מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

פרסום ממומן ברשתות חברתיות ואיך זה נוגע אליך.

אפשרויות הפרסום באינטרנט רבות ומגוונת. כבעל עסק שרוצה לקדם את עצמו באופן המיטבי חשוב שתכיר את כל הפלטפורמות הקיימות לפרסום, כדי לדעת לבחור נכון היכן ואיך כדאי לך להשקיע.
בבואך לתכנן את קמפיין הפרסום חשוב להתאים את הקמפיין לצרכים ולמטרות העסקיות, עם שימת דגש על מי קהל היעד שאליו אתה פונה ומה התקציב שעומד לרשותך.
הדרך הכי טובה להגיע אל קהל היעד שלך היא לפנות אליו מהמקומות שבהם הוא גולש. מה זה אומר?
מחקרים מוכיחים שהגולש הממוצע שוהה ברשתות החברתיות מעל שעתיים ביום. כשזה המצב, לא פלא ש-99% מבעלי העסקים המובילים בוחרים להשקיע את תקציבי הפרסום שלהם דווקא שם.

למה כדאי לפרסם ברשתות החברתיות?

הפרסום הממומן ברשתות החברתיות מאפשר לכל בעל עסק להגיע לקהל יעד מדויק ורלוונטי. תוכל לכוון את הרעיונות והמסרים שאתה מעוניין להעביר בהתאמה אישית לכל קבוצת אוכלוסייה.
בעזרת פרסום ברשתות חברתיות אתה יכול לפנות אל הגולשים מהמקומות שבהם הם נמצאים רוב הזמן ולהגיע אל הפיד האישי של הלקוחות הפוטנציאליים שלך.
התקשורת הזו מאפשרת לך ליצור אינטראקציה חברתית חיובית, שחושפת את הגולשים אל העסק שלך דרך רבדים נוספים מעבר לפן השיווקי ומעבר לצורך שלך למכור.

מה האפשרויות שפרושות בפניי?

כפי שצוין, האפשרויות לפרסום ממומן רבות ומגוונות, אתה רק צריך לבחור היכן להתחיל.
פייסבוק - הדרך המוכרת ביותר שעניינה בפרסום דרך מעגלים חברתיים. אתה יכול להקים דף עסקי או קבוצה ולקדם את המטרות העסקיות שלך שם באופן ממומן.
מערכת הפרסום הממומן של פייסבוק מאפשרת לך לקדם פוסטים בתשלום, להגדיל את מספר הלייקים או מספר המבקרים ולפלח את קהל היעד ואת המודעות שעולות לפי גיל, מין, השכלה, תחביבים ועוד.
בנוסף, תוכל לתזמן כל פוסט, תמונה או ווידאו מראש ולשלם לפי מודלים שונים. תוכל לעקוב אחר הקמפיין, למדוד בזמן אמת את ה-ROI שלך ולבצע שינויים או התאמות כדי להגדיל אותו.
יוטיוב - קידום ושיתוף של סרטוני ווידאו ומודעות פרסום במטרה לחשוף את העסק לקהל לקוחות רחב ורלוונטי ככל הניתן.
הפרסום ביוטיוב כמו בפייסבוק מאפשר לך לטרגט את קהל היעד שאליו יופנו הסרטונים והמודעות שלך, רק באופן מעט שונה, לפי אתרים, מילות מפתח, ערוצי צפייה ועוד.
זו פלטפורמה מצוינת להגדיל חשיפה ולהביא לעסק שלך לידים חדשים איכותיים.
טוויטר - מאפשר לך לפרסם מוצרים או אירועים, מסייע במיתוג העסק ובחשיפה לקהל יעד חדש באמצעות שיתופים של עדכוני טקסט קצרים ועדכונים וויזואליים.
ניתן לפרסם בשלושה מודלים עיקריים: ציוצים ממומנים, טרנדים ממומנים וחשבונות ממומנים.
כמו בשאר הרשתות החברתיות גם כאן תוכל לטרגט את קהל היעד ולמדוד את האפקטיביות של הפרסום כדי להגדיל את ה-ROI שלך.
אינסטגרם - פועל לפי העיקרון של שיתוף תמונות ומתאים בעיקר לעסקים שרוצים למתג את עצמם בקרב אוכלוסיות צעירות.
הפרסום באינסטגרם מאפשר לך לפרסם מודעות תמונות, מודעות ווידאו או מודעות קרוסלה בתשלום לפי מספר מודלים.
לינקדאין - יצירת קשרים עסקיים ומקצועיים ושיתוף של ידע בין מומחים בתחומים שונים.
הפרסום הממומן בלינקדאין מאפשר לך ליצור קמפיין ממומן שמזכיר את הקמפיין הממומן בפייסבוק. תוכל להעלות מודעות טקסט, תמונה או ווידאו ולשלם לפי מודלים של תשלום פר קליק או פר חשיפה.
תוכל כמובן גם לטרגט את קהל היעד שאליו יופנו המודעות שלך, למדוד את ה-ROI שלך ולבצע שינויים או התאמות כדי להגדיל אותו.

