מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

פרסום אופליין זה פאסה - תתקדם אל עבר מה שבאמת עובד

זה לא סוד שכמעט כל בעלי העסקים כבר העבירו את תקציבי הפרסום שלהם מהאופליין לאינטרנט. כבעל עסק ההחלטה בדבר אופי קמפיין הפרסום היא קריטית ביותר והיא זו שתהווה את ההבדל בין הצלחה עסקית לכישלון מוחץ.
קמפיין פרסומי מוצלח הוא כזה שמתאים את עצמו לדרישות ולצרכים של העסק בהתאם לתקציב. פרסום אופליין כבר הרבה שנים נגרר מאחורי הפרסום באינטרנט וכדי שתוכל לגבש בעצמך דעה סופית בנושא חשוב שתכיר את העובדות בדבר הפרסום המסורתי בעיתונות, ברדיו ובטלוויזיה.
רק היכרות מעמיקה עם כלל אפשרויות הפרסום תאפשר לך לבחון בעצמך איפה כדאי לך יותר להשקיע.

לא מדויק!

הבעיה הראשונה של פרסום אופליין היא היותו בלתי מדויק בעליל. מה זה אומר?
אין לך אפשרות להגדיר את קהל היעד שאליו אתה פונה, מה שבאינטרנט אתה יכול לעשות בפשטות בכל אחד מאמצעי הפרסום הממומן. היעדר יכולת לטרגט את הפרסומים שלך לקהל יעד ספציפי מובילה לכך שתפספס בדרך הרבה לקוחות פוטנציאליים ותשקיע סתם יותר זמן וכסף.
יותר מזה, אתה לא באמת יכול לדעת על מה אתה משלם. בשונה מהפרסום באינטרנט, שם אתה יכול לשלם רק עבור חשיפות לקהל יעד ספציפי או רק עבור קליקים בפועל על מודעות הפרסום שלך, PPC.
בפרסום המסורתי אין לך אפשרות למקד את הפרסום למקומות הרלוונטיים, אלא רק לשלם עבור חשיפה רחבה ובלתי מדויקת, מה שסביר להניח יהיה פחות יעיל ואפקטיבי כשמולך עומדות אפשרויות פרסום אחרות, מדויקות הרבה יותר.

לא מדיד!

בעיה נוספת ואולי הקריטית ביותר כשמדברים על פרסום מסורתי בעיתונות, ברדיו ובטלוויזיה היא היותם של פלטפורמות אלו בלתי ניתנות למדידה.
אתה משקיע סכום כסף מסוים עבור פרסום העסק ואין לך שום דרך לדעת כמה מתוך הסכום הזה חזר אליך, משמע, אין לך דרך לבחון את החזר ההשקעה שלך.
בשונה מהפרסום המסורתי, הפרסום באינטרנט הוא הדבר הכי מדיד שיש. בכל אחד מאפיקי הפרסום שתבחר תוכל לעקוב בזמן אמת ומכל מקום אחר קמפיין הפרסום שלך, לבחון את האפקטיביות של הפרסום בכל אפיק ולבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל את ה-ROI.

לא משתלם!

פרסום אופליין לא משתלם והסיבה המרכזית לכך היא לא בהכרח הסכום שאתה מוציא עבור הפרסום אלא חוסר היכולת שלך למדוד את החזרי ההשקעה. כדי לסבר את האוזן להלן פירוט עלויות פרסום באופליין:
  • פרסום חד פעמי בעיתונות המקומית במדור סוף שבוע יעלה לך כ-12,000 ₪.
  • פרסום חד פעמי בעיתונות הארצית במדור סוף שבוע יעלה לך פי שתיים, כ-24,000 ₪.
  • פרסום ג'ינגל שיווקי ברדיו למשך שבועיים, 8 פעמים ביום, יעלה לך כ-50,000 ₪.
  • קמפיין חסויות בערוץ 1 בשעות האוף טיים למשך חודש יעלה לך כ-70,000 ₪.
  • קמפיין חסויות בערוץ 1 בשעות הפריים טיים למשך חודש יעלה לך כ-100,000 ₪.
  • פרסומת בערוץ 10 או 2 באורך של כ-20 שניות בפריים טיים למשך חודש יעלה לך כ-200,000 ₪.
אתה משקיע סכומי עתק על פרסום, שאין לך שום דרך לדעת אם, מתי וכמה החזר יהיה לך עבורו. כשאומרים שהפרסום באינטרנט יותר משתלם זה לאו דווקא כי הוא יותר זול, מה גם שברוב הפעמים הוא אכן יותר זול פר השקעה, אלא כיוון שאת הפרסום באינטרנט אתה יכול לבחון ולשנות.
פיזור עוגת התקציב במספר אפיקים, באופן מבוקר ומדוד, תוך מעקב כל הזמן ולאורך זמן מאפשר לך לנצל את הזמן והכסף שלך באופן המיטבי ולהגיע רק למי שאתה מעניין אותו.

אז מה כן?

בסופו של דבר יש דברים ישנים שפעם היו טובים ויעלים והיום אין לנו ברירה אלא להותיר אותם מאחור. אין ספק שההיפרדות מהעבר עלולה לעיתים להיות כרוכה בפחד מסוים ושקרן מי שיגיד שהוא לא מפחד משינויים.
אבל כשהנתונים כל כך חד משמעיים בנוגע להיותו של פרסום אופליין משהו שכבר צריך לרדת מהפרק וכשבעלי עסקים רבים כל כך בוחרים להתחרות על ליבם של קהל היעד שלהם דווקא באינטרנט, כנראה שמיליארד סינים לא טועים.
אתה כבעל עסק שרוצה למתג את עצמו ולהצליח בפרסום מוכרח לשחק לפי הכללים ולהצטרף לזירה האינטרנטית שבה הכל קורה.
המתחרים שלך שם, הלקוחות הפוטנציאליים שלך שם וחשוב מכל - הכסף שאתה יכול להרוויח נמצא שם!
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם את העסק איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם לעסק בגוגל, בפייסבוק ובצמתי מידע מרכזיים נוספים ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בפרסום של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום העסק!

למה כדאי לך לפרסם עסק ברשת האינטרנט? wiseo.
לקוחות חדשים באמצעות הפרסום הממוקד. wiseo.
הפרסום יביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo.

מה יצא לך מפרסום באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום עסקים באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום יביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo. הפרסום יביא לעסק שלך תוצאות מהירות

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום באינטרנט

אנו מנהלים את הפרסום של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את פרסום העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לפרסם בשיטת תשלום לפי תוצאות

התוצאות של פרסום העסק יפתיעו אותך ומהר. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!