מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

המסלול הנכון והמהיר לשיפור ה-ROI שלך

כל בעלי העסקים שמפרסמים באינטרנט מכירים מקרוב את המונח ROI. סביר להניח שגם אתה כבר שמעת לא מעט פעמים, שכדי להתקדם עם הפרסום באינטרנט ולהפיק ממנו מקסימום תוצאות, אתה מוכרח לשפר את החזר ההשקעה שלך כל הזמן ולאורך זמן.
הבעיה היא, שרוב בעלי העסקים מחשבים את ה-ROI לא נכון. לצורך הדוגמא, בעל עסק שמעביר לחברת פרסום תקציב של X בחודש ומקבל חזרה בזכות הפרסום 3X בחודש, יודע להגיד שהחזר ההשקעה שלו הוא פי שלוש ומכאן צריך לטפס, אבל זה לא לגמרי מדויק.
ככל שההשקעה שלך תהיה יותר מדידה ויותר מפורטת, הדרך להשתפר תהיה יותר ברורה. עליך לדעת לאן הולך הכסף שאתה משקיע ולמדוד את החזר ההשקעה בכל אפיק בנפרד. שיפור ROI זה תהליך ארוך ומתמשך וכדי להצליח, עליך לבחון את שיפור החזרי ההשקעה מכל הזוויות האפשריות.
אם תעקוב אחר ארבעת השלבים הבאים לשיפור ROI תוכל לצלוח את הדרך מהר ובטוח ובהתאם לשפר את הביצועים העסקיים שלך.

תכנון אסטרטגיה מקדימה

השלב הראשון בפרסום באינטרנט ובכלל הוא לתכנן אסטרטגיה מתאימה. ראשית חשוב להבין מה המטרות והצרכים של העסק, מה הייחודיות שלך על פני המתחרים, מי קהל היעד שאליו אתה פונה ומה התקציב שעומד לרשותך לטובת כל זה.
רק אחרי שתגדיר באופן ברור מה היעדים שאליהם אתה רוצה להגיע, תוכל להחליט איך כדאי לנתב את התקציב הפרסומי שלך הכי טוב. הניתוח המעמיק הזה הוא תנאי הכרחי לפני היציאה לדרך עם כל קמפיין פרסום. רק בעל עסק שיהיה ממוקד וידע בדיוק לאן הוא צועד יוכל להשקיע נכון יותר.

שיפור הקמפיין הפרסומי שלך

השלב השני, אחרי שיצאת לדרך עם קמפיין הפרסום שלך הוא למדוד את החזרי ההשקעה שלך בכל אחד מאפיקי הפרסום שבהם אתה משווק את עצמך. זה לא מדויק ולא מספיק לחשב כמה אני מוציא חלקי כמה אני מחזיר, אתה חייב לבחון את תרגיל החילוק הזה בכל אפיק בנפרד.
ייתכן שבחלק מאפיקי הפרסום אתה בכלל לא מכניס כסף, מה שהכרח משנה את התמונה והחישוב שאתה צריך לעשות. יכול להיות שיש אפיקים שה-ROI בהם נמוך מידי וגם איתם לא כדאי לך להמשיך.
החוכמה היא לבחון ולמדוד כל הזמן את הערוצים שבהם אתה משקיע, להקפיא את אלו שלא מניבים לך תוצאות ולנסות למקסם את אלו שכן. לצורך הדוגמא, אם אתה רואה שהפרסום ביוטיוב לא באמת מכניס לך כסף והפרסום בגוגל ובפייסבוק כן, כדאי לך להמשיך רק איתם.
אחרי שהגעת למצב שאתה כבר מרוויח מהפרסום, אתה עדיין חייב לנסות לשפר אותו. זה אומר לדוגמא: לסנן מילות מפתח שליליות בגוגל, לעקוב אחר אחוזי חשיפה והקלקה על המודעות הפרסומיות שלך, לנסות לפנות במסרים שונים לכל קבוצת יעד בפייסבוק ולבצע שינויים והתאמות בכל אפיקי הקמפיין הפרסומי שלך כל הזמן ולאורך זמן.