באיזה רשת כדאי לי לפרסם?

האפשרויות רבות והתשובה תלויה בעיקר במי קהל היעד שלך ואיפה הוא נמצא. עליך להבין איפה הלקוחות הפוטנציאליים שלך שוהים ולפיכך לבחור היכן לפרסם. אתה צריך להיות איפה שקהל היעד שלך נמצא.
פרסום אפקטיבי באמת הוא כזה שמותאם לסוג העסק ולסוג הלקוחות שלו. כל אפשרויות הפרסום ברשתות החברתיות קשורות בסופו של דבר לשיתופים והפצה של תוכן בין הגולשים.
שיתופים מובילים לשיתופים נוספים שמגדילים חשיפה ומניעים תנועה של גולשים מהרשת החברתית אל האתר שלך ויותר גולשים באתר אומר בהכרח יותר פניות ויותר לקוחות חדשים.
החוכמה היא לבחור את הפלטפורמה שבה קהל היעד שלך נמצא. כדי לדעת לבחור נכון אתה צריך להבין מי אתה ומי הלקוחות הפוטנציאליים שלך ובאמצעות פילוח מדויק תוכל לבחור במדויק את האופציה או האופציות שהכי מתאימות לך.

השקעה שמחזירה את עצמה

בשורה התחתונה, התקציב שמושקע עבור פרסום ממומן ובפרט פרסום ברשתות החברתיות מחזיר את עצמו ובגדול. אם תקפיד לעקוב אחר קמפיין הפרסום ולבצע שינויים והתאמות כל הזמן ולאורך זמן תוכל להגדיל את ה-ROI שלך, להגביר חשיפה ולהגדיל הכנסות.
פעילות שיווקית נכונה ברשתות החברתיות עוזרת להגביר מודעות בקרב קהל היעד הפוטנציאלי ויותר מזה, עוזרת לך למקם את עצמך כאוטוריטה בתחומך, להתבלט ולהתעלות מעל המתחרים.
תוכן שייתן מענה טוב לגולשים ויניע אותם ליצירת אינטראקציה, יופץ במהירות באמצעות לייקים, תגובות ושיתופים וכך יהפוך לוויראלי.
אם תדע לפרסם נכון תוכל להרחיב חשיפה, להגדיל הכנסות ולזכות לתמורה משתלמת וכדאית מהקמפיין הממומן שלך לאורך זמן!
קרא ותדע: כמה כסף צריך להשקיע בפרסום ממומן?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך להשתמש בפרסום ממומן?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום ממומן שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום הממומן באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום ממומן חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום ממומן של העסק!

קמפיין לפרסום ממומן ברשת
מבצע פרסום מיוחד לבעלי עסקים
מבצע פרסום מיוחד לבעלי עסקים

מה יצא לך מפרסום ממומן?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום הממומן באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום ממומן באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום ממומן של העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום ממומן של העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

שיטות פרסום מתקדמות בדיגיטל שיטות פרסום מתקדמות בדיגיטל

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים מגדילים את תקציבי הפרסום הממומן באינטרנט

אנו מנהלים פרסום ממומן למאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום ממומן מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

נמקד את הפרסום הממומן של העסק שלך לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום הממומן באינטרנט יביא תוצאות ומהר

מומחים לפרסום ממומן לבעלי עסקים קטנים ובינוניים
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!