מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

כמה באמת עולה לי לפרסם באינטרנט?

כל בעלי העסקים שמשווקים באינטרנט או ששמעו על הפרסום ומעוניינים להצטרף לזירה הכי חמה לפרסום עסקים, יודעים שכדי לפרסם באינטרנט הם צריכים להוציא כסף. אמנם צריך להוציא כסף, אבל לא בהכרח צריך להוציא סכומי עתק אם יודעים לעשות את זה נכון.
האינטרנט הוא עולם רווי אפשרויות פרסומיות והחוכמה היא לדעת להתאים את הקמפיין הפרסומי ביחס לדרישות, לצרכים וכמובן ביחס לתקציב שעומד לרשותך.
השאלות הראשונות שעומדות בפני כל בעל עסק שמעוניין לפרסם את עצמו (באינטרנט ובכלל) הן איך והיכן כדאי לפרסם, מהם הכלים שעומדים לרשותי ושאלת מיליון הדולר: כמה זה באמת הולך לעלות לי?

אסטרטגיה לפרסום העסק

השלב הראשון שיסייע לך להבין כמה באמת יעלה לך הפרסום באינטרנט הוא להגדיר מראש מטרות ויעדים. בלי זה לא ניתן בכלל לענות על השאלה בדבר עלויות הפרסום באינטרנט.
עליך לתכנן אסטרטגיה ברורה ומדויקת לפרסום העסק, שזה אומר להבין מי אתה, מה העסק שלך מציע, מה היתרונות שלו על פני המתחרים, מה אתה מעוניין למכור, מה היעדים והמטרות שאתה רוצה להשיג וכמובן מי קהל היעד שאליו אתה פונה.
ללא תכנון אסטרטגית פרסום מקדימה אין טעם שתתחיל לפרסם. מיקוד הוא מפתח משמעותי ביותר להצלחה שלך ורק אם תתמקד תוכל לפרסם נכון. מה זה אומר?
לפרסם מבלי לבזבז זמן וכסף על פרסום לא אפקטיבי, כלומר פרסום שלא עונה על המטרות שלשמן הוא קם, פרסום שלא מגיע לקהל היעד שאליו אתה רוצה להגיע, פרסום באפיקים שלא באמת מניבים לך תוצאות וגרוע מכך - פרסום שלא באמת מכניס לך כסף לעסק.

לשפר את עמודי הנחיתה שלך

אחרי שתכננת אסטרטגיה מדויקת לפרסום העסק ודאגת למקד את הקמפיין שלך רק למקומות שרלוונטיים עבורך, חשוב שתבחן את איכותם של עמודי הנחיתה שלך.
גם אם תצליח לייצר תנועה לאתר בזכות הפרסום, זה לא מספיק כדי להפוך גולשים ללקוחות. אם הגולשים יגיעו לעמודי נחיתה בינוניים, שלא עונים על הצרכים שלהם, הם פשוט יעזבו כלעומת שבאו, מה שאומר שאתה תפסיד לקוחות ששווים לך הרבה מאוד כסף.
עליך לוודא שעמודי הנחיתה שלך נותנים מענה מלא ואמין לצרכים של הגולש הן בהיבט עיצוב, הן בהיבט תוכן וכמובן מבחינת חוויית משתמש. עליך להיות מוכוון לטובתו של הגולש ולהקפיד כל הזמן ולאורך זמן, שהמידע שאתה מספק לו יהיה הרבה יותר טוב מהמתחרים.
עמודי נחיתה איכותיים יגרמו ליותר גולשים לפנות אליך ומשם הדרך ללקוחות בפועל תקצר. כמובן שחשוב להקפיד גם על האופן שבו אתה עונה לפניות של אותם גולשים, שכן זה השלב האחרון בדרך להפוך אותם ללקוחות. מענה איכותי לפניות של גולשים יסייע לך להפוך יותר פונים ללקוחות.

