מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

השיטות שבאמת עובדות בדרך ללקוח הבא!

כולנו נסכים על כך שהמטרה של כל בעלי עסקים שמשקיעים תקציבי פרסום באינטרנט היא להגדיל הכנסות. הדרך הטובה ביותר והיעילה להגדיל הכנסות שמקורן מהפעילות האינטרנטית של העסק היא להפוך יותר גולשים ללקוחות.
כשאתה גולש באינטרנט, לא משנה לאיזה צורך, אתה בהכרח מחפש מידע אודות נושא כלשהו. בין אם אתה מעוניין לצרוך ידע חדשותי, תוכן בידורי, מוצר מסוים או שירותים אחרים.
איך שלא נסובב את העכבר, הכל מתחיל ונגמר בכסף. גם מה שלכאורה מוצע כשירות תמים ברוב המקרים מכניס למישהו אחר כסף.
השאלה היא מה אתה צריך לעשות כדי להיות זה שמקבל את הכסף או במילים אחרות, איך אתה כבעל עסק יכול להפוך יותר מהגולשים ללקוחות?

הקלישאות הרגילות והנכונות

רבות דובר וסופר אודות השיטות להפוך גולשים ללקוחות. תתפלא לשמוע שהקלישאות השחוקות הן הבסיס שלך להצלחה בשיווק באינטרנט ועל כן חשוב שתכיר גם אותן.
לפני הכל חשוב שתקפיד לקיים את המשולש הקדוש:
1. אמינות - כמו שאתה לא אוהב שמשקרים לך, כך גם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. תציע רק מה שאתה יודע לעמוד מאחוריו, אל תפריז בהבטחות שווא ותתמקד רק במה שאתה באמת טוב בו.
2. ייחודיות - תבחן מה עשו המתחרים שלך ותנסה להתעלות על זה. יצירת בידול היא תנאי הכרחי כדי למשוך גולשים. תחשוב שכמו העסק שלך יש עוד אלפים, החוכמה היא לייצר ייחודיות וכך לגרום לגולש להיכנס לאתר שלך ולא של המתחרה.
3. אטרקטיביות - תהיה מעניין ויצירתי. האינטרנט רווי מידע והגולשים צמאים לחידושים. תקפיד על נראות מרשימה ותוכן איכותי שיפתה וימשוך את מי שנמצא בצד השני של המחשב.
את המשולש הקדוש גם המתחרים שלך ודאי כבר מכירים ומיישמים. אם כך, איפה המקום שלך לעשות מעבר?

