מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

כך תבחר את אפיק הפרסום הממומן הטוב ביותר לעסק!

פרסום ממומן באינטרנט הוא תחום שצומח ומתפתח בקצב אדיר ומדי שנה יותר ויותר תקציבי פרסום מופנים לאפיק זה.
אם בעבר יכולת להסתפק בפרסומות באמצעי המדיה המסורתיים כגון טלוויזיה, רדיו ועיתונות הרי שבמציאות העכשווית פרסום באופליין כבר לא מספיק.
חסרונם הגדול והגדל של כלי הפרסום הקלאסיים מתבטא בהיעדר הידיעה הברורה לגבי מי נחשף למודעה שלך וכיצד הוא מגיב אליה, דבר שמן הסתם חשוב מאוד לך ולכל מפרסם מתחרה.
המצב השתנה לגמרי בשנים האחרונות ואפשרויות הפרסום והחשיפה המהפכניות שהאינטרנט הביא עמו פשוט לא מאפשרות לנו להתעלם מהן.
כמו שכולם כבר יודעים, שני השמות החמים ביותר בעולם האינטרנט ובוודאי בעולם הפרסום החדש הם פייסבוק וגוגל.

השאלה העומדת לפתחו של כל מפרסם וגם לפתחך היא איפה כדאי להשקיע את תקציב הפרסום של העסק, מה יותר משתלם ומה יהיה הכי אפקטיבי וימקסם את ההחזר על ההשקעה שלך - ה-ROI.

פרסום בגוגל

נתחיל בפרסום הממומן בגוגל. כאן עומדים בפניך שני מודלים עיקריים:
1. פרסום ממומן במנוע החיפוש גוגל - אפיק פרסומי זה נעשה על ידי מערכת Google Adwords שהיא פלטפורמה פרסומית הפועלת בשיטת התשלום לפי קליק PPC - pay per click.
בפרסום מסוג זה אתה משלם רק עבור משתמשים שלחצו בפועל (קליקים) על הפרסומת שלך. הפרסומת תופיע לרוב בחלקו העליון של דף תוצאות החיפוש או בתחתית.
אגב, המודעות אותן תפרסם לא יופיעו בצורה אקראית ובלתי אפקטיבית בתוצאות החיפושים. הן יופיעו רק כאשר המשתמש יקליד ביטויי חיפוש הקשורים לתחום של העסק שלך. יותר מזה, תוכל להגדיר מילות חיפוש שליליות ולבחון ניסוחים שונים של המודעות שלך ואת אחוזי החשיפה והלחיצות ביחס אליהם.
גם אם אנשים נחשפו למודעה שלך אבל לא לחצו עליה, אתה יכול עדיין לחייך, כי בסופו של יום הרווחת פרסום בחינם במנוע החיפוש הפופולרי בעולם.

קרא עוד: על הפרסום לצד תוצאות החיפוש בגוגל
2. פרסום ברשת המדיה של גוגל - אפיק פרסומי נוסף בו אתה יכול לעשות שימוש הוא רשת המדיה הענקית של גוגל - GDN. הרשת כוללת מיליוני אתרים בארץ ובעולם המאפשרים לגוגל לשלב בהם מודעות ובאנרים פרסומיים.
האתרים יכולים לכלול פורטלים גדולים, אתרי חדשות, אתרי נישה בתחומים מקצועיים ממוקדים, בלוגים, אתרים עסקיים וכל אתר שבעליו בחר להיות שותף של גוגל ולאפשר הצגת מודעות פרסום.
הייתרונות של פרסום ברשת המדיה - GDN הנם באפשרות לזכות לחשיפה אדירה ומהירה, לצד עלויות קליקים נמוכות על המודעות הפרסומיות ביחס לעלויות הפרסום במנוע החיפוש.

