מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

הדרך להגיע בדיוק למטרה היא לטרגט את קהל היעד שלך

קח לדוגמא מצב היפותטי: אתה נמצא לקראת מעבר דירה ואיכשהו כל הפיד שלך בפייסבוק מלא במודעות של מובילי דירות וחברות ניקיון? אתה לא היחיד שזה קורה לו וזה כמובן לא קורה באופן מקרי.
הרשה לנו לספר לך שמה שהוביל את כל המודעות האלו אליך היא אופציית הטרגוט המקיפה שמערכת פייסבוק מאפשרת למפרסמים. הטרגוט לקוח מהמילה targeting, האפשרות להתמקד בקהל יעד ספציפי.
אתה כבעל עסק יכול לנצל לטובתך את אפשרויות הטרגוט הרבות אשר קיימות בפייסבוק, לחשוף את הפרסומים שלך רק לקהל יעד מדויק ורלוונטי וליהנות ממקסימום החזרי השקעה עבור קמפיין הפרסום שלך.
כדי להצליח בפרסום בפייסבוק עליך להכיר את האופציות הקיימות, אשר יסייעו לך לפלח את קהל היעד ולהבנות מסרים באופן ממוקד לכל קבוצת גולשים.

סינון קהל היעד

נניח שפתחת עסק במרכז הארץ ואתה משווק בו ליפסטיק חדשני מחומרים אורגניים. כמי שכבר יודע שהפייסבוק זה המקום הכי חם ורלוונטי לפרסם בו, הכנת מודעה שמספרת אודות המוצר ויתרונותיו וכעת אתה מעוניין להתחיל בהפצה.
מטבע הדברים, מוצר כמו ליפסטיק יתאים יותר לקהל יעד של נשים ונערות צעירות ובמקרה שלך רצוי לתחום את הפרסום גם לגבולות גיאוגרפיים, לדוגמא חדרה עד גדרה, כיוון שסביר להניח שצפונה או דרומה יותר כבר לא יגיעו במיוחד לעסק שלך.
על כן, בבואך לפרסם את המודעה חבל יהיה לבזבז משאבים על הפנייתה לגברים, נערים, ילדים, זקנים ונשים מהפריפריה הרחוקה או מחו"ל.
בדיוק לצורך כך הוקמה מערכת הטרגוט של פייסבוק, אשר מאפשרת לך לבחור בקפידה את קהל היעד אליו אתה מעוניין לפנות, בכדי לא לבזבז זמן וכסף על קהל שבלאו הכי מצדו יסנן את המודעות שלך בשל היעדר רלוונטיות.
תוכל לפלח את קהל היעד לפי קריטריונים כמו גיל, מגדר, מצב משפחתי, אזור מגורים, שפה, השכלה, תחביבים ועוד.

לעקוב אחרי הגולשים

אם תבקש לפנות לקהל יותר מצומצם, לדוגמא קהל של נשים ונערות המתעניינות ספציפית בלייף סטייל ואופנה או להתמקד בתחומי עניין מדויקים יותר, תוכל להשתמש בנשק הצלפים המשוכלל יותר של הטרגוט ולהיעזר באופציה של בחינת היסטוריית רכישה ברשת.
הכלי המתקדם הזה יסייע לך לסנן את הפניית המודעות רק לגולשים שביצעו רכישות או התעניינו בתחום שלך בעבר.
המערכת אוספת את הנתונים על סמך הפעילות של הגולש בפייסבוק על ציר הזמן שלו, הפוסטים שהוא העלה או תויג בהם, המידע שהוא סיפק כשנרשם לרשת, לפי עמודי פייסבוק שהוא אוהב ואפילו לפי עמודים שבהם הוא ביקר ולא סימן לייק.

מה הכתובת שלך

אופציה נוספת לפילוח אפילו מדויק יותר, היא על פי כתובות דוא"ל או שמות משתמש בפיייסבוק.
הטרגוט בדרך זו מתאפשר כמובן רק אם יש בידך כתובות מייל של לקוחות קיימים או פוטנציאליים. כך תוכל לטרגט את המודעות שלך רק לאנשים ספציפיים, לא לפי קבוצה אלא ממש לפי אדם מסוים.

חברים ותיקים

בדרך כלל, הלקוחות הוותיקים שלך הם בלאו הכי כבר אוהדים של העמוד העסקי שלך. לכן, אם תטרגט אותם ותציע להם מוצר נוסף או שדרוג למוצר הקיים, יש סיכוי גבוה שהם ירצו לבצע רכישה.
חשוב לעדכן גם לקוחות קיימים אודות התפתחויות ושינויים שמתרחשים בעסק של כדי לשמור אותם קרובים ובעניינים.

לכוון בדיוק למטרה

בשורה התחתונה, מערכת הפרסום הממומן של פייסבוק, בזכות אפשרויות הטרגוט הרבות שלה, יכולה להיות גן עדן לבעלי עסקים שמעוניינים לקדם את עצמם ברשת החברתית ובכלל.
אם תכיר את האפשרויות שפרושות בפניך למיקוד הפרסום בפייסבוק, תעקוב אחר הקמפיין, תמדוד ותבצע שינויים והתאמות בהגדרות הטרגוט ובאופי המודעות, תוכל להגדיל את ה-ROI, להגביר חשיפה, להגדיל את מעגל הלקוחות ומכאן כמובן גם את ההכנסות לעסק.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)
5 stars - based on 1 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם איתנו?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום בפייסבוק ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום בפייסבוק שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. הפרסום בפייסבוק יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם בפייסבוק ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול עמודי תדמית עסקיים בפייסבוק של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום בפייסבוק!

למה כדאי לך לפרסם בפייסבוק. wiseo.
מה יצא לך מהפרסום ברשת החברתית. wiseo.

מה יצא לך מהפרסום בפייסבוק?

מעל 3,000,000 ישראלים גולשים בפייסבוק מידי יום והסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום בפייסבוק יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח – על ידי ניהול עמוד עסקי ופרסום מדויק, מוכוון ובתקציב ריאלי. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו לפרסם בפייסבוק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך בפייסבוק ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo. הפרסום בפייסבוק מביא תוצאות מעולות. wiseo.

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום בפייסבוק

אנו מנהלים מאות חשבונות פרסום בפייסבוק בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום בפייסבוק

הביצועים של הפרסומות בפייסבוק עולים על אלו של שאר הפרסומות ברשת

אנחנו נציג את הפרסום שלך בפייסבוק רק בפני קהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – הפרסום בפייסבוק יביא לך תוצאות מספקות ומהר

תוצאות הפרסום בפייסבוק יפתיעו אותך לטובה. wiseo.
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!