מומחה לפרסום מחכה לך: 072-334-1000

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

אופליין או אונליין - נקודות למחשבה

בעלי עסקים רבים שמעוניינים לפרסם את העסק שלהם ולהתקדם עומדים בפני התלבטויות רבות בבואם לבחור את פלטפורמת הפרסום שהכי תתאים להם.
עומס האפשרויות עשוי להיות מבלבל וכדי לעשות סדר בבלגן חשוב שתכיר את היתרונות והחסרונות הן של המדיה הישנה והן של הפרסום באינטרנט.
רק אחרי שתבין בדיוק מה יוצא לך מכאן ומשם תוכל להחליט מה עדיף לך ובאיזו שיטה תוכל לקבל מקסימום החזרי השקעה, הרחבה של מעגל הלקוחות ומקסום של ההכנסות.

מיקוד לקהל יעד

עיתונות, טלוויזיה ורדיו נכללים בהגדרה של מדיה ישנה. הבעיה הראשונה של הפרסום המסורתי היא היעדר יכולת למקד את הפרסום לקהל יעד ספציפי. אתה משלם עבור קמפיין פרסום שאין לך שום דרך לדעת מי קורא, צופה או שומע אותו.
אמנם החשיפה באמצעי הפרסום הישנים יכולה להיות רחבה יותר, אך חוסר היכולת להגדיר מראש למי יופנו הפרסומים שלך גורמת לך לבזבז זמן יקר וכסף.
בשונה מהמדיה הישנה הפרסום באינטרנט, בכל אחד מאפיקי הפרסום הממומן, מאפשר לך לפלח מראש את קהל היעד ולטרגט את המודעות שלך אך ורק למי שאתה רלוונטי עבורו.
אתה יכול לטרגט את המודעות שלך לקהל היעד לפי קריטריונים כמו מין, גיל, השכלה, תחביבים, אזור גאוגרפי ועוד. המיקוד הכל כך מדויק הזה גורם לכך שרק גולשים שעשויים להפוך להיות לקוחות שלך יחשפו למודעות שלך, מה שחוסך לך הרבה זמן וכסף על קהלים לא רלוונטיים.

מעקב ומדידה

בעיה נוספת של המדיה הישנה היא היעדר יכולת לעקוב או למדוד את קמפיין הפרסום שלך.
אתה משקיע סכום מסוים של כסף עבור קמפיין חסויות או פרסומת של עשרים שניות בטלוויזיה, עבור ג'ינגל ברדיו לשבועיים או עבור פרסומת חד פעמית בעיתון במדור סוף שבוע ואין לך שום דרך לעקוב אחר הפרסום מהרגע ששילמת והוא יצא לדרך.
אתה לא יכול לדעת כמה אנשים נחשפו לפרסום שלך, אתה לא יכול לדעת אילו פרסומים עבדו טוב יותר ובאיזה פלטפורמות ואין לך באמת איך לבצע שינויים או התאמות כדי להשתפר לפעם הבאה.
בשונה מהפרסום המסורתי הפרסום באינטרנט זה הדבר הכי מדיד שיש. אתה יכול לעקוב אחר קמפיין הפרסום שלך בכל רגע נתון ומכל מקום ולדעת בדיוק מה אחוזי החשיפה, אחוזי ההקלקה ואחוזי ההמרה עבור כל אחת מהמודעות הפרסומיות שלך.
השקיפות המלאה בפרסום באינטרנט היא יתרון עצום, שכן בזמן אמת אתה יכול לבחון את האפקטיביות של השיווק ולבצע שינויים והתאמות כדי להגדיל את ה-ROI. מעקב כל הזמן ולאורך זמן הוא הסוד כדי לפרסם יותר טוב מהמתחרים וכך למקסם את ההכנסות לעסק.

החזר כספי

רבים טוענים שהפרסום במדיות הישנות יקר יותר מהפרסום באינטרנט וזה לא בהכרח נכון. מה שכן נכון זה שהוא בהכרח פחות משתלם והסיבות לכך כבר הוזכרו לעיל.
היעדר יכולת לטרגט את קהל היעד שייחשף למודעות שלך בשילוב היעדר יכולת לעקוב או למדוד את החזרי ההשקעה הם שהופכים את הפרסום המסורתי ללא כדאי ולא משתלם.
בנוסף, בפרסום באינטרנט אתה יכול להתחיל מסכומים קטנים ולצמוח, מה שלא לגמרי מתאפשר במדיות הישנות. הפרסום בעיתונות הארצית מתחיל מ-24,000 ₪, הפרסום ברדיו לשבועיים מתחיל מ-50,000 ₪ והפרסום בטלוויזיה בערוצים הפחות נצפים בשעות האוף טיים מתחיל מ-100,000 ₪ לחודש.
בעלי עסקים מתחילים ובינוניים לא יכולים להרשות לעצמם לשלם סכומים גבוהים כל כך בלי שום כיסוי או הבטחה להחזרי השקעה ברורים.
באינטרנט לעומת זו אתה יכול להתחיל אפילו מתקציב פרסום של 1000 ₪ בחודש ולראות תוצאות והחזרי השקעה גבוהים תוך זמן קצר. בנוסף, המודלים לתשלום באינטרנט הרבה יותר משתלמים. אתה משלם רק עבור חשיפות, הקלקות או המרות בפועל, תלוי בשיטה.
בשורה התחתונה פרסום אופליין כבר מזמן הפך לכלי פחות יעיל, פחות אפקטיבי ופחות משתלם למול הפרסום באינטרנט שמאפשר לך למקד, לטרגט, לעקוב, למדוד ולהגדיל כל הזמן את החזרי ההשקעה שלך.
קרא עודסגור
דרגו אותנו
| דירוגך () בוצע בהצלחה
דירוג ממוצע (5) | דירוגים (5)
5 stars - based on 5 reviews
פנה/י עכשיו אל המומחים לפרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

