מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

כדאי לך לנסות: אפשרויות הפרסום בגוגל

עצום רגע עיניים ודמיין לעצמך שאתה נוסע באוטוסטרדה עצומה עם נתיבים רבים, פניות וגשרים, כאשר המטרה העומדת לנגד עיניך היא להגיע בזמן הקצר ביותר הביתה.
לעיתים נתיב אחד פקוק ולכן אתה מבצע עקיפות ועולה על נתיבים אחרים ולעיתים אתה יורד לכבישים משניים במטרה לקצר את הדרך. אך לדאבונך פעמים רבות הדרכים החלופיות רק מובילות אותך לפקק אחר.
רק מי שמכיר את רזי התנועה באוטוסטרדה ואת כל דרכיה ונתיביה יצליח להגיע הכי מהר ליעד. הנתיבים הללו תקפים גם כשמדובר על פרסום בגוגל.
הבט על מנוע החיפוש של גוגל, שמהווה בעצם את אוטוסטרדת המידע הגדולה בעולם וכן על רשת המדיה של גוגל וחשוב על היעד שלך. היעד שמשותף לכל בעלי העסקים באשר הם הוא הגעה אל כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.
הדרך להגיע אל היעד הזה היא על ידי היכרות עם הפניות והנתיבים בכבישי גוגל, שמגיעים בסופו של יום ישירות אל הלקוחות שלך.
גוגל בנה ובונה כל העת כבישים ונתיבים מהירים חדשים, שאולי אתה לא מודע אליהם והמתחרים שלך דווקא כן.
רוב המפרסמים בגוגל מתרכזים בעיקר בכביש המהיר והבסיסי, פרסום במנוע החיפוש, אך ישנם כבישים נוספים טובים לא פחות.

פרסום במנוע החיפוש גוגל

זהו כאמור הכביש הבסיסי ביותר לכל הגולשים בגוגל ובמסגרתו ניתן לפרסם את העסק שלך בפשטות וביעילות.
פרסום ממומן בגוגל נעשה על ידי מערכת Google Adwords שהיא פלטפורמה פרסומית, הפועלת בעיקר בשיטת התשלום לפי קליק PPC - pay per click.
בפרסום מסוג זה משלם המפרסם רק עבור משתמשים שלחצו בפועל, תשלום עבור קליקים, על הפרסומת שלו ולא לפי מספר הפעמים בו הוצגה הפרסומת.
הפרסומות אותן מציע גוגל הן מודעות טקסט קצרות המופיעות מעל ומתחת לתוצאות החיפוש הרגילות. חשוב שתדע שאתה זה שמחליט כמה כסף להשקיע בפרסום, אתה זה שקובע איך יראו המודעות ולפי אילו מונחי חיפוש הן יופיעו. יותר מזה, באפשרותך לטרגט בדיוק את קהל היעד שייחשף למודעות שלך. המיקוד הזה מסייע לך להשקיע את התקציב שלך רק במקומות הנכונים.
בנוסף, תוכל לעקוב אחר קמפיין הפרסום שלך, למדוד את האפקטיביות של כל מודעה ולבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל את ה-ROI.
העובדות מלמדות כי הפרסום במנוע החיפוש של גוגל הוא הממיר ביותר מבין כל שיטות הפרסום המקוונות.

פרסום ברשת המדיה של גוגל

נתיב נוסף לשימוש המפרסמים הוא פרסום ברשת המדיה של גוגל. הרשת מורכבת מבעלי אתרים בארץ ובעולם, המאפשרים לגוגל לשלב מודעות ובאנרים באתרים, בפורטלים ובנישות שלהם ובתמורה, הם מתחלקים עם גוגל בהכנסות מפרסום זה.
אם לצורך הדוגמא תפרסם מודעת באנר בפורטל החדשות וואלה! התשלום עבור כל לחיצה של הגולש על המודעה יתחלק בין האתר לבין גוגל.
לאורך השנים בנה גוגל שיתופי פעולה עם רשת אתרים עצומה המאפשרת לך לפרסם בה בכדי להגיע לקהל היעד שלך. חשוב שתדע שהפרסום ברשת המדיה של גוגל זול יותר מפרסום במנוע החיפוש וגם הוא, כמו הפרסום במנוע החיפוש ניתן למעקב ולמדידה כל הזמן.

פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב דומה לכביש מודרני בעל מאפיינים וחומרים חדשניים יותר. פרסום ממומן ביוטיוב מאפשר לך לפרסם סרטונים בתשלום לצד סרטונים אחרים בראש העמוד או בתחתית שלו תחת קישורים ממומנים.
גם כאן אתה יכול לפלח את קהל היעד שלך ולבחור מי ייחשף לפרסומים שלך.
החל משנת 2010 ניתן לנהל מודעות וידאו ביוטיוב באמצעות גוגל אדוורדס ורצוי לעשות זאת דרך מפרסם מוסמך.

לנסוע בטוח בכבישים של גוגל

בפעם הבאה שאתה מתחיל נסיעה בגוגל, תזכור שחשוב מאוד לתכנן מראש את הנסיעה, בנתיבים שהכי מותאמים בשבילך. לא בהכרח מה שמהר גם עובד ולהפך.
המטרה שלך היא להגיע אל קהל היעד, אל ליבו של הלקוח, ללא עצירות ופניות לא נכונות, עם מינימום טעויות ועם מקסימום תוצאות.
נסיעה נכונה ועקבית, תוך מדידה ושיפור בין כל נסיעה ונסיעה, בהכרח תסייע לך להגדיל את מעגל לקוחותיך ומשם באופן ישיר גם את ההכנסות שלך לעסק.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בגוגל ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בגוגל שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום שלך יופיע בעמוד הראשון בגוגל 24 שעות ביממה, כל יום כל השנה, על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם במנוע החיפוש וברשת המדיה של גוגל ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום בגוגל של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בגוגל!

wiseo. למה כדאי לך לפרסם בגוגל עם המומחים לפרסום שלנו?
קהל היעד שלך יחשף לפרסום שלך בכל יום כל השנה. wiseo.
הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בגוגל?

בכל יום מתבצעים בגוגל מיליוני חיפושים אחר בעלי מקצוע, שירותים ומוצרים שונים. כל המפרסמים שכבר מופיעים בעמוד הראשון בגוגל זוכים לפניות של לקוחות חדשים בכל יום והכל בזכות ההופעה בעמוד הראשון של גוגל.

המומחים שלנו יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל מעל המתחרים ויזכה לחשיפה ממוקדת בפני כל האנשים שמחפשים את מה שאתה מציע. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בגוגל וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בגוגל ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo. הפרסום יביא לך הרבה פניות של לקוחות חדשים. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בגוגל

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בגוגל בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בגוגל

מחקרים מוכיחים כי ההחזר על ההשקעה (ROI) בגוגל הוא הגבוה ביותר

הפרסום שלך יוצג רק בפני קהל יעד מפולח שרלוונטי לעסק ולשירותים שלך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בגוגל יביא לך תוצאות מספקות ומהר

פרסום מעולה שמביא לעסק שלך תוצאות מהירות. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!