוק מידי יום והסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום בפייסבוק יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח – על ידי ניהול עמוד עסקי ופרסום מדויק, מוכוון ובתקציב ריאלי. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בפייסבוק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בפייסבוק ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo. הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בפייסבוק

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בפייסבוק בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בפייסבוק

הביצועים של הפרסומות בפייסבוק עולים על אלו של שאר הפרסומות ברשת

אנחנו נציג את הפרסום שלך בפייסבוק רק בפני קהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בפייסבוק יביא לך תוצאות מספקות ומהר

תוצאות הפרסום בפייסבוק יפתיעו אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!