מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

בשת''פ הזה כולם מרוויחים - גם אתה!

זה לא סוד שהאינטרנט הוא מקום רווי תחרות. כשמדברים על פרסום ושיווק מקוון מלמדים אותך כל הזמן שהדרך הטובה ביותר להתקדם היא בכך שתצליח להתעלות על המתחרים וליצור בידול.
זה אמנם נכון, אך קיים ערוץ נוסף לשיווק, שדווקא מעודד שיתופי פעולה עם אתרים אחרים. האפשרות הזו נקראת תוכנית שותפים.
תוכנית שותפים איכותית היא עסק משתלם ביותר לכולם, שמאפשר לחברה לשיווק שותפים, לאתר שבו מפרסמים ולך להרוויח כסף כמעט ללא כל מאמץ.
תוכנית שותפים היא ערוץ נוסף לפרסום העסק, שמאפשר לך להגיע לקהל יעד חדש, מעבר לקהל היעד שאליו אתה יכול להגיע דרך אפיקי הפרסום המוכרים.
כדאי שתדע מה זה בעצם שיווק שותפים ואיך זה יכול לעבוד לטובתך.

תוכנית שותפים - מה זה אומר

תוכניות שותפים באינטרנט מאפשרות לכל בעל אתר להצטרף לתוכנית, לקבל קוד מתאים ולהתחיל לפרסם אתרים אחרים באתר שלו ולהפך.
ההרשמה לתוכנית שותפים היא הליך פשוט. אתה יכול להירשם לתוכנית כזו גם בארץ וגם בחו"ל, תלוי כמובן במי אתה, מה העסק שלך מציע ולמי.
חשוב לציין שעל מנת להתקבל לתוכנית השותפים אתה צריך לעמוד במספר קריטריונים, כשבגדול מה שמאפיין את כולם הוא האיכות של האתר שלך.
הסיבה לכך נובעת מהאינטרס של החברות לשיווק שותפים, שרוצות לשמור על ממשק משתמש יעיל, נוח לשימוש, מעוצב בקפידה ובעיקר ממשק שמוכר.

איך זה עובד

המטרה המרכזית של שיווק שותפים היא להכניס כסף לחברה לשיווק שותפים, לאתרים שבהם מפרסמים ולבעלי העסקים שמפרסמים.
קיימות שלוש תוכניות ידידותיות ואמינות: ClickOn, Sekindo WESELL.
לאחר שנרשמת לשירות, תוכל לפרסם את העסק שלך באתרים אחרים שתבחר שרשומים גם הם לשירות.
כל תוכנית שותפים רצינית נותנת לך אפשרות לבחור בדיוק אילו סוגי פרסומות אתה מעוניין להציב והיכן למקם כל פרסומת: באנרים, קישור טקסטואלי, תיבות חכמות ועוד.
תוכל לבחור לא רק את סוגי הפרסומות, אלא גם את האתרים שבהם הן יופיעו, בהתאם לאופי הגולשים ובהתאם לנושאים שרלוונטיים לעסק שלך.
החברה לשיווק שותפים והאתרים שבהם תפרסם יתוגמלו בכל פעם שיצליחו להפנות גולש מפרסומת שהוצבה באתר כלשהו אל האתר שלך. כך תוכל להרוויח לידים חדשים ובשאיפה להמיר גולשים נוספים ללקוחות.
כל גולש שימשיך דרך אחת הפרסומות שהוצבו באתר חיצוני לאתר שלך יזכה את החברה לשיווק שותפים בתשלום מסוים, שיעבור בחלקו גם לאתר המפרסם, בהתאם למה שהוגדר מראש בתוכנית השותפים.

מודלים עיקריים לתשלום

תוכנית שותפים בשירות העסק שלך

תוכנית שותפים מאפשרת לך אפיק פרסום נוסף באמצעותו ניתן להרחיב את החשיפה של העסק שלך למקומות שאינך יכול להגיע אליהם דרך הפרסום בגוגל ובפייסבוק. באמצעות שיווק שותפים תוכל למעשה לבחון תקציב נוסף וכך להגיע לקהל יעד חדש ולהרחיב את מעגל לקוחותיך.
הפרסום בגוגל ובפייסבוק לדוגמא, מתבצע בשיטה של מכירה פומבית, מה שבהכרח מגדיל את עלויות הפרסום כשמדובר בתחום תחרותי כמו פרסום עסקים. על כן, כדאי לבחון גם את הפרסום בשיטות נוספות כמו שיווק שותפים.
הפרסום בכמה שיותר פלטפורמות מאפשר לך לבחור בדרך הנכונה ביותר עבורך לשיווק. תוכל להשוות את עלויות הפרסום הקיימות בגוגל ובפייסבוק ולנסות להוזיל את העלות פר ליד באמצעות הפרסום בשיטה חדשה.
תוכנית שותפים מאפשרת לך למקסם את הרווחים של העסק ולהגדיל את ה-ROI.
תוכל לבחון את יחס ההמרה, בין מספר הגולשים שנחשפו למודעות לבין מספר הגולשים שלחצו בפועל על המודעה ועברו לעמוד הנחיתה שלך ולפיכך לבצע שינויים או התאמות במודעות הקיימות.

שיתוף פעולה שווה הכנסה

שיווק שותפים היא שיטה שמאפשרת לך להגדיל חשיפה, להגיע לקהל יעד נוסף ולבחון את התקציב שלך בזירה חדשה.
אם יש לך אתר איכותי ואתה רוצה להגדיל את הרווחים של העסק, מומלץ להירשם לתוכנית לשיווק שותפים ולהתחיל למקסם דרכה את ההכנסות.
בשיווק שותפים כל הצדדים מרוויחים: גם המתווכים, החברה לשיווק שותפים, גם האתר שבו מפרסמים וגם העסק שמפרסם.
אין ספק שכשמדובר על שיווק באינטרנט מומלץ לבחון את כל האופציות, כל הזמן ולאורך זמן ורק אז להחליט מה הפלטפורמה האפקטיבית, היעילה והמשתלמת ביותר עבורך.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (2)
5 stars - based on 2 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לשווק את העסק באינטרנט?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לשיווק עסקים ואנו מספקים שירותי שיווק למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין שיווק באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך השיווק באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא שיווק חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי שיווק באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בשיווק העסק!

למה כדאי לך לשווק את העסק עם המומחים שלנו? wiseo.
מה יצא לך מהשיווק באינטרנט? wiseo.
שיווק מקצועי מביא תוצאות והרבה לקוחות חדשים. wiseo.

מה יצא לך משיווק באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי השיווק באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לשיווק באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על השיווק.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בשיווק העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לשיווק העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

שיווק מקצועי מביא תוצאות והרבה לקוחות חדשים. wiseo. שיווק מקצועי מביא תוצאות והרבה לקוחות חדשים. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי השיווק באינטרנט

אנו מנהלים את השיווק של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות השיווק הממוקד

שיווק דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את שיווק העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לשווק בשיטת תשלום לפי תוצאות

תוצאות השיווק המקוון יפתיעו גם אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה לשיווק:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!