מעבר למה שכולם מכירים

כולם מנסים להפוך את הגולשים ברחבי הרשת ללקוחות שלהם. בנוסף למשולש הקדוש מומלץ שתכיר גם את המשושה השקט, שבשקט אך ביסודיות, יכול למנף את ההצלחה העסקית שלך.
1. תכנון אסטרטגיה מקדימה - משרדי פרסום רבים מבטיחים לך מגדלים וארמונות ומזרזים אותך להשקיע תקציבי עתק כדי לקדם את העסק שלך באינטרנט מהר ו"בטוח".
כאן הטעות. המהירות היא אחד המכשולים הגדולים בתחום הזה. תכנון אסטרטגיה מקדימה בהכרח תעזור לך ללכת בדרך מדויקת ומתאימה יותר לך, שתגשים את המטרות שלך ותעביר את המסרים שלך באופן המיטבי.
אם תדע מראש מי אתה, מה אתה מציע ולמי אתה פונה יהיה לך יותר קל לבחור שיטת פרסום שתניע גולשים לפעולה.
2. עמודי נחיתה רלוונטיים - לכל גולש שמחפש באינטרנט משהו יש איזושהי שאלה מקדימה בראש. המטרה שלך היא להשלים את הדיאלוג הזה באופן הכי מדויק וממוקד שיש.
לדוגמא, אם גולש חיפש מדריך להכנת סושי והפנת אותו לאתר שלך, שמוכר אמנם מוצרים להכנת סושי, אך אין בו הסבר איך עושים את זה, איבדת את הלקוח.
הקישורים בין התוכן בעמוד הנחיתה, עמוד הנחיתה והאופן שבו אתה מפרסם אותו ברשת חייבים להיות מדויקים ונכונים.
3. סיבה לפנות - תן לגולש סיבה לפנות אליך. בין אם על ידי מבצעים, בין אם על ידי הזמנה לייעוץ, בין אם דרך בלוג, בין אם בכך שתלמד אותו משהו חדש או בכל דרך אחרת שלדעתך תגרום לגולש להסתקרן וליצור עמך קשר.
תשתדל כל הזמן לתת גם ערך מוסף ולא רק למכור. זה מה שיהפוך אותך למומחה בתחומך ויגרום לקהל היעד הרלוונטי לרצות לבחור בך.
4. קריאה לפעולה - תוסיף בעמודי הנחיתה שלך מקומות שבהם אתה מזמין את הגולש לפנות אליך. תייצר באנרים ברורים שמניעים את הגולש לפעולה: חייג כאן, השאר פרטים, פנה אלינו וכן הלאה.
מחקרים מוכיחים שגולשים אוהבים שמנחים אותם, אומרים להם מה לעשות ומכוונים אותם. המטרה שלך היא להוביל את הגולש לפנות אליך ובהמשך להפוך גם ללקוח שלך.
5. עונתיות - תהיה כל הזמן עדכני. מה זה אומר? תקפיד לעדכן את התוכן והפרסום בהתאם לשינויים שמתרחשים מחוץ לעולם האינטרנטי.
תציע הטבות לחגים, תתייחס לטרנדים חמים ולחילופי עונות ותשתדל להישאר הכי רלוונטי והכי מחובר למה קורה במציאות של לקוחותיך הפוטנציאליים.
6. טרגוט נכון - רבים מבעלי העסקים יורים לכל הכיוונים, כשבדרך הם מבזבזים זמן יקר וכסף. הגדרה מראש של קהל היעד, הן בתכנון האתר והן כשאתה ניגש לפרסום עצמו, היא המפתח להגיע רק למי שאתה מעניין אותו.
אם מראש תפנה רק לקהל יעד רלוונטי וממוקד, הסבירות שאותם גולשים יהפכו ללקוחות שלך תגדל משמעותית.

לגלוש בדרך ללקוח הבא

רק תכנון אסטרטגיית פרסום מנצחת, עבודה כל הזמן ולאורך זמן והתמקדות נכונה בכללים שהוזכרו לעיל יעזרו לך להיות זה שבסופו של יום מקבל את הכסף.
כל גולש הוא לקוח פוטנציאלי. אם תשחה במסלול יציב, תשקיע ותתמיד, תוכל לעבור מבריכות קטנות לים הגדול ולגלוש בין הגלים בדרך ללקוח הבא. כל בעל עסק וכל בעל אתר יכול וצריך לפעול על מנת להפוך כמה שיותר גולשים לפניות ומשם ללקוחות.
המדובר על עבודה קבועה ומתמשכת שערכה מדיד בטווח המיידי ומשמעותה עבור העסק שלך רבה ביותר.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (7)
5 stars - based on 7 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לשווק את העסק באינטרנט?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לשיווק עסקים ואנו מספקים שירותי שיווק למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין שיווק באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך השיווק באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא שיווק חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי שיווק באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בשיווק העסק!

למה כדאי לך לשווק את העסק עם המומחים שלנו? wiseo.
מה יצא לך מהשיווק באינטרנט? wiseo.
שיווק מקצועי מביא תוצאות והרבה לקוחות חדשים. wiseo.

מה יצא לך משיווק באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי השיווק באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לשיווק באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על השיווק.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בשיווק העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לשיווק העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

שיווק מקצועי מביא תוצאות והרבה לקוחות חדשים. wiseo. שיווק מקצועי מביא תוצאות והרבה לקוחות חדשים. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי השיווק באינטרנט

אנו מנהלים את השיווק של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות השיווק הממוקד

שיווק דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את שיווק העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לשווק בשיטת תשלום לפי תוצאות

תוצאות השיווק המקוון יפתיעו גם אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה לשיווק:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!