מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

חשיבותה של התדמית העסקית באינטרנט

נסה לחשוב על חברה גדולה שאתה מכיר, שקיימת כבר שנים ושהנוכחות שלה במודעות של כל אחד ואחת מאיתנו גבוהה מאוד. כעת, נסה להיזכר מתי בפעם האחרונה ראית פרסומת של אותה חברה באינטרנט או במילים אחרות מתי בפעם האחרונה הוזכר השם שלה באיזשהו הקשר אינטרנטי?
סביר להניח שזה היה ממש לא מזמן. עכשיו אתה ודאי שואל את עצמך מה הקשר של זה לניהול התדמית לעסק שלך באינטרנט והנה התשובה:
כל בעל עסק, בין אם מתחיל ובין אם וותיק מוכרח לנהל את התדמית העסקית שלו באינטרנט כל הזמן ולאורך זמן אם הוא רוצה להמשיך להתקיים. יש חשיבות עצומה לניהול תדמית ולא סתם מקצועני פרסום באינטרנט נוהגים לומר שבעל עסק שלא מבסס נוכחות שם, פשוט לא קיים.

רק ככה אנשים יכירו אותך

קיימות מגוון סיבות שבגינן חשוב לנהל תדמית עסקית והראשונה שבהן היא על מנת לבסס נוכחות אינטרנטית חיובית ולמתג את העסק שלך באופן ייחודי, כלומר ליצור בידול מהמתחרים.
כדי שאנשים יכירו אותך אתה צריך להפוך למותג וכדי להפוך למותג, אתה צריך לגבש זהות אינטרנטית ייחודית ולנהל אותה בהתמדה ובהתאם לשינויים ולהתפתחויות בתחומך.

חביבי, יש כמוך אלפים!

זה לא מספיק ליצור תדמית עסקית, את זה גם המתחרים שלך עושים. האתגר הוא לשמר את התדמית העסקית הזו.
בכל יום מצטרפים לזירה האינטרנטית אלפי בעלי עסקים חדשים וכולם מתחרים על אותה צלחת. בתחומך יש עוד אלפי עסקים אחרים, שרוצים בדיוק את מה שאתה רוצה: לבסס נוכחות אינטרנטית חזקה ויציבה, במטרה לייצר תנועה לאתר, לגרום לכמה שיותר גולשים לפנות אליך וכך להגדיל הכנסות.
על מנת להצליח להתבלט ולהתעלות מעל המתחרים אתה מוכרח לנהל את התדמית העסקית שלך יותר טוב מהם ולהיות במעקב אחר חידושים שהם עושים באתרים שלהם, בדפי הנחיתה ובקמפיינים הפרסומיים בגוגל, בפייסבוק ובפלטפורמות נוספות.

אם אתה לא עושה את זה אתה לא קיים

היעדר נוכחות אינטרנטית שווה ערך להיעדר נוכחות בכלל. אם לא תנהל את התדמית העסקית שלך היא פשוט תיעלם לה. מה זה אומר?
גם אם יצרת תדמית מצוינת, ייחודית וטובה יותר מהמתחרים, מספיק שיקום עסק חדש שיצליח להתעלות מעל זה ואתה במהרה תמצא את עצמך מחוץ למשחק.
על כן, ניהול תדמית עסקית יעזור לך לשמר את הנוכחות שלך כמוביל באינטרנט ואם לא תעשה את זה, אתה פשוט תישכח מהתודעה.

