מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

פרסום כתבות תדמית בפורטלים הגדולים לטובת העסק שלך

כל בעלי העסקים שמפרסמים באינטרנט יודעים שאחד המכשולים המשמעותיים שניצבים בפניהם, הוא המסוגלות שפיתחו הגולשים להתעלם מפרסומות. האינטרנט רווי באנרים ודפים קופצים שמפריעים לנו בגלישה ואנחנו נעשינו עיוורים (ובצדק) לכל אותן הצקות.
כשזה המצב, לא פלא שעלה צורך לעקוף את הבעיה הזו ובדיוק לשם כך פיתחו מומחי הפרסום ברשת שיטות אלטרנטיביות לפרסום והפצת תוכן.
מדובר על הזדמנות אדירה עבורך כבעל עסק: באפשרותך לפרסם כתבות תדמית באתרי נישה או בפורטלים הגדולים, בהתאם לצרכים שלך וכמובן, בהתאם לקהל היעד שאליו אתה מעוניין להגיע.

לפרסם "בלי" לפרסם

פרסום תוכן ממומן מאפשר לך להטמיע כתבה אינפורמטיבית בכל נושא שקשור לעסק שלך, בקטגוריה קבועה בפורטל גדול או באתר נישה. נתייחס לאפשרות הראשונה - הפצת תוכן בפורטלים הגדולים.
כדי לפרסם כתבות תדמית לעסק שלך בפורטלים, מומלץ ליצור קשר עם חברת פרסום שמתמחה בהפצת תוכן. החברה המפרסמת היא הגוף המקשר בינך לבין הפורטל שבו אתה מעוניין לפרסם.
המומחים בחברה הם אלו שיכתבו עבורך את התוכן והם אלו שיכריעו, על סמך הידע המקצועי וההיכרות עם כלל הגורמים הרלוונטיים, על איזה נושא כדאי יהיה לכתוב ובאיזה אופן והיכן עדיף לפרסם את הכתבה.
הפרסום של הכתבה יעשה לרוב באופן שלא יסגיר את היותו של המאמר, כתבת תוכן ממומן. הכתבה תופיע לצד כתבות נוספות בפורטל, כהצעת קריאה תמימה לכאורה, מה שבהכרח יגרום ליותר גולשים לרצות להיכנס ולקרוא.
ברגע שהגולש ירגיש שהתוכן שמוצע לו הוא באמת תוכן רלוונטי, מעניין ועדכני ולא תוכן שיווקי, הסבירות שאותה כתבה תניע אותו לפעולה גדלה כפליים. המטרה היא כמובן לגרום לכמה שיותר גולשים לקרוא את הכתבה שפורסמה ולפנות אליך להמשך התקשרות.

כתבות בהתאמה אישית

חשוב שתדע, שכמו בכל שיטה אחרת של פרסום ממומן באינטרנט, גם כאן באפשרותך לקבוע מראש את התקציב שאתה מעוניין להקצות, למדוד את האפקטיביות של הפרסום וכמובן לבצע שינויים והתאמות כדי להגביר חשיפה.
עליך להגדיר מראש את המטרות והיעדים שאתה מעוניין להשיג באמצעות פרסום כתבות התדמית, לפלח בצורה מדויקת את קהל היעד שלך ובעזרת המומחים להפצת תוכן - להחליט מה אפשרות הפרסום הכי כדאית ומשתלמת עבורך.
ניתן לפרסם תוכן בפורטלים הגדולים, מה שיזכה אותך בחשיפה אדירה בפני קהל יעד רחב וניתן גם לפרסם תוכן באתרי נישה ספציפיים. הכל כמובן תלוי בסוג העסק שלך, בקהל היעד שאליו אתה פונה ובתקציב שעומד לרשותך.
אם אתה רוצה לזכות בחשיפה עצומה של עשרות אלפי גולשים כל יום, כדאי יהיה לפרסם בפורטלים גדולים דוגמת ווינט, וואלה! וכן הלאה. כך הכתבה שלך תמוקם לצד אותן כתבות אינפורמטיביות שהגולשים נחשפים אליהם מידי יום. זו אמנם חשיפה פחות ממוקדת, אך חוק המספרים הגדולים אף פעם לא מאכזב.
לחלופין, אם אתה מוכר מוצר ספציפי, כמו לדוגמא תכנית הדרכה להורים צעירים, עדיף יהיה לפרסם באתרי נישה להורים. הכי חשוב שתבחר את הפלטפורמה לפרסום בהתאמה אישית ביחס לקהל היעד שאליו אתה רוצה להגיע.

יותר חשיפה ויותר פניות

לסיכומו של עניין, האפשרות להפיץ כתבות תדמית איכותיות במקומות שבהם הלקוחות הפוטנציאליים שלך נמצאים היא לא פחות ממהפכה בעולם הפרסום. אתה יכול לפרסם את עצמך מבלי שהצד השני מרגיש ויודע שאתה מפרסם ויותר מזה, להיתפס בעיניהם כמומחה.
פרסום כתבות תדמית איכותיות בפורטלים הגדולים בהכרח יגביר משמעותית את החשיפה לעסק שלך, מה שבשאיפה יוביל ליותר פניות של מתעניינים ומשם גם להגדלת מעגל לקוחותיך.
השיטה הזו מאפשרת לך לעקוף את מכשול "עיוורון הבאנרים" שסיגלו לעצמם הגולשים ולהגיע לקהל היעד שלך בדרך מתוחכמת, נגישה ומזמינה. זו הדרך הנכונה לפרסום יותר מדויק, יותר יעיל ויותר משתלם לכל בעל עסק.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (4) | דירוגים (4)
4 stars - based on 4 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לפרסם ולהפיץ תוכן?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום והפצת תוכן באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך פרסום התוכן יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד בצמתי המידע המרכזיים, על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום תוכן חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום והפצת תוכן באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

צוות המפרסמים בחברה מתמחה בניהול תקציבי פרסום והפצת תוכן באינטרנט של עסקים קטנים ובינוניים ואנו רואים את ההצלחה שלך בראש סדר העדיפויות תמיד.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום והפצת תוכן לעסק שלך!

מומחים להפצת תוכן ממומן באיטנרנט
תוצאותיו של פרסום תוכן איכותי ברשת
תוצאותיו של פרסום תוכן איכותי ברשת

מה יצא לך מפרסום והפצת תוכן?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי פרסום התוכן באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום והפצת תוכן יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום תוכן לעסק שלהם וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום והפצת תוכן לעסק שלך ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

איפה אפשר להפיץ תוכן וכתבות איפה אפשר להפיץ תוכן וכתבות

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים מגדילים את תקציבי הפרסום והפצת התוכן

אנו מפרסמים ומפיצים תוכן למאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות פרסום התוכן

פרסום תוכן מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס השקעה (ROI)

נמקד את פרסום התוכן לעסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – פרסום והפצת תוכן יביאו תוצאות מספקות ומהר

חשיבותו של פרסום תוכן באינטרנט
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!