מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

לרגש, לעניין, להניע לפעולה - ליצור אינטראקציה

כולם כבר יודעים שהרשת החברתית הגדולה בעולם פייסבוק היא אחת הזירות הכי חמות ורלוונטיות לפרסום עסקים.
בדומה לפלטפורמות אחרות לפרסום, גם בפרסום בפייסבוק הסוד הוא ביצירת אינטראקציה עם הגולשים. אמנם בשונה מהן, כדי לתקשר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך בפייסבוק עליך ללמוד לדבר אליהם בסגנון פחות מכירתי ויותר חברתי.
כדי להצליח ליצור אינטראקציה חיובית עם הגולשים אתה מוכרח להכיר את הכלים הבסיסים לפרסום נכון בפייסבוק, שיסייעו לך לתקשר טוב יותר עם קהל היעד שלך.

גירוי ותגובה

אמצעי ראשון על מנת להגביר את האינטראקציה עם הגולשים הוא לבקש מהם חוות דעת על נושאים מסוימים ופתרון לשאלות שתעלה בדף.
זה לא חייב להיות קשור לבית העסק שלך, אבל זה כן חייב ליצור ממשק חברתי עם הגולשים במטרה להגביר את הקשר הרגשי עמם.
ניתן כמו כן ליצור סקרים מעניינים ולבקש מהם להשיב עליהם או להכריז על חידונים ותחרויות נושאות פרסים שונות שיגרמו לגולשים להיות אקטיביים בדף שלך.
לייקים מייצרים עוד לייקים, תגובות מייצרות עוד תגובות ושיתופים מייצרים עוד הרבה שיתופים. אינטראקציה חיובית עם הגולשים תעזור לך ליצור באז סביב העמוד העסקי שלך, מה שבשאיפה ירחיב את מעגל לקוחותיך ויגדיל את ההכנסות לעסק.

מענה מהיר

אם משמעותה של האינטראקציה היא לעודד את יצירת השיחה, הרי שחלק מהשיחה הזו היא גם תגובה מהירה שלך.
כפי שסביר מאוד להניח שהיית מאבד עניין באדם שלוקח לו זמן רב לענות לשאלותיך בשיחה פרונטאלית רגילה, כך הגולשים המגיבים לתכנים העולים בדף שלך מצפים לקבל ממך תגובה מהירה.
אמץ לעצמך כלל: לא להתמהמה יותר מ-24 שעות על מתן מענה לשאלה או תגובה שהועלתה לדף העסקי שלך. עדיף אפילו שתקבע מספר זמנים ביום שבהם תיכנס לדף העסקי ותגיב במרוכז לכל השאלות והפניות.

תוכן ויזואלי

ממחקר שנערך בנוגע לתגובות גולשים בפייסבוק עולה, כי מכל סוגי התוכן שניתן לשתף, תמונות וסרטוני וידאו נותנים את התוצאות הטובות ביותר.
התכנים הוויזואליים מייצרים אינטראקציה חיובית עם הגולשים, שמעודדת אותם להגיב, ללחוץ לייק ולשתף.
ברגע שפוסט מסוים שהעלית מקבל הד חיובי ומופץ ברשת לגולשים נוספים הוא הופך לוויראלי. כל גולש שאהב את הפוסט שלך מפיץ אותו הלאה והוויראליות הזו חושפת את העסק שלך לקהל חדש.
קרא ותדע: הפצת סרטוני וידאו בפייסבוק

לעדכן כל הזמן

אלו שכבר לחצו לייק לעמוד העסקי שלך רוצים כנראה להיות מעודכנים במה חדש אצלך, האם השקת מוצר או שירות חדש, אם יש מבצעים מיוחדים וכן הלאה.
אל תחכה שישאלו אותך, פשוט עדכן אותם מיוזמתך. זו המטרה של העמוד העסקי שלך. לעדכן את קהל הגולשים אודות פיתוחים וחידושים בעסק ובתחום העיסוק שלך בכלל.
ככל שתקפיד לעדכן תכנים וליצור יותר אינטראקציה עם הגולשים, כך ייטב לפעילות שלך ולשם של המותג שלך ברשת.
המטרה המרכזית של הפרסום בפייסבוק ובכלל, היא לגרום לכף שתמיד תופיע ותהיה קיים בתודעת הלקוח.
על כן מומלץ לפרסם מספר פוסטים כל שבוע, כמובן שאסור להגזים ועם זאת אל לך גם להיות שאנן. מינון נכון הוא המפתח להצלחה ביצירת אינטראקציה חיובית עם הגולשים.
מעבר לזה חשוב שתכיר את הכללים ליצירת פוסט מוצלח בפייסבוק, כדי להצליח למקסם את האפקטיביות של הפרסום.

הקשבה

על מנת ליצור תכנים שיעניינו את קהל היעד שלך ויגרמו לו לפעול וליצור איתך קשר כדי לקבל את שירותיך או לבצע רכישות דרך הדף העסקי שלך, כדאי לשים לב למה שהגולשים שלך אומרים.
לא מדובר רק בתגובות שלהם רק בדף שלך, אלא בפייסבוק בכלל. מומלץ להיכנס לפרופילים האישיים של מספר לקוחות בצורה רנדומאלית ולראות על מה הם מגיבים, מה הם משתפים ולמה הם עושים לייק.
ככל שתכיר את קהל הלקוחות שלך יותר לעומק, תוכל לקלוע יותר לטעמו, מה שבהכרח יתורגם בהמשך לכדי הכנסות.

אינטראקציה חיובית בדרך להצלחה

אינטראקציה עם ובין גולשים היא המהות והבסיס הקיומי של המדיה החברתית בכלל ובפרט כשמדובר בפרסום עסקים.
כבעל דף עסקי בפייסבוק ישנן דרכים רבות להגדיל את האינטראקציה שלך עם הגולשים, מה שכמובן יגביר את אחוזי החשיפה של העסק שלך ברשת.
כדי לנהל נכון את העמוד העסקי שלך בפייסבוק מומלץ ליישם את הכלים שהוצגו לעיל ולהיות במעקב אחר הפרסום של העסק שלך כל הזמן ולאורך זמן.
כך תוכל לבחון את האפקטיביות של הפרסום ולבצע שינויים והתאמות במידת הצורך כדי להגביר אינטראקציה חיובית, להרחיב את מעגל לקוחותיך ומכאן גם להגדיל את ההכנסות לעסק.
קרא ותדע: איך מטרגטים את קהל היעד שלך בפייסבוק?
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (4)
5 stars - based on 4 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בפייסבוק ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בפייסבוק שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום בפייסבוק יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם בפייסבוק ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול עמודי תדמית עסקיים בפייסבוק של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בפייסבוק!

למה כדאי לך לפרסם בפייסבוק. wiseo.
מה יצא לך מהפרסום ברשת החברתית. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בפייסבוק?

מעל 3,000,000 ישראלים גולשים בפייסבוק מידי יום והסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום בפייסבוק יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח – על ידי ניהול עמוד עסקי ופרסום מדויק, מוכוון ובתקציב ריאלי. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בפייסבוק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בפייסבוק ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo. הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בפייסבוק

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בפייסבוק בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בפייסבוק

הביצועים של הפרסומות בפייסבוק עולים על אלו של שאר הפרסומות ברשת

אנחנו נציג את הפרסום שלך בפייסבוק רק בפני קהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בפייסבוק יביא לך תוצאות מספקות ומהר

תוצאות הפרסום בפייסבוק יפתיעו אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!