מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

האם הפרסום בגוגל מתאים לעסק שלך?

"לכל זמן ועת לכל חפץ תחת השמיים" כך כתב לפני כ-3000 שנים בספר קהלת החכם באדם, שלמה המלך.
אכן, כל דור וכל תקופה בהיסטוריה האנושית מתאפיינת במוצרים וכלים שונים המתאימים להתפתחות הטכנולוגית המאפיינת את אותם ימים.
אם בעבר רצה בעל שדה למכור את תוצרתו החקלאית ברווח הטוב ביותר, היה עליו לבצע את פעולת השיווק האולטימטיבית באותם הימים, שהיא להציג את מרכולתו ביריד העיר אליו הגיעו בני הכפרים והעיירות אחת לשבוע. בצורה זו הצליח בעל השדה לחשוף את מוצריו בפני כמה שיותר עוברים ושבים וכך הגדיל את אחוזי המכירה שלו.
בעידן המודרני כל בעלי העסקים כבר יודעים, שהדרך הכי טובה לקדם את עצמם ולהגדיל הכנסות היא באמצעות שיווק באינטרנט. האפשרויות מגוונות וצריך להכיר את כולן כדי לבחון מי מהן הכי מתאימה לצרכים שלך.
הפרסום בגוגל הוא אחד הכלים הכי אפקטיביים לשיווק ועל כן 99% מהעסקים שרוצים לקדם את עצמם בוחרים לפנות דווקא אליו. עכשיו אתה ודאי שואל את עצמך האם הפרסום בגוגל מתאים גם לעסק שלך וכדי שתקבל את התשובה הטובה ביותר, חשוב שתכיר את העובדות.

הנתונים מדברים

עם התפתחות אמצעי התקשורת במרוצת השנים, ההגעה לקהלים נרחבים הפכה לקלה, נגישה ומדויקת יותר.
אם לפני 50 שנים, הפרסום ששלט בכיפה היה בעיתונים וברדיו, הרי שלאחריו הגיע העידן הטלוויזיוני וכיום בעידן האינטרנט ההגעה אל הציבור עוברת ברובה ככולה דרך הניו מדיה ובראשה דרך פרסום במנוע החיפוש וברשת המדיה של גוגל.
מי מאתנו לא נתקל מדי יום במודעות הפרסום המופיעות בגוגל בחלקו העליון של עמוד תוצאות החיפוש או בצדדיו או בסרטונים התדמיתיים המפורסמים בערוץ יוטיוב.
מחקרים מצביעים על נוכחות של לא פחות מ-4 מיליון גולשים בגוגל רק בישראל, מתוכם קרוב ל-90% שתרים אחר מידע על מוצרים או שירותים במנוע הפופולארי.
נתונים אלו הופכים את גוגל לאחת הפלטפורמות הפרסומיות והיעילות הגדולה ביותר בעולם וזאת בהשוואה לערוצי הפרסום המסורתיים שאיבדו ומאבדים מכוחם.

יתרונו של גוגל על פני הפרסום המסורתי

בעוד שבפרסום המסורתי שם המשחק הוא תפוצה, אם בנתוני רייטינג או בהאזנה ואם במספר עותקי גיליונות הדפוס, הרי שגוגל, רשת המדיה שלו וערוץ הווידאו שלו יוטיוב, מביאים עמם הזדמנות שיווקית ייחודית לעסק מכל סוג שהוא.
אתה כבעל העסק יכול להשתמש בהם בכדי לפנות לקהל יעד ממוקד יותר המפולח לפי קריטריונים שונים כמו מגדר, גיל, אזור גאוגרפי, תחומי התעניינות, מקצוע, היסטוריית רכישות ועוד.
מעבר לזה, הפרסום בגוגל מאפשר לך לבחור בדיוק כמה אתה משקיע, להתאים מסרים, לבחור מונחי חיפוש רלוונטיים ולסנן את אלו שאינם וכמובן להחליט מי ייחשף למודעות שלך על ידי הטרגוט.