לבחור נכון את אפיקי הפרסום

בחירה נכונה של אפיקי הפרסום תשפיע רבות על הכסף שתוציא. מומלץ מאוד לא לשים את כל הביצים בסל אחד ומצד שני גם לא להתפזר ליותר מידי אפיקים. אתה צריך להחליט כמה כסף אתה רוצה להוציא ולהשקיע אותו בצורה מבוקרת ומפוקחת.
כדאי שתתחיל לבחון את התקציב שלך ראשית בגוגל ובפייסבוק. אלו הן שתי הפלטפורמות המובילות באינטרנט נכון להיום. הפרסום בגוגל מאפשר לך לפרסם בתשלום במנוע החיפוש או ברשת המדיה. התשלום מתבצע בשיטת PPC, שזה אומר תשלום לפי קליק.
חשוב מאוד לפלח מראש את קהל היעד ולטרגט את המודעות הפרסומיות שלך בהתאם וכך תוכל להבטיח חשיפה מדויקת, רק בפני קהלים רלוונטיים. זה תקף גם לגבי הפרסום בפייסבוק. אפשרויות הטרגוט בפייסבוק מגוונות מאוד והמיקוד הוא שם המשחק.
מומלץ מאוד לפנות למומחים על מנת שינהלו עבורך את העמוד העסקי בפייסבוק וכן לפרסם בתשלום מודעות ממומנות, להגדיל את מספר הלייקים ולקדם פוסטים (Boost post). גם כאן אתה משלם באותה שיטה שלפיה אתה משלם בגוגל.
הסוד בפרסום ממומן באינטרנט הוא להיות כל הזמן במעקב אחר קמפיין הפרסום שלך, להפיק דוחות, לנתח אותם, למדוד שיעורי חשיפה, הקלקה והמרה ולבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל כל הזמן את החזרי ההשקעה שלך, ROI.
תהיה כל הזמן ערני ותבחן את התקציב שלך בכל אחד מאפיקי הפרסום בנפרד ואם אתה רואה שאפיק מסוים לא מניב לך תוצאות פשוט תקפיא אותו. במקביל, אם תראה שאפיק אחר עובד טוב, אתה יכול להגדיל את התקציב באותו אפיק.

הכסף שתוציא תלוי בך!

כפי שוודאי הבנת, לא ניתן לתת תשובה חד משמעית בנוגע לשאלה של כמה כסף צריך בשביל לפרסם באינטרנט. מה שכן ניתן לומר, הוא שאתה זה שבאמת קובע כמה תוציא על הפרסום.
חשוב שתדע שאפשר לפרסם בכל סכום, גם בתקציב נמוך ומעבר לזה, אתה יכול כל הזמן למקסם את החזרי ההשקעה שלך מהפרסום.
החוכמה היא להצליח לצעוד במסלול הנכון: לתכנן מראש אסטרטגיה פרסומית, לשפר את עמודי הנחיתה, לשפר את המענה לפניות, לנתב את התקציב נכון בין אפיקי הפרסום השונים ובעיקר לעקוב, למדוד ולהיות אדפטיבי כל הזמן ולאורך זמן.
אם תלך בדרך הזו, תוכל לשפר את החזרי ההשקעה על הפרסום באינטרנט, לא משנה מה סכום הכסף שעמו התחלת לצעוד. כך תצליח ליהנות מפרסום אפקטיבי, להפוך יותר גולשים ללקוחות וכמובן - להגדיל את ההכנסות לעסק!
קרא ותדע: האם השיווק באינטרנט מתאים לעסק שלך?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (2)
5 stars - based on 2 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם באינטרנט?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום העסק!

כדאי לך לפרסם באינטרנט עם המומחים
הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות

מה יצא לך מהפרסום באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות שיפור מתמיד בביצועי הפרסום שלך

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום באינטרנט

אנו מנהלים את הפרסום של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את פרסום העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לפרסם בשיטת תשלום לפי תוצאות

תוצאות הפרסום ברשת ידהימו אותך
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!