מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

פרסום ברשתות חברתיות יסייע לך למנף את ההצלחה העסקית

הרשתות החברתיות דוגמת פייסבוק, לינקדאין וטוויטר בהן גולשים מיליוני משתמשים מדי יום הן פלטפורמות שיווקיות ופרסומיות מצוינות עבור העסק שלך.
הפרסום ברשתות החברתיות טומן בחובו יכולות חדשנית, שעיקרן הוא האפשרות לדבר עם קהל הלקוחות הקיים הפוטנציאלי אונליין. תקשורת חברתית זו מהווה יתרון בולט של הרשתות החברתיות על פני פלטפורמות פרסום אחרות.
מומלץ לבסס נוכחות אינטרנטית חזקה באינטרנט בכלל ובמדיות החברתיות בפרט. אך לפני שתיגש למלאכה חשוב שתכיר את האופציות השונות שפרושות בפניך ואת הכלים הפרסומיים בכל אחת מהן.

פייסבוק: מי רוצה להיות חבר שלי?

הזירה הכי חמה לפרסם בה היא הרשת החברתית הגדולה בעולם פייסבוק.
הפרסום הממומן בפייסבוק משמעו פרסום בתשלום של הדף העסקי שלך, של פוסטים או של מודעות.
לצורך קידום ממומן של הדף העסקי עומדות בפניך מספר אפשרויות: פרסום מודעות דרך מנהל המודעות של פייסבוק, תזמון פוסטים, קידום פוסטים בתשלום, הגדלת מספר הלייקים והמבקרים לעמוד ועוד.
תוכל גם לפרסם מודעות בתשלום שיופיעו בניוזפיד של הגולשים ולטרגט את קהל היעד לפי קריטריונים כמו גיל, מין, השכלה, תחביבים, אזור גאוגרפי ועוד. אתה יכול לבחור בדיוק מי ייחשף לפרסומים שלך, מתי וכמה.
המטרה היא להגיע לכמה שיותר אנשים וליצור מודעות ונוכחות תקשורתית סביב העסק שלך וסביב העמוד שהקמת לו בפייסבוק.
לצורך פרסום יעיל עליך לזהות את תחומי העניין של קהל היעד שלך ולספק לו תוכן מושך ומקורי. אתה יכול לפרסם בדף מגוון סוגי פוסטים ואף מומלץ לשלב ביניהם. לדוגמא פוסט טקסט, תמונה, סרטון, סקר, תחרות ועוד.

לינקדאין: כסף הולך לכסף

לינקדאין היא הרשת החברתית העסקית הגדולה בעולם והיא קמה במטרה ליצור קשרים מקצועיים ועסקיים בין החברים בה.
ממשק הפרסום של הרשת נקרא קמפיין מנג'ר והוא כולל מודעות פרסום רגילות וסטטוסים ממומנים מתוך הדף העסקי של החברה אותם תוכל להציג בעמודי הרשת השונים.
הפרסום בלינקדאין מתבסס על שני מדדים: עלות פר הקלקה ועלות לכל 1,000 חשיפות לסטטוס.
בדומה לגוגל גם ללינקדאין יש רשת מדיה והיא מכילה אתרים רבים בעלי אוריינטציה עסקית כגון Business Insider או CNN, מה שמוביל לחשיפה גבוהה יותר בקרב קהלי יעד נוספים.

טוויטר: ציף ציף על הרציף

רשת חברתית פופולרית נוספת היא הרשת החברתית למסרים קצרים, טוויטר. בשנים האחרונות הרחיבה טוויטר את מגוון אפשרויות הפרסום שלה וניתן למנות עליהן קידום ממומן של ציוצים וחשבונות מקודמים.
קידום ממומן של ציוצים משמעו כי ציוצים שלך יופיעו בתשלום בפיד של הגולשים לצד הציוצים הרגילים האחרים.
כלי החשבונות המקודמים מאפשר לך להימנות, בתשלום כמובן, על עסקים וחברות המומלצים על ידי טוויטר כחשבונות ששווה לעקוב אחריהם.

הזירה החמה

לסיכומו של עניין, קיימות עוד רשתות חברתיות לפרסום, אך אלו הן הזירות המוכרות והחמות לפרסום.
כולנו מבלים בהן חלק ניכר מכלל הזמן שאנו שוהים באינטרנט וטבעי הוא שהן הפכו למשאת ליבם של המפרסמים השונים, זאת כיוון שהדרך הכי טובה לפנות אל קהל היעד היא לדבר אליו מהמקומות שבהם הוא גולש.
פרסום ברשתות החברתיות יקדם את העסק שלך, ייצור מוניטין מרשים ויגדיל את המכירות למקסימום האפשרי.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם באינטרנט?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום העסק!

כדאי לך לפרסם באינטרנט עם המומחים
הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות

מה יצא לך מהפרסום באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות שיפור מתמיד בביצועי הפרסום שלך

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום באינטרנט

אנו מנהלים את הפרסום של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את פרסום העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לפרסם בשיטת תשלום לפי תוצאות

תוצאות הפרסום ברשת ידהימו אותך
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!