מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

כמה איכותיים הלידים שמגיעים לעסק שלך?

הרעיון המרכזי שמניע את כל בעלי העסקים שמפרסמים באינטרנט הוא הצורך להשיג כמה שיותר לידים או במילים אחרות, להמיר כמה שיותר גולשים לפניות לעסק.

בדרך אל היעד הנכסף רבים מהמפרסמים משקיעים את תקציב הפרסום בצורה לא נכונה ומבוקרת ומפסידים הרבה מאוד זמן וכסף.

כדי שתוכל להימנע מהבורות שאליהם נופלים המתחרים שלך וכדי שלא תבזבז אנרגיה ותקציב על פרסום לא יעיל, חשוב מאוד שתבין מה באמת עומד מאחורי ההבטחות שאתה מקבל בנוגע לקבלת לידים לעסק ומעבר לזה, מדוע חשוב למדוד את האיכות של הפניות שאתה משיג.

זו לא חוכמה לשלם ולקבל כמה שיותר פניות, אם את רובם של הלידים אתה לא מצליח להמיר לכדי מכירה או סגירת עסקה.

רק בעל עסק שיבין לעומק את כלל המשמעויות בנוגע לאיכות הלידים, יצליח להתמקד ולקבל יותר פניות רלוונטיות לעסק ובפחות כסף.

הרבה חול ואין מה לאכול

כולם מדברים על לידים, אבל מה משמעותם? התשובה פשוטה. לידים הנם פניות טלפוניות או פניות המגיעות לבית העסק בדוא"ל מגולשים שנחשפו לפרסומים שלך באינטרנט או בכל מדיה אחרת.

מטרתה העיקרית של פעילות הפרסום באינטרנט הנה להביא לעסק שלך כמה שיותר פניות של גולשים חדשים בכל יום.

הבעיה מתחילה כשאתה מקבל הרבה פניות אבל רובן לא רלוונטיות. ומה זה אומר למעשה? הרבה גולשים פונים אליך בשאלות כלליות או בחיפוש אחר עסק מתחרה. מה שאומר, הרבה זמן מבוזבז ואין לקוחות.

איכות הליד נקבעת בהתאם לצורך שיש לגולש שפנה אליך ובהתאם למספר הפניות שאתה מצליח לייצר מהן עבודה. זה לא סיפור גדול לגרום ללקוחות להתקשר אליך, הסוד הוא לגרום לגולשים הרלוונטיים לפנות אליך.

אם לדוגמא תפרסם מודעה לצד תוצאות החיפוש בגוגל שבה אתה מבטיח למכור ארונות לחדרי ילדים במחיר הזול בישראל כדי לפתות אנשים להתקשר אליך, אך בפועל המחיר יהיה גבוה יותר משל עסקים מתחרים, אז סביר שרוב הלידים שתקבל יתבררו כבזבוז זמן.

כמו בחיים האמיתיים גם במציאות הווירטואלית אף אחד לא אוהב שמשקרים לו. חייב להיות קשר אמין וממשי בין מה שאתה מציע בפרסום לבין מה שאתה נותן בפועל. הגולשים לא פראיירים ובעידן האינטרנט קל מאוד להשוות מחירים בין עסקים ובמיוחד בין אלו שמפרסמים את המוצרים שלהם ברשתות חברתיות או בגוגל.

אם לא תפעל בצורה שקולה ומקצועית, לא רק שתשלם סתם על פניות שגם ככה לא יובילו לסגירת עסקה, אלא תפגע משמעותית באמינות העסק מול המתעניינים וסביר שכמה מהם גם יכתבו חוות דעת שליליות בפייסבוק או בפורומים מקצועיים.

מה שיקרה אז הוא שבמקום לבסס נוכחות אינטרנטית חיובית תשיג בדיוק את ההפך ועוד תשלם על זה כסף.

הבעיה בלידים לא איכותיים היא שאתה מבזבז את הזמן שלך, מבזבז את הזמן של המתעניינים, מבזבז את הכסף ולא פחות גרוע, יוצר לעסק שלך תדמית שלילית.

עובדה: בעלי עסקים שמבצעים בקרה על כמות ואיכות הלידים שהם מקבלים, מכל אפיק פרסום אפשרי, משפרים משמעותית ביצועים עסקיים.

לשלם רק על תוצאות איכותיות בפועל!

כפי שכולם יודעים וגם אתה, הפרסום באינטרנט כרוך בהרבה מאוד סיכונים. גם אם תפעל לפי כל הכללים לפרסום נכון כל הזמן ולאורך זמן, תעקוב אחר הקמפיין שלך, תמדוד ותבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל את ה-ROI, זה עדיין לא יכול להבטיח שלא תאבד בדרך זמן יקר וכסף.