למה כדאי לך לפרסם באינטרנט?

WISEO הנה חברת הפרסום לעסקים הוותיקה בישראל. בחברה צוות מומחים מיומן ומקצועי לפרסום עסקים ואנו מספקים שירותי פרסום למאות בתי עסק, שמקבלים בכל יום הרבה פניות של לקוחות חדשים.

אנחנו ננהל עבורך קמפיין פרסום באינטרנט שיתאים בדיוק לתקציב ולצרכים של העסק שלך, במטרה להביא תוצאות מהירות ולהגשים מטרות עסקיות. תהליך הפרסום באינטרנט יחשוף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד על מנת שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי.

הרעיון שמוביל אותנו הוא פרסום חכם ומותאם ותשלום רק לפי תוצאות. צוות המפרסמים המנצח שלנו מתמחה בניהול תקציבי פרסום באינטרנט של מיטב העסקים המובילים בארץ ובעולם ומורכב מכוח אדם ברמה אנושית גבוהה.

אנו רואים את הצלחתך בראש סדר העדיפויות תמיד ומבטיחים ללוות אותך באחריות ובמקצועית. מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין ונשמח להיפגש ולהציג את מגוון הדרכים שפרושות לפניך בדרך להצלחה בפרסום העסק!

כדאי לך לפרסם באינטרנט עם המומחים
הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות

מה יצא לך מהפרסום באינטרנט?

הסטטיסטיקה מלמדת כי בכל חודש יותר ויותר בעלי עסקים בארץ ובעולם מגדילים את תקציבי הפרסום באינטרנט, בעיקר בשל היכולת להתמקד בקהל יעד ספציפי שמתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך.

המומחים שלנו לפרסום באינטרנט יודעים מה באמת עובד ומבטיחים כי גם העסק שלך יזכה לחשיפה ממוקדת בפני קהל יעד מפולח ומוכוון מטרה - מה שיביא לך יותר ויותר תוצאות בכל חודש. אנו מבצעים בכל קמפיין מעקב, בקרה וניתור בזמן אמת, מה שמאפשר שליטה מלאה על הפרסום.

נתונים סטטיסטיים מלמדים כי מעל 93% מהלקוחות של חברת WISEO דיווחו על צמיחה בהכנסותיהם תקופה קצרה לאחר שהחלו בפרסום העסק וזאת בדיוק הסיבה שאסור לך לפספס את ההצעה המשתלמת שלנו.

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעה אטרקטיבית ותכנית מפורטת ומדויקת לפרסום העסק שלך באינטרנט ללא כל התחייבות ותזכה ליהנות מהשקעה נכונה ובטוחה של הכסף שלך, מתשואות כלכליות גבוהות ומשגוג עסקי ארוך טווח.

הפרסום ברשת יביא לך תוצאות מעולות שיפור מתמיד בביצועי הפרסום שלך

התוצאות מדברות בעד עצמן

בכל חודש יותר בעלי עסקים בוחרים להגדיל את תקציבי הפרסום באינטרנט

אנו מנהלים את הפרסום של מאות עסקים בתקציב של מיליוני שקלים בשנה

93% מלקוחותינו מדווחים על צמיחה עסקית מהירה בזכות הפרסום הממוקד

פרסום דיגיטלי מביא תוצאות והחזר כספי חסר תקדים ביחס להשקעה (ROI)

אנחנו נמקד את פרסום העסק שלך באינטרנט לקהל יעד מפולח על פי צרכיך

מאות לקוחות לא טועים – כדאי גם לך לפרסם בשיטת תשלום לפי תוצאות

תוצאות הפרסום ברשת ידהימו אותך
פנה/י לפגישה עם מומחה פרסום:
שם
טלפון
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!
*מסלולי פרסום מיוחדים לעורכי דין!

מבצע מיוחד!