אנשים זורקים לפח גרביים ישנים

בהמשך לסיבות שבגינן אתה מוכרח לנהל את התדמית העסקית נתייחס להווה. המציאות המודרנית שבה אנו חיים ולצידה הטכנולוגיה, לא מותירה לנו ברירה אלא לזרוק לפח דברים ישנים במקום לתקן. התחלופה והדילוגים בין טוב לעוד יותר טוב רק הולכים ומתעצמים בכל יום שעובר.
אם פעם היית מכבס גרביים שהתמלאו בבוץ, היום הרבה יותר קל פשוט לזרוק אותם לפח ולקנות בזול חדשים וטובים יותר.
כשזה המצב, לא פלא שאנשים פחות נקשרים, גם ובעיקר כשמדובר בעסקים. מספיק שיפרוץ לתודעה הציבורית עסק שייתפס בעיני קהל לקוחותיך כטוב ומשתלם יותר ואתה כבר נזרק לבוידעם או במקרה הפחות טוב לסל האשפה.
כדי שזה לא יקרה, אתה חייב לנהל את התדמית העסקית שלך ולוודא שהגרביים שלך נשארים נוחים, נקיים ושימושיים. או במילים אחרות, אתה חייב לוודא כל הזמן שהעסק שלך עדיין אטרקטיבי ומושך יותר מכל המתחרים בתחומך, גם בהיבט העיצוב, גם בהיבט התוכן, גם בהיבט השירותים שאתה מציע וכמובן בהיבט המחירים.

להישאר בתודעת הגולשים לאורך זמן

כפי שוודאי כבר הבנת, ניהול תדמית עסקית זה לא עניין של מה בכך. זו לא חוכמה לבנות מיתוג עסקי מוצלח ולצפות שהשמרים יגרמו לבצק לתפוח מעצמו.
האינטרנט מתעדכן כל יום במהירות בזק ועל כן גם אתה מוכרח לשחק לפי אותם כללים. בעל עסק שלא ינהל נכון את התדמית העסקית שלו בעקביות ושלא יהיה אדפטיבי, פשוט ישתרך בשלב מסוים אי שם מאחורי המתחרים.
בסופו של יום, מטרת העל שלך היא להצליח להתבלט מעל העסקים האחרים בתחומך, למשוך את תשומת ליבם של הגולשים, להניע אותם לפעולה ולגרום להם לבחור דווקא בך. מיתוג עסקי נכון יעזור לך להגשים את המטרות העסקיות שלך, להרחיב את מעגל לקוחותיך ומכאן כמובן גם להגדיל את ההכנסות לעסק.
האינטרנט הוא המקום הכי חם לפרסם בו ועל כן, אם תאבד את עניין הגולשים, המשמעות הישירה של זה היא שתאבד גם את הנוכחות שלך שם ובשנת 2017 אפשר לומר בפה מלא:
מי שלא שם - פשוט לא קיים!
קרא ותדע: איך להפוך גולשים ללקוחות?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לנהל תדמית לעסק?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי ניהול תדמית למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

ננהל עבורך את התדמית העסקית בצורה מקצועית שתתאים לתקציב ולצרכים של העסק. נבדל אותך מהמתחרים על ידי תוכן מקצועי ונראות מרשימה באתר ובדף הפייסבוק, נקדם את העסק לראש הרשימה בגוגל ונייצר עבורך תוצאות חיפוש חיוביות. בנוסף, נכתוב כתבות תדמית לעסק שלך ונפרסם אותן בנישות השונות.

הרעיון שמוביל אותנו הוא ניהול תדמית חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תדמית באינטרנט למיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בניהול התדמית לעסק!

משמעותה של חשיפה עסקית באינטרנט
תוצאות מעולות ושיפור מכירות מהיר
תוצאות מעולות ושיפור מכירות מהיר

מה יצא לך מניהול תדמית לעסק?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי ניהול התדמית לעסק, בעיקר בשל הכוח והיכולת שיש לתדמית עסקית טובה להשפיע על לקוחות פוטנציאליים לבחור בעסק שלך.

המומחים שלנו יודעים מה באמת עובד ומבטיחים שניהול נכון של התדמית העסקית, יגביר חשיפה חיובית בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו ננהל מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת של תוצאות, מה שיבטיח שליטה מלאה על התדמית העסקית.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לנהל את התדמית העסקית שלהם דרכנו וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לניהול התדמית העסקית שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

התדמית שלך היא כרטיס הביקור של העסק התדמית שלך היא כרטיס הביקור של העסק

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי ניהול התדמית

אנו מנהלים את התדמית של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות ניהול התדמית

ניהול תדמית נכון מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה

נמקד את התדמית העסקית שלך כך שתתאים לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – ניהול תדמית עסקית מביא תוצאות בטוחות ומהר

קבל הצעה לניהול תדמית העסק באינטרנט
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!