מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

לבחור בשיטות הכי טובות לפרסום העסק שלך!

כל אדם באשר הוא זקוק לבית. תחושת שייכות היא חלק בלתי נפרד מהביטחון האישי והחברתי שלנו וזו אחת הסיבות, בין היתר, שגרמו לרשת האינטרנט לצמוח במהירות בזק. האינטרנט סיפק וימשיך לספק מרחב ווירטואלי, שבו לכל אחד ואחת מאיתנו יש מקום או במילים אחרות, האינטרנט הפך לבית הדיגיטלי החדש, שמחליף הרבה זירות תקשורת אחרות.
העובדות מדברות בעד עצמן: בעשור האחרון חלה עלייה ניכרת באחוזי הגלישה ואנו עדים למגמה שרק הולכת וגדלה מרגע לרגע. ילדים, נוער, מבוגרים ואפילו בני הגיל השלישי מבלים את מרבית זמנם בגלישה באינטרנט בין אם למטרות עבודה, בין אם למטרות פנאי ואפילו כדי לתקשר עם חברים.
כשזה המצב, לא פלא שבעלי עסקים שרוצים להצליח מעדיפים לפרסם את עצמם דווקא שם. התחרות על ליבם של הגולשים צומחת ביחס ישיר לעלייה באחוזי הגלישה וכדי להצליח לפרסם חכם וליהנות מהחזרי השקעה גבוהים, אתה מוכרח להכיר את השיטות לפרסום עסקים וכמובן, לדעת איך לבחור נכון אך ורק את מה שמתאים לך.

תכנון אסטרטגיה לפני הכל

לפני שתבחר בין מגוון שיטות הפרסום האפשרויות, עליך לתכנן אסטרטגיית פרסום לעסק. תבין מי אתה, מה הצרכים של העסק, מה היתרונות שלו, מה אתה מעוניין למכור, מי המתחרים שלך, מי קהל היעד שאליו אתה פונה וכמובן, מה התקציב שעומד לרשותך לטובת כל זה.
רק אחרי שתגדיר מראש מטרות ויעדים ברורים ותתכנן נכון את האסטרטגיה הפרסומית שלך, תוכל לגשת לקמפיין הפרסום עצמו.
יש הרבה מאוד אפשרויות ומה שמתאים למישהו אחד לא בהכרח מתאים לך ולהפך. הסוד הוא להיות במעקב כל הזמן ולבצע שינויים והתאמות כדי למקסם את האפקטיביות של הקמפיין וכמובן, כדי לשמור על ייחודיות וליצור בידול מהמתחרים.

מגוון אפיקים בנחל הפרסום הדיגיטלי

פרסום בגוגל

הפרסום בגוגל נחלק בגדול לשניים: פרסום במנוע החיפוש ופרסום ברשת המדיה ושניהם מנוהלים על ידי מערכת הפרסום גוגל אדוורדס. לאחרונה רכש גוגל גם את יוטיוב, מה שמאפשר לפרסם בתשלום גם שם.
היתרון הכי גדול של הפרסום בגוגל ובכלל באינטרנט, הוא האפשרות למקד את הפרסום רק למי שרלוונטי לך ושאתה מעוניין שייחשף למודעות שלך. אתה יכול לפלח מראש את קהל היעד וכן להתאים מסרים שונים לכל קבוצה.
מנוע החיפוש של גוגל - מאפשר לך לפרסם בתשלום מודעות ממומנות שיופיעו מעל או מתחת לתוצאות החיפוש האורגניות. התשלום נקבע בשיטת מכרז, זה אומר שאתה מגדיר מראש כמה אתה מוכן לשלם על כל מודעה ובהתאם לאיכותה נקבע המחיר הסופי.
איכות המודעה נקבעת על פי מספר משתנים, כשהעיקרי שבהם הוא טובת הגולשים. ככל שהמודעות שלך יתנו מענה טוב יותר לחיפושים של הגולשים וככל שעמודי הנחיתה שאליהם יפנו המודעות יהיו קוהרנטיים לפרסום, משמע עמודי נחיתה איכותיים שישלימו את הדיאלוג שמתקיים בראשו של הגולש, כך החזרי ההשקעה שלך יגדלו.
רשת המדיה של גוגל (GDN) - מורכבת מבעלי אתרים בארץ ובעולם, אשר מאפשרים לגוגל לשלב לצד התוכן המובנה באתר מודעות ובאנרים פרסומיים של תמונה ו/או טקסט. הפרסום ברשת המדיה יהיה זול יותר מאשר פרסום במנוע החיפוש.
חשוב שתדע שבשתי השיטות, אתה יכול לראות בזמן אמת את תוצאות הקמפיין, לבצע מעקב, מדידה וניתוח נתונים וכמובן לבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל את ה-ROI. בשתיהן יש כמה מודלים לתשלום, תשלום פר חשיפה, פר קליק ופר המרה. כך או כך, רק אתה זה שקובע כמה תשלם.
פרסום ביוטיוב - מאפשר לך לפרסם סרטונים שיווקיים בתשלום ו/או מודעות טקסט על גבי סרטונים קיימים. גם כאן תוכל לפלח מראש את קהל היעד שייחשף למודעות שלך וכן לבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל את החזרי ההשקעה.

