מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

כמה באמת עולה לייצר ליד איכותי לעסק?

המטרה המרכזית של כל בעלי העסקים שמפרסמים באינטרנט היא להוזיל כמה שיותר את העלויות פר ליד לאורך זמן.

ככל שתשלם פחות כסף עבור פניות איכותיות של גולשים, ככה הפרסום של העסק יהיה יותר אפקטיבי והחזר ההשקעה שתקבל יהיה הרבה יותר משתלם.

כדי להצליח למקסם את החזרי ההשקעה שלך, אתה מוכרח לדעת כמה אתה משלם עבור כל ליד בנפרד.

לדוגמא, בעל עסק שמשקיע 5,000 ₪ בחודש על הפרסום באינטרנט ומקבל 10 פניות יודע להגיד שהוא משלם על כל ליד 500 ₪ אבל זה לגמרי לא מדויק.

כשאתה משקיע תקציב מסוים בפרסום באינטרנט, אתה למעשה מפזר את הכסף במספר אפיקים במקביל ולא בכולם הפרסום באמת עובד, אז איך יודעים כמה עולה כל ליד?

בפועל, הדרך הנכונה לחשב את העלות פר ליד היא לבחון כמה פניות אתה מקבל מכל אפיק פרסום וכך לחשב כמה עולה כל פנייה בכל אפיק פרסום בנפרד.

כמה זה באמת עולה לך?

סביר מאוד להניח שאף פעם לא באמת בדקת כמה עולה לך כל ליד בהתאם לכל אחד מהאפיקים בהם אתה מפרסם. כל עוד לא בדקת את זה אתה לא באמת יודע כמה עולה לך ליד, כיוון שהחישוב הפשוט – כמה אני מוציא על הפרסום חלקי כמה לידים אני מקבל, כולל בתוכו גם את אפיקי הפרסום שלא מניבים לך פניות.

כדי לדעת באמת כמה עולה וכמה שווה לך כל ליד, אתה צריך לבצע מעקב אחר קמפיין הפרסום שלך ולמדוד את האפקטיביות בכל אחד מהאפיקים השונים. זה אומר לבדוק בדיוק כמה אתה משלם על כל ליד המגיע מהפרסום בגוגל, בפייסבוק וכן הלאה.

החישוב האמיתי הוא תלוי יכולות המעקב שלך. אתה צריך לבחון את העלויות שאתה משקיע בכל אפיק פרסום לחוד ולנטר את התוצאות שכל אפיק מייצר בנפרד.

אם לדוגמא תשקיע בחודש 5,000 ₪ גם בגוגל, גם בפרסום בפייסבוק וגם בהפצת תוכן ממומן, תוכל באמצעות מעקב אחר הפניות שקיבלת באתר, באימייל ובטלפון, לדעת בדיוק מה הייתה העלות פר ליד בכל אחד מהאפיקים שבהם פרסמת.

קרא ותדע יותר על: אפשרויות מיקוד של קמפיין פרסום בפייסבוק

אחרי שתדע באמת כמה עלה לך כל ליד תוכל לבחור את האפיק הפרסומי שהכי משתלם עבור העסק שלך.

מעקב מתמיד אחרי תוצאות הפרסום יאפשר לך לדעת מה האפיק הכי יקר, מה האפיק הכי זול ומה האפיקים שביניהם. המדידה הזו תסייע לך גם לדעת מה איכות הלידים, כלומר כמה רלוונטיות הפניות שאתה מקבל מכל אפיק וכמה מהר אתה מצליח להמיר גולש ללקוח בזכות אותן פניות.

עלויות הליד זה עניין מורכב והן משתנות בהתאם לאפיקי הפרסום.

מעקב אחר קמפיין הפרסום כל הזמן ולאורך זמן הכרחי להצלחה שלך ומה שבטוח ניתן לומר, שאם תעשה את זה בצורה נכונה, מקצועית ועקבית אז האיכות של הלידים תעלה והעלות שלהם תרד משמעותית.

כמה שווה לך כל לקוח חדש?

העובדות מדברות בעד עצמן: כל מי שמתכנן נכון, עוקב אחר עלויות הפרסום ומבצע התאמות ושינויים, יראה כל הזמן ירידה בעלויות הלידים ועלייה באיכותם. כל אחד יכול וצריך להגיע לזה כשהוא משקיע כסף באינטרנט בצורה חכמה.

ניטור מקצועי של אפיקי הפרסום השונים, מאפשר לך להבין מהר מאוד ובאופן מדויק כמה באמת עולה לייצר לידים. הידע המקצועי הזה מסייע להוריד את עלויות הלידים בהדרגתיות ובאופן קבוע וכן לשפר את איכות הלידים.

מה שנשאר הוא ללמוד להפוך כמה שיותר פניות ללקוחות חדשים לעסק. אם תשפר ותוזיל את עלויות הליד ובמקביל תשכיל לשפר גם את היכולת לסגור עסקאות, הלקוח הבא שלך יעלה לך הרבה פחות כסף.

בוא לקרוא ולדעת: איך משיגים יותר לידים לעסק שלך!

קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (6)
5 stars - based on 6 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לקנות לידים?

WISEO הנה חברת הפרסום המקוון הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום ואנו מספקים לידים למאות בתי עסק, בכל זמן ובכל מקום בעולם.

אנחנו מתחייבים לספק לך רק פניות איכותיות של מתעניינים חדשים, שמחפשים בדיוק את מה שהעסק שלך מציע.

קניית לידים תסייע למכור הרבה יותר ולהגדיל את הרווחים בעסק בפרק זמן קצר יחסית. לא עוד קמפיינים וניסויים באפיקי פרסום משתנים. אצלנו כל בעל עסק יכול לקבל בדיוק את מה שהעסק שלו צריך בשביל לגדול - לידים ממוקדים.

אין אותיות קטנות ואין הפתעות: מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג בפניך הצעה ברורה וחד משמעית לרכישת חבילת לידים משתלמת!

למה כדאי לקנות לידים?
תשלום עבור פניות מהאתר

קניית לידים או פרסום

בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט במטרה להגיע לקהל יעד ממוקד ולהגדיל הכנסות.

אנחנו מציעים לך את התוצר המוגמר של הפרסום - לידים. אתה כבעל עסק תקבל את הפניות של כל אותם גולשים שחיפשו בדיוק את מה שהעסק שלך מציע. אצלנו תשלם רק עבור התוצאות בפועל: לא עבור הפרסום, לא עבור המדיה ולא עבור העבודה השוטפת שלנו.

הניסיונות למצוא את אפיקי הפרסום הרלוונטיים לעסק ידרשו ממך הרבה זמן וכסף. WISEO מציעה לך את הדרך הקצרה והיעילה ביותר להצלחה, דרך שתעניק לך שקט נפשי וצמיחה כלכלית וודאית.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 96% מהלקוחות של חברת WISEO שבים וקונים לידים פעם אחר פעם. פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית לקניית לידים לעסק שלך.

תשלום עבור פניות מהאתר מכירת לידים לעסקים

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים מבינים שקניית לידים זו הדרך הנכונה להצלחה

מאות עסקים כבר קונים מאיתנו לידים בתקציב של מיליוני שקלים בכל שנה

אנו מתחייבים שתקבל רק לידים איכותיים שרלוונטיים למטרותיך העסקיות

תשלום רק עבור פניות בפועל חוסך לכל בעל עסק הרבה מאוד זמן וכסף

96% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות קניית הלידים

מאות לקוחות לא טועים – קניית לידים לעסק שלך תביא תוצאות ומהר

התחייבות חתומה למכירת לידים לכל עסק
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!