מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

איך למקד את הפרסום ברשת החברתית יותר טוב מכולם!

כל בעלי העסקים המצליחים כבר הבינו שהפרסום בפייסבוק זה הדבר הכי אפקטיבי ומשתלם שיש. כשזה המצב לא פלא שכולם רוצים להצטרף לזירה החמה ביותר לפרסום עסקים.
החוכמה היא לא רק לפרסם ברשת החברתית, אלא לדעת איך עושים את זה נכון ויותר מזה - איך להשקיע את הכסף באופן הכי מבוקר וחכם כדי ליהנות ממקסימום החזרי השקעה.
אחת השיטות הכי יעילות לפרסום בפייסבוק היא למקד את הקמפיין לפי אופי העסק ומטרותיו. השאלה היא איך למקד נכון את הפרסום ומה בעצם כל זה אומר לגביך.

קודם תבין מי אתה

השלב הראשון בדרך למיקוד בפייסבוק ובכלל הוא להבין מי אתה. תבין מה המוצרים או השירותים שהעסק שלך מעוניין למכור, מה מטרות הפרסום, מה הייחודיות שלך על פני המתחרים, מה המסרים והרעיונות שאתה רוצה לקדם, אל מי אתה פונה וכמובן מה התקציב שעומד לרשותך.
חשוב לזכור שהפרסום בפייסבוק, בשונה מפלטפורמות אחרות לפרסום ממומן מוכרח להיות הרבה יותר חברתי ופחות מכירתי. הרעיונות, הסגנון והשפה חייבים להיות פשוטים ונגישים כדי שתצליח לייצר לעצמך תדמית חיובית של עסק שפונה לגולשים בגובה העיניים.

תפלח את קהל היעד

היתרון הכי גדול בפרסום ברשת החברתית הוא האפשרות למקד את הפרסום רק לקהל היעד שרלוונטי עבורך.
תפלח מראש את קהל היעד שאליו אתה מעוניין להגיע ולפי זה תוכל להבנות מסר מותאם אישית לכל קבוצת אוכלוסייה וכן לטרגט את המודעות הפרסומיות שלך בהתאם.
קיימות אפשרויות טרגוט רבות, כשהרובד הבסיסי ביותר הוא פילוח לפי קריטריונים כמו גיל, מין, שפה, השכלה, תחביבים, אזור גאוגרפי ועוד.
מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת לכל מפרסם לבחור בדיוק מי ייחשף למודעות שלו, מתי, כמה ובאיזו עלות.

אפשרויות הטרגוט

קהל מותאם: תוכל להגדיר את המודעות שלך לקהל מותאם. זה אומר להשתמש בכתובות דוא"ל, מספרי טלפון, מזהי משתמשים של פייסבוק ומזהי משתמשים של יישומים אחרים.
תחומי עניין: תגדיר מה התחומים שלפיהם אתה רוצה לפלח את קהל היעד ומערכת הפרסום של פייסבוק כבר תדע לקבוע מי הגולשים שייחשפו למודעות שלך, לפי דפים ויישומים שאותם גולשים מקושרים אליהם בפייסבוק.
התנהגויות: טרגוט על סמך התנהגויות או כוונות הרכישה של הגולשים, השימוש שלהם במכשירים ועוד. התנהגויות אלו גם הן נקבעות לפי דפים ויישומים שהגולשים מקושרים אליהם בפייסבוק.
חיבורים: אפשרות לבחור את קהל היעד שייחשף למודעות שלך בהתאם למצב הקישור שלהם לדפים, ליישומים או לאירועים שקשורים לעסק שלך.
כל מי שיש לו חבר שמקושר למה שאתה מפרסם יראה את החבר שלו כחלק מהמודעה שלך, מה שיכול להגביר את הסבירות לכך שאותו גולש יחשוב שהמודעה שלך רלוונטית מספיק עבורו כדי ללחוץ עליה או ליצור עמך אינטראקציה כלשהי.
תוכל למקד כל מודעה לקהל יעד ספציפי וכמו כן לבחון את האפקטיביות של מספר מודעות עבור אותו קהל. לאחר מכן תוכל לבחור את המודעה שעובדת הכי טוב.
חשוב שתזכור שככל שתבחר יותר אפשרויות למיקוד עבור המודעות שלך, משמע ככל שתטרגט את הפרסום בפייסבוק באופן יותר מדויק, כך תוכל להגביל את הגולשים שייחשפו למודעות שלך רק למי שאתה באמת רלוונטי עבורו. כך לא תבזבז זמן וכסף על קהלים לא רלוונטיים.

להשקיע באופן מבוקר

טיפ נוסף וחשוב מאוד בדרך למיקוד נכון ולהצלחה בפרסום בפייסבוק הוא להשקיע באופן מבוקר וריאלי. מה זה אומר?
תתאים את קמפיין הפרסום שלך ביחס לדרישות ולצרכים של העסק וכמובן ביחס לתקציב שעומד לרשותך. אם תקפיד למקד את הפרסום באופן הכי מדויק שיש וחשוב מכך, אם תהיה ורסטילי ותנסה לבחון כמה שיותר מודעות אפשרויות עבור כל קבוצת יעד תוכל לדעת מה עובד הכי טוב.
חשוב להיות במעקב אחר קמפיין הפרסום שלך ולבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל כל הזמן את ה-ROI. הפרסום הממומן באינטרנט זה הדבר הכי מדיד שיש ואם תבחן באופן קבוע את האפקטיביות של המודעות שלך תוכל להרחיב את מעגל הלקוחות ולמקסם את ההכנסות לעסק.

להתמקד במטרה - לכבוש את היעד

בשורה התחתונה בפרסום בפייסבוק ובכלל בחיים התמקדות במטרה היא הדרך הכי טובה להגיע ליעד מהר ובטוח.
בעל עסק שיקפיד לתכנן אסטרטגיית פרסום, לפלח, לטרגט ולמקד את המודעות שלו באופן חכם ומותאם יוכל ליהנות מפירותיו של הפרסום בפייסבוק.
הסוד הוא בהתאמה אישית של הפרסום לפי אופי העסק ומטרותיו. מעקב אחר הקמפיין, תוך בחינה, מדידה וביצוע שינויים והתאמות כל הזמן ולאורך זמן הם המפתח שלך להצלחה.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (7)
5 stars - based on 7 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בפייסבוק ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בפייסבוק שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום בפייסבוק יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם בפייסבוק ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול עמודי תדמית עסקיים בפייסבוק של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בפייסבוק!

למה כדאי לך לפרסם בפייסבוק. wiseo.
מה יצא לך מהפרסום ברשת החברתית. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בפייסבוק?

מעל 3,000,000 ישראלים גולשים בפייסבוק מידי יום והסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום בפייסבוק יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח – על ידי ניהול עמוד עסקי ופרסום מדויק, מוכוון ובתקציב ריאלי. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בפייסבוק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בפייסבוק ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo. הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בפייסבוק

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בפייסבוק בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בפייסבוק

הביצועים של הפרסומות בפייסבוק עולים על אלו של שאר הפרסומות ברשת

אנחנו נציג את הפרסום שלך בפייסבוק רק בפני קהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בפייסבוק יביא לך תוצאות מספקות ומהר

תוצאות הפרסום בפייסבוק יפתיעו אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!