מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

היבטים פסיכולוגיים לפרסום באינטרנט

בני אדם הם יצורים מורכבים מבחינה פסיכולוגית ומאידך, מורכבותם פוחתת וניתנת להפשטה בשל היותם יצורים חברתיים שמושפעים מאוד מהסביבה. על אף השוני בין האחד לאחר, כולם משתייכים לקבוצות ובעידן המודרני בו האינטרנט השתלט על חיינו, אפילו אנשים ממדינות עולם שלישי ואתה מלוכדים סביב אותו כפר גלובאלי ומושפעים במידה זו אחרת מהיבטים פסיכולוגיים משותפים.
היכרות עם ההיבטים הפסיכולוגיים אשר מניעים אנשים לפעולה עשויה לתרום רבות לאדם בחייו הפרטיים, אך כשמדובר על התחום העסקי, היא מהווה תנאי הכרחי להצלחתך. מחקר שנערך לאחרונה מוכיח שהתנהגות גולשים באינטרנט מתבססת רובה ככולה על גירויים פסיכולוגיים שהמפרסמים בעברו השני של המסך מצליחים לעורר אצל לקוחותיהם הפוטנציאליים.
נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 97% מבעלי העסקים שמגבשים אסטרטגיית פרסום אשר מושתתת על מאפיינים פסיכולוגיים, זוכים ליהנות מאינטראקציה חיובית עם הגולשים ומתשואות כלכליות גבוהות לאורך זמן. אם גם אתה חפץ לראות תוצאות מספקות מהפרסום באינטרנט, הגיע הזמן שתדע איך לנצל את הטריקים הפסיכולוגיים הללו לטובתך.

שימוש מושכל בארסנל הרגשות

בשונה מהמחשבה המקובלת שרובנו נוטים להיאחז בה, שהבחירות וההחלטות שלנו מתבססות על שילוב בין רציונל לרגש, בפועל העובדות הן קצת אחרת. המרכיב הראשון שמשפיע על קבלת ההחלטות בחיינו ובפרט בתחום הצרכנות המקוונת, הוא הרגש.
גם אם נדמה לך שאתה מחשב סיכונים באופן מבוקר ושקול טרום רכישה או סגירת עסקה, האמת היא שהמניע העיקרי שמדרבן אותך לקראת החלטה או מניא אותך ממנה, הוא הרגשות שמתעוררים אצלך בנוגע לאותה החלטה.
העניין הזה תקף מן הסתם גם כשמדובר על לקוחותיך הקיימים והפוטנציאליים ומשזה המצב, מומלץ מאוד שתשתמש בארסנל הרגשות בחוכמה. זאת על מנת להפעיל רגשית ולהניע לפעולה את כל הגולשים שנחשפים לפרסומים שלך ברחבי הרשת ושמגיעים לאתר, לעמודי הנחיתה ולעמוד העסקי שלך בפייסבוק.
קיימים כלים וויזואליים וטקסטואליים שנתפסים כקונצנזוס מניע אצל כולם, כמו לדוגמא השפעתם של צבעים מסוימים על המוח האנושי. ידוע שהצבע האדום לוכד את תשומת ליבנו יותר מאשר צבעים אחרים, שהצבע הכחול משרה רוגע ושלווה וכן הלאה. בחירת צבעים נכונה משפיעה על הרגשות שמתעוררים בקרב מי שנחשף לפרסום ועל כן כדאי להקדיש מחשבה לצבעים בהם אתה משתמש.
מחקרים פסיכולוגיים מוכיחים שיש לבני האדם אזור במוח שמיומן לזהות הבעות פנים, מה שאומר שתמונות שבהן מופיעים פרצופיים אנושיים ובמיוחד כאלו מוכרים, יעוררו תגובות אוהדות יותר מתמונות אחרות. ישנה חשיבות רבה גם לשימוש באייקונים ומיקומם בעמוד ואפילו החיצים שאתה בוחר והזוויות שלהם ביחס לטקסט מפעילים ומגרים את הרגש.
על מנת להגביר אצל קהל היעד רגשות חיוביים ניתן להשתמש בתמונות שמוסכמות כמעוררות חיבה כמו תמונות של תינוקות וחיות מחמד, אך במידת הצורך ניתן להפעיל את הגולשים גם באמצעות רגשות כמו תדהמה, כעס או קנאה, הכל במינון ובמידה. דיונים בנוגע לנושאים אקטואליים יעוררו עניין וריגוש וכמו כן מילים אשר מספקות תשובה לשאלות - כיוון, בגלל ש וכיוצא בזה.

אפקט ה-FOMO / פחד מפספוס

ואם ברגשות עסקינן, גם הפחד הוא רגש דומיננטי שמניע לפעולה ובייחוד הפחד מפספוס. חרדת ההחמצה, המכונה אפקט ה-FOMO (fear of missing out), היא כוח חזק במיוחד בפרסום באינטרנט. אם השירותים או המוצרים שאתה מציע יתפסו בעיניי הגולשים כיוקרתיים ונדירים, הם לא ירצו לפספס אותם והדבר יצור סביבך הילת ייחודיות.
דרך טובה לגרום לגולשים לחוש פומו היא להציע מבצעים לזמן מוגבל, אירועי מכירה בלעדיים וקולקציה מצומצמת וחד פעמית של מוצר או שירות. ככל שהמותג שלך יהיה אטרקטיבי ומושך יותר ובו בעת נדיר, כך יותר גולשים ירצו לרכוש דרכך או לצרוך את שירותיך.