התאמה תקציבית לכל עסק

שטחי הפרסום בכלי התקשורת המסורתיים יקרים להחריד ויכולים להגיע למאות אלפי שקלים לפרסומת בפריים טיים בטלוויזיה או עשרות אלפי שקלים לעמוד פרסומת בודד באחד העיתונים הנפוצים.
לעומת זאת, עלויות הפרסום במדיה נמוכות יותר, אפקטיביות יותר והכי חשוב, מדידות יותר. את הפרסום בגוגל ניתן לבצע בתקציב מותאם ביחס לדרישות וליכולת הכלכלית של הלקוח.
כמו כן, לעומת הפרסום המסורתי בו לא ניתן לדעת תוך כדי התהליך האם התוצאה תהיה כישלון או הצלחה, הרי שפרסום בגוגל ניתן לוויסות, מדידה ברורה, בדיקת יעילות, התאמה ושינוי בזמן אמת על מנת להגדיל את ה-ROI.
אתה יכול לפרסם בגוגל בכל תקציב ובאפשרותך לבחון את הרווחים בזמן אמת ומכל מקום תמיד.

אז למי הפרסום בגוגל מתאים?

במילה אחת: לכולם.
האינטרנט הוא הזירה בה מתנהל כמעט כל העולם. אנו רוכשים מוצרים ושירותים ברשת, ניזונים ממידע דרך האתרים השונים, מבצעים חיפושים בגוגל ומשוטטים ברשתות החברתיות.
כל אלו יוצרים את החובה לכל בעל עסק למצב ולמתג את עצמו בכלי הניו מדיה ההמוניים וכמובן בגוגל.
חיפוש מהיר בגוגל יגלה כי עולם השיווק הרשתי מקיף עסקאות נדל"ן בינלאומיות לצד חנויות למזון לבעלי חיים, חבילות נופש יוקרתיות לצד שירותי נומרולוגיה טלפוניים ומרחבים אינסופיים של פוטנציאל שיווקי חסר גבולות.
כל מה שאתה מחפש נמצא בגוגל וכפי שאתה בוחר לפנות לגוגל כדי לקבל את התשובות לשאלות שלך, כך גם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. אתה מוכרח לפרסם איפה שקהל היעד שלך נמצא ואין כל ספק כי פרסום בגוגל יענה על הצורך הזה באופן מלא.
אם תפספס את הרכבת ותמשיך לנסוע על העגלה תגלה עם הזמן כי העגלה נתקעה באמצע הדרך והרכבת המשיכה רחוק בלעדיך, עם המתחרים שלך שהשכילו לקפוץ עליה בזמן.
על כן, כדאי מאוד שגם אתה תתחיל לפרסם בגוגל ולא תתן לרכבת ההצלחה להמשיך בלעדיך.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (4) | דירוגים (4)
4 stars - based on 4 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בגוגל ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בגוגל שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום שלך יופיע בעמוד הראשון בגוגל 24 שעות ביממה, כל יום כל השנה, על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם במנוע החיפוש וברשת המדיה של גוגל ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום בגוגל של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בגוגל!

wiseo. למה כדאי לך לפרסם בגוגל עם המומחים לפרסום שלנו?
קהל היעד שלך יחשף לפרסום שלך בכל יום כל השנה. wiseo.
הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בגוגל?

בכל יום מתבצעים בגוגל מיליוני חיפושים אחר בעלי מקצוע, שירותים ומוצרים שונים. כל המפרסמים שכבר מופיעים בעמוד הראשון בגוגל זוכים לפניות של לקוחות חדשים בכל יום והכל בזכות ההופעה בעמוד הראשון של גוגל.

המומחים שלנו יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל מעל המתחרים ויזכה לחשיפה ממוקדת בפני כל האנשים שמחפשים את מה שאתה מציע. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בגוגל וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בגוגל ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo. הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בגוגל

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בגוגל בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בגוגל

מחקרים מוכיחים כי ההחזר על ההשקעה (ROI) בגוגל הוא הגבוה ביותר

הפרסום שלך יוצג רק בפני קהל יעד מפולח שרלוונטי לעסק ולשירותים שלך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בגוגל יביא לך תוצאות מספקות ומהר

פרסום מעולה שמביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!