מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

המתכון לפוסט המושלם ברשת החברתית

עם ריבוי תכניות האוכל בטלוויזיה, הפכנו כולנו למאסטר שפים קטנים: אנחנו יודעים הכל על המרכיבים האיכותיים ביותר, על המתכון המושלם ועל התבשיל המנצח שאנחנו יכולים להכין, זה שיעורר בקרב אורחינו את קריאות ההתפעלות ואת ההתלהבות שלה אנו כה מצפים.
גם בעולם המדיה החברתית הדרך להצלחה עוברת דרך המתכון המושלם, זה שכולל בתוכו את כל התבלינים והטעמים ולו אלו שנראים לנו לעיתים שוליים, אשר הופכים כל טקסט פשוט לפוסט מצוין עם חשיפה אדירה וכל תמונה לדבר הבא בסדר היום הציבורי.
המתכון לפוסט המושלם בפייסבוק יהפוך את הפרסום בפייסבוק גם בשבילך לסעודה מנצחת.

טעמו של הקהל

הדרך לפוסט המושלם עוברת בזיהוי קהל היעד שלך. כמו שביררת מראש מה האורחים שלך אוהבים לאכול ומה יעורר אצלם התלהבות, כך גם בפרסום פוסטים בפייסבוק.
חשוב לזהות מראש מיהו קהל שלך ולפי זה להתאים אליו את הטעמים המדויקים.
צורת כתיבה, גיל, מגדר, תחום עיסוק ותחביבים הם רק חלק מהדברים שאפשר ללמוד על משתמשים בפייסבוק וכך להתאים את התבשיל המתאים לכל אחד ואחת.
פילוח מדויק של קהל היעד יסייע לך לכתוב את הפוסט הכי טוב שיש ומעבר לזה, להשתמש באופציות הטרגוט הרבות כדי לחשוף את הפוסט רק למי שרלוונטי לעסק שלך.

מתאבנים לקראת המנה העיקרית

השתמש בציטוטים מעוררי השראה שיתפקדו כמתאבנים למנה העיקרית. הרעיון הוא לצטט אנשים מפורסמים ולעשות את הקישור למסר שברצונך להעביר.
אנשים מתחברים לציטוטים של מפורסמים כי מדובר לרוב בסוג של אמת מזוקקת ומעוררת השראה עבורם, אשר לרוב מדברת אל כל אחד ואחת מאיתנו.
כשם שתמונה שווה אלף מילים, ציטוטים מפורסמים יכולים להוות קיצור דרך למסר שאותו אתה מעוניין להעביר בפוסט שלך.

איזון טעמים נכון

כמו בתבשיל כך גם בפוסט, צריך לדעת לקיים את האיזון הנכון בין הטעמים השונים ובמקרה שלך בין התכנים השונים: טקסט וויז'ואל והשילוב ביניהם.
באופן כללי לגבי תכנים ויזואליים, יש ברשת קונצנזוס שאנחנו פשוט אוהבים תמונות, מה שאומר שניתן לצמצם את הטקסט בפוסט בפייסבוק למינימום האפשרי.
מעבר לזה, אם באיזון עסקינן, חשוב שתדע שתזמון הפוסטים שלך והתדירות שבה אתה מעלה אותם חשובה מאוד. אל תמעיט מידי ואל תציף את הפיד של הגולשים וכך תוכל לשמור על רמת עניין וסקרנות ביחס לתכנים שאתה מעלה בעמוד העסקי שלך בפייסבוק.

לעורר רגשות

רגשות יש לא רק באוכל, אלא גם במדיה החברתית וצריך לדעת להשתמש בהם נכון.
פוסט מוצלח וויראלי יהיה כזה שיעורר את רגשות הקוראים על ידי סיפור אישי של הצלחה או כישלון או סיפורו של לקוח. ניתן לרגש כמובן גם באמצעות תמונות ואף ממומלץ לצרף לכל פוסט טקסט בפייסבוק גם תמונה. יש הסכמה לגבי מה מרגש: תינוקות, זוגיות וכן הלאה.
ככל שתרגש יותר כך תגרום להזדהות של יותר קוראים עם הפוסט, מה שיוביל ליותר לייקים, יותר תגובות, יותר שיתופים ובהכרח ליותר חשיפה.

לא לוותר על שום מרכיב

הכתיבה עצמה היא הבישול בפועל ואסור לך לחסוך במרכיבים ותבלינים כשאתה ניגש אליה.
מבחינת כותרת הפוסט, רצוי שהיא תהיה ברורה ובולטת, גם אם מדובר בכתיבה שיווקית, חשוב שהיא תעורר רגש אצל הקורא.
מבחינת הפתיח, כדאי ומומלץ לפתוח את הפוסט בסיפור להמחשה, שיסחוף את הקורא פנימה.
את גוף הפוסט מומלץ לרשום בפסקאות נפרדות ולא בבלוק שחור גדול, שכן הדבר מרתיע את הקוראים.
לבסוף, כדאי שהקטע הסוגר יכלול הנעה לפעולה עם שורה או שתיים בולטות, שיפעילו את הגולשים בדרך לצעד האקטיבי המתבקש מהפוסט, לייק, שיתוף או יצירת קשר איתך.

פוסט טוב = מנה מנצחת

בסופו של דבר, בכדי להצליח עם פוסט בפייסבוק, עליך לקלוע לטעמים אותם הקהל אוהב, להכיר את הקהל שלך טוב, לאזן בצורה נבונה בין טקסט וויז'ואל, לעורר את רגשות הקוראים וכך להניעם לפעולה המבוקשת.
תוכל לעקוב ולמדוד את האפקטיביות של כל פוסט וכך ללמוד להבא אילו שינויים והתאמות כדאי לך לבצע כדי למקסם את התוצאות המתקבלות מפרסום פוסטים בפייסבוק.
בדרך זו, יישארו רק שאריות בצלחת אותה הגשת ובסמוך לה אנשים מרוצים ושבעים, שיפרגנו לך על התוצאה המוצלחת בקרב חבריהם ומכריהם, משמע גולשים שישתפו את הפוסט שלך.
הפרגון הזה הוא הדרך לחשיפה אליה אתה מייחל ומשם כמובן הדרך גם להרחבת מעגל הלקוחות ולצמיחה בהכנסות העסק.
קרא ותדע: הכללים שאסור להפר בפייסבוק!
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (4)
5 stars - based on 4 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בפייסבוק ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בפייסבוק שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום בפייסבוק יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם בפייסבוק ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול עמודי תדמית עסקיים בפייסבוק של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בפייסבוק!

למה כדאי לך לפרסם בפייסבוק. wiseo.
מה יצא לך מהפרסום ברשת החברתית. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בפייסבוק?

מעל 3,000,000 ישראלים גולשים בפייסבוק מידי יום והסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום בפייסבוק יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח – על ידי ניהול עמוד עסקי ופרסום מדויק, מוכוון ובתקציב ריאלי. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בפייסבוק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בפייסבוק ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo. הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בפייסבוק

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בפייסבוק בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בפייסבוק

הביצועים של הפרסומות בפייסבוק עולים על אלו של שאר הפרסומות ברשת

אנחנו נציג את הפרסום שלך בפייסבוק רק בפני קהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בפייסבוק יביא לך תוצאות מספקות ומהר

תוצאות הפרסום בפייסבוק יפתיעו אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!