מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

אסור לפספס: שיווק מחדש או רימרקטינג בגוגל!

קרה לך שנתקלת במודעות או לינקים לדפי נחיתה של חברה מסוימת, שחזרו וקפצו לך מול העיניים במהלך הגלישה ואמרת לעצמך: מוזר, מרגיש לי שהחברה רודפת אחרי?
הרשה לנו לספר לך שהתחושה הזו היא לא רק בגדר ספקולציה. לרדיפה הפרסומית המאוד מציאותית הזו, שפותחה על ידי מומחי הפרסום של גוגל, קוראים שיווק מחדש ובשפת המקור Remarketing.
רימרקטינג זו אחת הדרכים הכי ממוקדות ויעלות לפרסום בגוגל ובכלל, שכל עיקרה הוא להגיע לגולשים שכבר ראו את הפרסום שלך בעבר ובחרו להתעלם. אם תדע להשתמש נכון בשיווק מחדש תוכל לגרום לאותם גולשים להפוך ללקוחות שלך.

בשביל מה צריך את זה

הסטטיסטיקות מראות כי 97% מהגולשים שמגיעים לאתר שלך, עוזבים אותו כלעומת שבאו ללא השארת פרטים מזהים. מן הסתם שאתה כמובן מעוניין שמי שכבר הגיע לאתר שלך יישאר, ישאיר פרטים ובשאיפה גם יחזור.
השאלה היא איך גורמים לאותם גולשים שנכנסו בעבר לאתר שלך ובחרו לעזוב אותו לחזור.
בדיוק לשם כך פיתחו בגוגל את כלי השיווק מחדש, שבעצם מתחקה אחרי אותם גולשים שביקרו באתר שלך ומציג בפניהם מודעות ועדכונים שלך הקשורים למוצר או לשירות שבו התעניינו בעבר.
תוכל לפנות לאותם גולשים שהמסר הקודם שלך לא עבד עבורם במסר חדש בין אם ברמה הטקסטואלית ובין אם ברמה העיצובית ולנסות להגיע אליהם מדלת אחרת.

איך פועלת השיטה

שיטת השיווק מחדש מתבצעת על ידי קבלת קוד מגוגל המושתל בכל הדפים הקיימים באתר שלך.
מאותו רגע כל מי שמבקר באחד מדפי האתר מסומן אוטומטית ומוכנס לרשימת תפוצה שהוגדרה מראש, אליה יגיעו מודעות טקסט ובאנרים על המוצרים או השירותים שלך.
אתה מטרגט את קהל היעד שאתה מעוניין לחשוף שוב למודעות שלך, כשמה שאמור לעמוד לנגד עיניך הוא לפנות שוב במסר חדש לכל אותם גולשים שכבר התעניינו בשירותים שאתה מציע, נכנסו לאתר שלך אבל לא השאירו פרטים.

איך עושים רימרקטינג בגוגל

בגוגל פועל שירות השיווק מחדש באמצעות קבלת קוד מגוגל אדוורדס. מרגע קבלת הקוד כל גולש שייכנס לאתר שלך יהפוך אוטומטית, במידה ונרשמת לשירות כמובן, לנעקב שלך.
הדבר יגרום לכך שאותו נעקב יראה את הבאנרים והעדכונים שלך בכל פעם שהוא יגלוש באחד האתרים ברשת שמציגים מודעות פרסום של גוגל GDN דוגמת וואלה, מאקו, ynet ועוד.
מערכת הרימרקטינג של גוגל מספקת לך ניתוח התנהגות גולשים, מה שמאפשר לך לדעת בדיוק לאילו עמודים נכנסו הגולשים ומאילו פרסומים הם הגיעו אליך.
ההשלכה לכך ברורה: הקוד שהושתל באתר שלך עוקב אחרי אותם גולשים שהביעו עניין ראשוני במוצר. הדבר מאפשר לך הזדמנות ייחודית להציג להם מסר חדש, ממוקד ורלוונטי שיעודד אותם לחזור לאתר ולבצע רכישה.

שיווק מחדש סוגר מעגל

שיווק מחדש או Remarketing, היא אחת משיטות השיווק החדשניות ביותר בפרסום באינטרנט שצוברת תאוצה אדירה בשנים האחרונות.
בין אם יש לך חברה גדולה המעוניינת להגדיל את המכירות ואת כמות הפניות לאתר ובין אם יש לך עסק חדש וקטן אשר מעוניין לייצר מודעות ונראות למותג ברשת, הדרך לעתיד עוברת בלקוחות שהביעו בך עניין בעבר.
באמצעות שיווק מחדש ופרסום ממוקד תוכל לבצע סגירת מעגל אולטימטיבית ולהגיע היישר למטרה העיקרית שלך - לקוחות שירכשו בפועל את השירותים שאתה מציע.
קרא ותדע: איך משיגים יותר לידים לעסק?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (4)
5 stars - based on 4 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בגוגל ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בגוגל שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום שלך יופיע בעמוד הראשון בגוגל 24 שעות ביממה, כל יום כל השנה, על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם במנוע החיפוש וברשת המדיה של גוגל ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום בגוגל של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בגוגל!

wiseo. למה כדאי לך לפרסם בגוגל עם המומחים לפרסום שלנו?
קהל היעד שלך יחשף לפרסום שלך בכל יום כל השנה. wiseo.
הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בגוגל?

בכל יום מתבצעים בגוגל מיליוני חיפושים אחר בעלי מקצוע, שירותים ומוצרים שונים. כל המפרסמים שכבר מופיעים בעמוד הראשון בגוגל זוכים לפניות של לקוחות חדשים בכל יום והכל בזכות ההופעה בעמוד הראשון של גוגל.

המומחים שלנו יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל מעל המתחרים ויזכה לחשיפה ממוקדת בפני כל האנשים שמחפשים את מה שאתה מציע. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בגוגל וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בגוגל ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo. הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בגוגל

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בגוגל בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בגוגל

מחקרים מוכיחים כי ההחזר על ההשקעה (ROI) בגוגל הוא הגבוה ביותר

הפרסום שלך יוצג רק בפני קהל יעד מפולח שרלוונטי לעסק ולשירותים שלך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בגוגל יביא לך תוצאות מספקות ומהר

פרסום מעולה שמביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!