פרסום בפייסבוק

נעבור לזירה החברתית התוססת ביותר כיום, פייסבוק. הפרסום הממומן בפייסבוק מתבצע בשתי דרכים עיקריות:
1. פרסום מודעות - שיטת פרסום זו נעשית דרך מנהל המודעות בפייסבוק. באמצעות הפלטפורמה הדי בסיסית הזו אתה יכול לפרסם את המודעות שלך בניוז פיד של כלל הגולשים ברשת, כמובן על פי פילוח קהלי מטרה רצויים.
2. פוסטים ממומנים - היכנס לרגע לדף העסקי שלך בפייסבוק. רואה בתחתית הפוסטים שלך כפתור שנקרא Boost Post? בינגו.
הכפתור התמים הזה הוא הכלי המאפשר לך להגדיל בתשלום את תפוצת הפוסט שלך, בין אם מדובר על טקסט, תמונה או סרטון. בדומה למודעה הפוסט יופץ לכל הגולשים הנמנים על קהלי היעד שלך.
פייסבוק מציעה אפשרויות פרסום הכוללות גם פרסום באינסטגרם ופרסום באתרי שותפים בדומה לגוגל. הייתרונות העיקריים של מערכת הפרסום הפייסבוק הנם באפשרויות טרגוט קהלי יעד מתקדמות ביותר ובשלב זה (2017) גם עלויות הפרסום נמוכות משמעותית לעומת העלויות המקבילות בגוגל.

לסיכומו של עניין - איפה כדאי לפרסם?

לכל אפיק פרסום ממומן הקיים בפייסבוק או בגוגל יש את יתרונותיו וחסרונותיו ומה שבטוח זה ששניהם נהנים מנתוני חשיפה עצומים ומאחוזי המרה מרשימים, כאשר הפרסום מנוהל בצורה מקצועית.
כאשר צריך לתת תשובה לשאלה הנפוצה: איפה כדאי לי לפרסם את העסק שלי? חשוב לבחון כל מקרה לגופו. ישנם עסקים שניתן לפרסם בהצלחה בגוגל וישנם כאלה שניתן לפרסם בפייסבוק. צריך להכיר את העסק המפרסם, את מטרותיו של בעל העסק, את קהל היעד ואת התקציב הפרסומי שעומד על הפרק.
תמיד אפשר לנסות לשלב בין שתי הפלטפורמות שמציעות פרסום ממומן דומה אבל שונה. חשוב לתכנן אסטרטגיה פרסומית נכונה ולהקצות תקציבים הולמים לכל אחת מרשתות הפרסום. יש להקים קמפיינים איכותיים שנותנים מענה הולם לקהל היעד של העסק ולמדוד את האפקטיביות של הפרסום בכל אחד מהאפיקים מהרגע הראשון.
תמיד ניתן להפסיק, לשנות, להתאים ולערוך את הקמפיינים הממומנים שלך - גם בגוגל וגם בפייסבוק. במידה ואחד מאפיקי הפרסום עובד טוב יותר ניתן להשקיע בו את מירב התקציב עד כדי הפסקה מוחלטת של הפרסום באפיק שאינו מביא את התוצאות המצופות.
הגמישות הרבה שמוצעת למפרסמים בפייסבוק ובגוגל מאפשרת למפרסם להיות עם האצבע על הדופק ולהגיב בזמן אמת לתוצאות הפרסום.
לפני שמקבלים החלטה לגבי אפיק הפרסום הממומן שמתאים לעסק שלך, רצוי להתייעץ עם מומחה לפרסום באינטרנט ולבחון את מכלול האפשרויות שעומדות בפניך לפי הכללים הנ"ל.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (3)
5 stars - based on 3 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך להשתמש בפרסום ממומן?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום ממומן שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום הממומן באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום ממומן חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום ממומן של העסק!

קמפיין לפרסום ממומן ברשת
מבצע פרסום מיוחד לבעלי עסקים
מבצע פרסום מיוחד לבעלי עסקים

מה יצא לך מפרסום ממומן?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום הממומן באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום ממומן באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום ממומן של העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום ממומן של העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

שיטות פרסום מתקדמות בדיגיטל שיטות פרסום מתקדמות בדיגיטל

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים מגדילים את תקציבי הפרסום הממומן באינטרנט

אנו מנהלים פרסום ממומן למאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום ממומן מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

נמקד את הפרסום הממומן של העסק שלך לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום הממומן באינטרנט יביא תוצאות ומהר

מומחים לפרסום ממומן לבעלי עסקים קטנים ובינוניים
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!