מיידיות מניעה לפעולה כאן ועכשיו

אנשים מעדיפים לקבל תמורה מיידית, מאשר עתידית. תמיד. זה תקף לגבי כל תחום בחיינו ובמיוחד בכל הנוגע לצרכנות מקוונת. אם תציע במודעות שלך שירותים חדשים, שניתנים באופן מיידי, כאן ועכשיו, תגביר את הסיכוי שהגולשים שנחשפים למודעה שלך גם יבחרו ללחוץ עליה ו/או לפנות אליך.
דרך טובה לגרום למיידיות הזו להתממש היא הגבלת זמן. כשאתה רוצה לסגור טיסה או לרכוש כרטיסים להופעה דרך האינטרנט ובפרסום כתוב: 'נשארו שני כרטיסים אחרונים' או 'מקום אחרון', אתה בהכרח תחוש צורך למהר יותר לקנות. בראש ובראשנה בשל התמורה המיידית שאתה מקבל ובין היתר גם בשל החשש להפסיד. קאונטר שסופר לאחור את הזמן שנותר לתום המבצע יגרום גם הוא לאפקט זהה.

מבצעים והנחות מוכרים טוב יותר

כמובן שישנם הבדלים בין קהלי יעד ממעמדות סוציו-אקונומיים שונים, אך ככלל, כולם אוהבים הנחות ומבצעים. יש דרכים מגוונות ויצירתיות להציע מבצעים ואתה לא חייב להשתמש במילה 'מבצע' כדי למכור. ניתן להציע פגישת ייעוץ חינם, שירותים נלווים בהנחה, מוצר במתנה וכן הלאה, הכל במינון ובהתאמה לאוכלוסייה שאליה אתה פונה.
כולם רוצים לקנות בזול, אבל אף אחד לא רוצה להרגיש שהאיכות של המוצר נפגעת בשל היותו זול. על כן מומלץ להציג מבצעים ריאליים, לבחון את המחירים שהמתחרים שלך מציעים וכמובן, לוודא שהמבצע או ההנחה שאתה מציע והמילים שבהן אתה משתמש, לא פוגעים בהילת הייחודיות של המוצר או השירות שלך.
בהקשר זה חשוב לציין שמבצעים שמתקשרים לעונות השנה או למועדים וחגים, תופסים את העין טוב יותר מכאלו שאינם ועל כן יש לעדכן מעת לעת את הפרסומים שלך בגוגל, ביוטיוב, בניוזלטר או בכל אפיק אחר, כך שיתאימו לתאריכים והאירועים הרלוונטיים.

כולם מחפשים הוכחות חברתיות

הצורך בשייכות מלווה אותנו מיומנו הראשון והוא רק הולך ומתעצם במרוצת השנים. כולנו אוהבים לשמור על האינדיבידואל שלנו ועם זאת, רוצים להרגיש חלק מהכלל ולא להתרחק יותר מידי מהנורמות החברתיות שאנו מכירים, באופן שיהפוך אותנו לחריגים. ככל שהמודעות שלך יעוררו אצל קהל לקוחותיך הפוטנציאליים הזדהות, כך תזכה ליהנות מאינטראקציה חיובית ורחבה יותר.
אתה יכול לנצל את הדחף של אנשים להשתייך במודעות שלך על ידי שימוש בתמונות של אנשים שדומים לקהל היעד שאליו אתה פונה. אם לדוגמא יש לך חברה להשקעות בבורסה, אתה יכול לבחור פרזנטור מוכר מהתחום וכך ליצור בקרב קהל לקוחותיך הזדהות. הכלל הזה תקף בכל תחום - תציג בפרסומים אנשים שדומים לקהל היעד שאליו אתה פונה וכך תגביר את תחושת השייכות.
דרך נוספת לעורר הזדהות היא על ידי חיבור קולקטיבי. מודעות אשר משתלבות עם מגמות חברתיות פופולאריות יגרמו לגולשים תחושת מעורבות. השתייכות לקבוצה שמובילה מסר חברתי חיובי, תעניק לגולשים שצופים במודעות שלך הוכחה חברתית שהם חלק ממשהו גדול וטוב, מה שבהכרח יגביר את הסיכוי שהפרסום שלך יפעיל את אותם גולשים ויגרום להם לפנות אליך.

מאחורי כל מסך יושב אדם כמוך - תפעיל אותו!

בשורה התחתונה, גם תקשורת שמתנהלת דרך מסכי מחשב כמו בעידן המודרני, היא עדיין תקשורת בין אנשים וכל עוד זה המצב והמכונות לא השתלטו לחלוטין על חיינו, חשוב מאוד שאתה כבעל עסק תדע איך להפעיל את אותם אנשים.
הדרך שהוכחה לאורך השנים כיעילה במיוחד בכל הנוגע להנעת גולשים לפעולה היא שימוש בטכניקות פסיכולוגיות ובכלל זאת: הפעלת רגשות, שימוש באפקט ה-FOMO, במיידיות, במבצעים ובהוכחות חברתיות.
אם תקדיש זמן ומחשבה כדי לתכנן אסטרטגיית פרסום אשר מושתתת על העקרונות הפסיכולוגיים שהזכרנו, בהכרח תזכה ליהנות מאינטראקציה טובה יותר עם לקוחותיך הפוטנציאליים, אינטראקציה שתניב תוצאות מספקות מהפרסום ותקדם את העסק שלך אל עבר הצלחה מהירה ובטוחה.
קרא ותדע: איך לשפר את החזר ההשקעה (ROI)?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (3)
5 stars - based on 3 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם באינטרנט?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום העסק!

כדאי לך לפרסם באינטרנט עם המומחים
הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות

מה יצא לך מהפרסום באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות שיפור מתמיד בביצועי הפרסום שלך

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום באינטרנט

אנו מנהלים את הפרסום של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את פרסום העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לפרסם בשיטת תשלום לפי תוצאות

תוצאות הפרסום ברשת ידהימו אותך
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!