מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

ניהול יומן פגישות בפייסבוק: כלי חדש למנהלי עמודים עסקיים

הרשת החברתית הגדולה בעולם פייסבוק, בהובלתם של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ומעלה, עושים את מירב המאמצים כדי לשדרג ולשכלל את הניוזפיד שלנו ולהרחיב את האפשרויות שעומדות לרשותנו.

תוספות כמו הצעות עבודה, כפתור 'פרטים ומודעות' שנועד להגביר את השקיפות בפייסבוק ודומותיהן, חדרו אל חיינו בשנה האחרונה כמו פטריות אחרי הגשם.

מטרת השדרוגים האמורים ואלו שסביר להניח עוד יבואו אחריהם, היא להפוך את הממשק של פייסבוק לנוח, יעיל ונחוץ יותר, הן עבור הגולש הפרטי והן עבור מנהלי עמודים עסקיים וכך להגדיל את כמות המשתמשים ולא פחות חשוב מכך, את זמני השהייה של כל גולש.

היום, יום א' 14.04.19, הופיעה רק בחלק מהעמודים העסקיים של פייסבוק לשונית חדשה המכונה 'פגישות' ועדיין לא ברור מה הסיבה שאותה קטגוריה התווספה אצל חלק כן ואצל אחרים לא.

מה שכן אפשר לדעת, זה מה האופציות שאותו פיצ'ר מעמיד לרשות המנהלים, מי יכול להשתמש בכלי החדש ובאיזה אופן ומהם היתרונות והחסרונות של החידוש, כפי שיוסבר להלן בהמשך הדברים.

נעים להכיר: קטגוריית 'פגישות' בעמוד העסקי

בעמודים העסקיים שאליהם התווספה קטגוריית הפגישות, יכולים המנהלים להשתמש ביומן פגישות, שנראה ממש כמו היומן של אאוטלוק במייל, כדי לתאם פגישות עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.

מדובר ב"כלי תזמון חינמי לעסק שלך", כפי שנמסר לבעלי העסקים מפייסבוק. כלי אשר מאפשר לבעלי עסקים לנהל ולקבוע פגישות בחינם מהדף העסקי וכן מאפשר ללקוחות למצוא ולהזמין את שירותיהם בכל עת.

הכלי מספק לך יכולת לתזמן ולשתף את הזמינות שלך, כך שלקוחות שמגיעים לעמוד העסקי יוכלו לראות את החלונות הפנויים שיש לך בלו"ז. נחדד ונבהיר שרק מנהלי העמוד יכולים לראות את כל הפגישות, מה שאומר שהיומן איננו חשוף לעיני כלל הגולשים.

בנוסף, ניתן לשלוח ללקוחות בפייסבוק תזכורת אוטומטית על הפגישה באינבוקס יום לפני הפגישה כדי להפחית מקרים של אי הגעה וגם לשלוח הודעת מעקב אוטומטית בתום הפגישה, בבקשה לקבוע פגישה נוספת.

מי יכול להשתמש בכלי החדש ובאיזה אופן?

הכלי החדש נגיש כרגע רק לחלק ממנהלי העמודים העסקיים ונראה שהבחירה נעשתה על סמך מידת המעורבות של כל מנהל בפייסבוק. ככל הנראה מדובר בבחירה זמנית שנעשתה תוך מתן עדיפות לעמודים שמשתמשים בכמות פיצ'רים גדולה יותר של פייסבוק. בהמשך, כך מסתמן, יהפוך הכלי הזה לנגיש יותר וישמש את כלל מנהלי העמודים העסקיים בפייסבוק.

המנהלים שכן זכו לתוספת החדשה, ייהנו בינתיים מיומן פגישות ללא עלות בפייסבוק, שיסונכרן עם היומן הפרטי שלהם. כל בעל עסק יוכל להגדיר מהי רשימת השירותים שהוא מציע ומתי המועדים הקבועים שמתאימים עבורו לניהול פגישות.

חשוב לדעת שבהגדרות ניתן יהיה לקבוע מספר פגישות במקביל וזאת לטובת מקרים שבהם, לדוגמא, יש חברת עורכי דין גדולה עם כמה עורכי דין שעובדים בה בו זמנית. הגולשים, כאמור, יוכלו לראות מתי בעל העסק פנוי ולקבוע פגישה בהתאם.

באפשרותך להגדיר את הימים והשעות שברצונך להציע בלוח השנה שלך כמועדים לפגישות ולבחור התאמת העדפות לאישור פגישות:

אישור פגישה באופן ידני לפני שהיא מאושרת על ידי הלקוח, קביעת פגישה מראש, כלומר, כמה זמן מראש אנשים יכולים לקבוע איתך פגישה, משך הזמן של כל פגישה ומרווחים בין הפגישות וכן סנכרון עם היומן של גוגל. זה אומר שהפגישות שנקבעו בדף שלך יופיעו אוטומטית ביומן גוגל שלך ויתווספו לפגישות הקיימות, דבר שימנע כפילויות.

האם ולמה כדאי למנהל להשתמש בחידוש?

לפני שנמהר להתלהב ולקבוע פגישות דרך פייסבוק, עלינו לחשוב טוב-טוב האם זה כדאי ולהיות מודעים לא רק ליתרונות של הכלי, כי אם גם לחסרונותיו. מצד אחד מדובר בכלי שימושי, אך מאידך, הכלי הזה חשוב מאוד לפייסבוק ומסייע בתהליך אגירת מידע אודות גולשים.

מנהלי עמודים עסקיים שיחליטו להשתמש בכלי, צריכים לקחת בחשבון שמעתה גם הלו"ז שלהם יהיה חשוף לפייסבוק והתשובה לשאלה עם מי נפגשת, מתי ולמה, כבר לא תישאר רק נחלתך.

מוכרחים להבין שחברת פייסבוק רואה בראש ובראשנה את טובתה ואת האינטרסים שלה ואי אפשר להתעלם מזה שאותו כלי תורם רבות לידע הרב של פייסבוק אודותיך, ידע שגם ככה קיים אצלה ואולי יותר מידי.

עובדתית, הפרטיות של גולשים באינטרנט כבר מזמן לא פרטית ועם זאת, מומלץ לעצור ולבדוק האמנם זה שווה את זה, או שמא את קמצוץ הדיסקרטיות שעוד נותר לנו, עדיף להשאיר באמתחתנו?

קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בפייסבוק ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בפייסבוק שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום בפייסבוק יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם בפייסבוק ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול עמודי תדמית עסקיים בפייסבוק של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בפייסבוק!

למה כדאי לך לפרסם בפייסבוק. wiseo.
מה יצא לך מהפרסום ברשת החברתית. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בפייסבוק?

מעל 3,000,000 ישראלים גולשים בפייסבוק מידי יום והסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום בפייסבוק יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח – על ידי ניהול עמוד עסקי ופרסום מדויק, מוכוון ובתקציב ריאלי. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בפייסבוק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בפייסבוק ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo. הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בפייסבוק

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בפייסבוק בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בפייסבוק

הביצועים של הפרסומות בפייסבוק עולים על אלו של שאר הפרסומות ברשת

אנחנו נציג את הפרסום שלך בפייסבוק רק בפני קהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בפייסבוק יביא לך תוצאות מספקות ומהר

תוצאות הפרסום בפייסבוק יפתיעו אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!