פרסום ברשתות חברתיות

פרסום ברשתות החברתיות מאפשר לך להגיע אל קהל היעד שלך בסגנון שונה, מכירתי פחות וחברתי יותר. פייסבוק, לינקדאין, טוויטר ואיסטגרם, כולן רשתות חברתיות שמעניקות לך הזדמנות פרסומית יוצאת דופן, בה אתה יכול לפנות ללקוחותיך הפוטנציאליים מהמקומות שבהם הם מבלים את מרבית זמנם.
באמצעות הפרסום בפייסבוק לדוגמא, אתה יכול לקדם את העמוד העסקי שלך בתשלום, להגדיל את כמות המבקרים, את מספר הלייקים לדף וכיוצא בזה. באפשרותך גם לפרסם פוסטים בתשלום, שיופיעו בפיד של הגולשים שפילחת כקהל היעד שלך.
אפשרויות הפילוח בפייסבוק מאוד מדויקות וזה יכול להגיע לרזולוציות הקטנות ביותר. תוכל לפלח את קהל היעד לפי קריטריונים כמו גיל, מין, רמת השכלה, אזור גאוגרפי, תחומי עניין, דפוסי התנהגות ועוד. מיקוד של הפרסום בפייסבוק ובכלל ברשתות חברתיות, הוא גורם מכריע להצלחה.
הפרסום בפייסבוק, בדומה לפרסום בגוגל, מאפשר לך להיות במעקב אחר קמפיין הפרסום שלך ולבצע שינויים והתאמות כדי למקסם את החזרי ההשקעה.
בנוסף, חשוב שתדע שבכל הרשתות החברתיות ובפרט בפייסבוק שמים דגש על טובת הגולשים. אם הפרסומות שלך לא יופנו לטובת הגולשים ולא ידברו בשפה חברתית, ששומרת על כללי הפרסום בפייסבוק וביתר הרשתות, הפרסום שלך יעלה לך יותר כסף ובמקרים קיצוניים אף יוסר.
התשלום יכול להתבצע פר חשיפה, הקלקה או המרה ובכל אופן גם כאן, אתה זה שמחליט בדיוק כמה להשקיע על הפרסום.

פרסום והפצת תוכן

יש מספר חברות לפרסום והפצת תוכן בארץ ובעולם, שמאפשרות לך לפרסם כתבות תדמית ובאנרים בפורטלים הגדולים ובאתרי נישה. פרסום תוכן ממומן מומלץ בעיקר לבעלי עסקים שכבר מפרסמים באינטרנט ורוצים לייצר יותר תנועה לאתר שלהם, אבל גם למפרסמים חדשים.
פרסום כתבות תדמית מקצועיות יאפשר לך לבסס נוכחות אינטרנטית חזקה וחיובית ולמקם את עצמך בתודעה הציבורית כמומחה, מה שיגדיל את הסיכוי שגולשים ירצו לפנות אליך על מנת להתייעץ או לרכוש את שירותיך.
גם כאן אתה יכול להחליט מי ייחשף לכתבות שלך, כיוון שאתה זה שמחליט באילו אתרים יפורסמו הכתבות וכמו ביתר שיטות הפרסום באינטרנט, אתה יכול למדוד את אחוזי החשיפה, ההקלקה וההמרה וכן לבצע שינויים והתאמות בקמפיין הפרסום על מנת לשפר את החזר ההשקעה.

להבין מה עובד הכי טוב עבורך

בשורה התחתונה, יש הרבה שיטות לפרסום עסקים באינטרנט והחוכמה היא לבחור רק את מה שמתאים לך, בהתאם לצרכים ולמטרות העסקיות וכמובן בהתאם לתקציב. מומלץ מאוד לפזר את התקציב תחילה בכמה פלטפורמות ולבחון בנפרד את החזרי ההשקעה בכל אחת מהן.
אם תראה ששיטה אחת מניבה תוצאות טובות יותר תוכל להגדיל את התקציב ובהתאמה, אם תראה שאפיק אחר לא רווחי, תוכל להקפיא את הפרסום בו. מה שבטוח, שבכל שיטה שלא תבחר, אתה מוכרח להיות ערני ולבצע מעקב בזמן אמת ולאורך זמן - תמיד.
זו הדרך הבטוחה ליהנות מפרסום עסקים אפקטיבי שבאמת עובד וזה המסלול הנכון, שיסייע לך להגדיל חשיפה, להרחיב את מעגל הלקוחות ומכאן גם את ההכנסות לעסק.
המפתח להצלחה בחיים בכלל ובעסקים בפרט, הוא להיות קשוב לצרכים שלך ולבחור תמיד אך ורק את מה שמתאים לך!
קרא ותדע: איך להפוך גולשים ללקוחות?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם את העסק איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם לעסק בגוגל, בפייסבוק ובצמתי מידע מרכזיים נוספים ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בפרסום של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום העסק!

למה כדאי לך לפרסם עסק ברשת האינטרנט? wiseo.
לקוחות חדשים באמצעות הפרסום הממוקד. wiseo.
הפרסום יביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo.

מה יצא לך מפרסום באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום עסקים באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום יביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo. הפרסום יביא לעסק שלך תוצאות מהירות

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום באינטרנט

אנו מנהלים את הפרסום של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את פרסום העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לפרסם בשיטת תשלום לפי תוצאות

התוצאות של פרסום העסק יפתיעו אותך ומהר. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!