אם אתה רוצה לקצר את הדרך הזו אל היעד ולדלג על כל המכשולים הצפויים בדרך ללקוח הבא, יש לכך פתרון יעיל, מבוקר ומשתלם – קניית לידים. השיטה הזו פותחה על ידי טובי המקצוענים בחברת wiseo והיא מאפשרת לכל בעל עסק לשלם אך ורק על תוצאות בפועל.

האפשרות לשלם רק על התוצר המוגמר, משמע לשלם רק פר לידים איכותיים, היא רעיון מהפכני שמנטרל לחלוטין סיכונים. החברה שממנה אתה קונה את הלידים היא זו שלוקחת את כל האחריות על ניסיונות פרסום שלא צלחו ואתה כבעל עסק משלם רק על הפניות הרלוונטיות שאתה מקבל.

יותר מזה, כל תהליך המדידה וניטור התוצאות עובר מהכתפיים שלך לתחום אחריותו של המפרסם. אין דבר כזה פרסום שלא הצליח או תשלום על מה שלא עבד. קניית לידים מבטיחה שתקבל ותשלם רק על פניות איכותיות ורלוונטיות לעסק וזה כמעט בכל המקרים יהיה יותר רווחי ומשתלם עבורך.

מדידה של איכות הלידים היא קריטית להצלחה העסקית שלך, בין אם אתה משיג לידים לבד ובין אם אתה משלם על קניית לידים.

ההמלצה שלנו: כדי לוודא שאתה מודד נכון את ההשקעה ושאתה לא מבזבז לא את הזמן שלך ולא את הכסף, פשוט עדיף שתשלם רק על המוצר המוגמר ותקנה את לידים.

קרא ותדע: כמה עולה לייצר לידים לעסק?

קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (3)
5 stars - based on 3 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לקנות לידים?

WISEO הנה חברת הפרסום המקוון הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום ואנו מספקים לידים למאות בתי עסק, בכל זמן ובכל מקום בעולם.

אנחנו מתחייבים לספק לך רק פניות איכותיות של מתעניינים חדשים, שמחפשים בדיוק את מה שהעסק שלך מציע.

קניית לידים תסייע למכור הרבה יותר ולהגדיל את הרווחים בעסק בפרק זמן קצר יחסית. לא עוד קמפיינים וניסויים באפיקי פרסום משתנים. אצלנו כל בעל עסק יכול לקבל בדיוק את מה שהעסק שלו צריך בשביל לגדול - לידים ממוקדים.

אין אותיות קטנות ואין הפתעות: מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג בפניך הצעה ברורה וחד משמעית לרכישת חבילת לידים משתלמת!

למה כדאי לקנות לידים?
תשלום עבור פניות מהאתר

קניית לידים או פרסום

בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט במטרה להגיע לקהל יעד ממוקד ולהגדיל הכנסות.

אנחנו מציעים לך את התוצר המוגמר של הפרסום - לידים. אתה כבעל עסק תקבל את הפניות של כל אותם גולשים שחיפשו בדיוק את מה שהעסק שלך מציע. אצלנו תשלם רק עבור התוצאות בפועל: לא עבור הפרסום, לא עבור המדיה ולא עבור העבודה השוטפת שלנו.

הניסיונות למצוא את אפיקי הפרסום הרלוונטיים לעסק ידרשו ממך הרבה זמן וכסף. WISEO מציעה לך את הדרך הקצרה והיעילה ביותר להצלחה, דרך שתעניק לך שקט נפשי וצמיחה כלכלית וודאית.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 96% מהלקוחות של חברת WISEO שבים וקונים לידים פעם אחר פעם. פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית לקניית לידים לעסק שלך.

תשלום עבור פניות מהאתר מכירת לידים לעסקים

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים מבינים שקניית לידים זו הדרך הנכונה להצלחה

מאות עסקים כבר קונים מאיתנו לידים בתקציב של מיליוני שקלים בכל שנה

אנו מתחייבים שתקבל רק לידים איכותיים שרלוונטיים למטרותיך העסקיות

תשלום רק עבור פניות בפועל חוסך לכל בעל עסק הרבה מאוד זמן וכסף

96% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות קניית הלידים

מאות לקוחות לא טועים – קניית לידים לעסק שלך תביא תוצאות ומהר

התחייבות חתומה למכירת לידים לכל עסק
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!