שיפור האתר ועמודי הנחיתה

השלב השלישי, אחרי שהצלחת לשפר את קמפיין הפרסום שלך ולהגיע למצב שבזכות החומר הפרסומי שהפצת יותר גולשים מקליקים על המודעות שלך, הוא לוודא שהגולשים יגיעו למקום טוב, משמע לעמודי נחיתה איכותיים.
הבית האינטרנטי שלך חייב להיות מזמין ונעים. עליך לשפר את האתר ואת עמודי הנחיתה בכל ההיבטים: טעינה מהירה, רספונסיביות, תוכן איכותי, עיצוב מרשים, ממשק משתמש נוח ואפקטיבי, מסרים מסקרנים והנעה ברורה לפעולה.
אתה חייב לוודא שהגולשים שבחרו להיענות להצעה הפרסומית שלך והגיעו לאחד מעמודי הנחיתה שלך, ירגישו שהגיעו למקום הנכון מבחינתם.
אם אתה רוצה שהגולשים שהגיעו אליך דרך הפרסום גם ירצו לפנות אליך, אתה מוכרח לוודא שעמודי הנחיתה שלך יניעו את הגולשים לפעולה. עמודי נחיתה איכותיים מביאים תוצאות וזה חלק משמעותי מאוד בדרך לשיפור כולל של ה-ROI שלך.
חשוב לזכור כי ניתן וצריך לשפר את איכות עמודי הנחיתה כל הזמן.

מענה מקצועי ואיכותי לפניות

גם אם תכננת אסטרטגיית פרסום מצוינת, בנית קמפיין איכותי, הקפדת לנהל מעקב ומדידה שלו, שיפרת את עמודי הנחיתה והצלחת להשיג הרבה פניות לעסק, זה עדיין לא הסוף.
השלב הרביעי בדרך להגדלת ה-ROI עובר דרך שיפור המענה שאתה נותן לגולשים שפנו אליך. הסוד הוא לא רק להשיג יותר פניות לעסק, אלא להצליח להפוך את כל אותם גולשים ללקוחות.
הדרך הנכונה לעשות את זה היא ראשית לוודא שאתה ערוך לקלוט את כל הפניות כמו שצריך ולנתב כל פניה למקום הנכון.
עליך לתת לכל גולש מענה איכותי, שזה אומר זמינות 24/7, תשובות רלוונטיות לכל שאלה, הקשבה לצד השני והכוונה מקצועית ואישית. כל אלו יסייעו לך להניע את הגולש לפעולה ולהגיע לרגע המיוחל של קביעת פגישה, רכישה של המוצר או סגירת עסקה.
כמובן שחשוב להשיג עוד פניות כל הזמן, אך חשוב לא פחות לוודא שאתה מטפל בפניות הקיימות כיאה, כדי שברגע האמת, הרגע שבו הגולש כבר פנה אליך, לא תאבד אותו.
שיפור מתמיד במענה הניתן ללקוחות הפוטנציאליים שפונים אליך יבטיח שתגדיל את יחס ההמרה והביצועים של הקמפיין הפרסומי שלך.
שיפור ROI צריך להתבצע בכמה וכמה מישורים במקביל, כל הזמן ולאורך זמן. זו הדרך הנכונה, היעילה, המהירה והמשתלמת ביותר ליהנות מפרסום אפקטיבי שמביא תוצאות!
קרא ותדע: איך באמת תצליח להפוך גולשים ללקוחות?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (7)
5 stars - based on 7 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם באינטרנט?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום העסק!

כדאי לך לפרסם באינטרנט עם המומחים
הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות

מה יצא לך מהפרסום באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות שיפור מתמיד בביצועי הפרסום שלך

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום באינטרנט

אנו מנהלים את הפרסום של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את פרסום העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לפרסם בשיטת תשלום לפי תוצאות

תוצאות הפרסום ברשת ידהימו אותך
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!